Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

bir kaç gündür kafama takılan bir konu var
burda hamil olan bayanlar hamile olmayı bekleyenler(ben gibi)
merak ettiğim konu radyasyon!!!
ne zaman pc başına otursam hep bir tedirginlik var üstümde
pc den yayılan radyasyon gebe kalmama engel olursa!!!
arkadaşlar belki bazılarınıza komik gelebilir ama
bu düşünce canımı sıkıyor sadece paylaşmak istedim
hani ben gibi düşünen var mı?
bilmek isterim

komik değil çok normal bunu düşünmeniz
2 önemli şey var diye biliyorum birincisi kablosuz internet kullanıyor musunuz
ikincisi laptop kucağınızda mı

komik değil çok normal bunu düşünmeniz
2 önemli şey var diye biliyorum birincisi kablosuz internet kullanıyor musunuz
ikincisi laptop kucağınızda mı

internet kablosuz
laptop kullanıyorum ama kucağıma almıyorum
genelde koltuk kenarına alıp arayada yastık koyuyorum

1 Beta-hCG 3283 mIU/mL (N)

kızlar şu sonucun cevabını bilen yokmu allah aşkına biri bana sölesin internetten baktım sonuçlarra

kusura bakmayın diğer topikte görmemiştim...
çok teşekkür ederim bu saatten oturdum yarın işe gidicem bunu araştırıyorum ... :KK70::KK70:
madem öyle yatayımda uykumu alayım :):)
rahat uyumama nedne olacaksınız teşekkür ederim.. :)

kusura bakmayın diğer topikte görmemiştim...
çok teşekkür ederim bu saatten oturdum yarın işe gidicem bunu araştırıyorum ... :KK70::KK70:
madem öyle yatayımda uykumu alayım :):)
rahat uyumama nedne olacaksınız teşekkür ederim.. :)

rica ederim canım bebişine ve sana Allah rahatlık versin:KK3:

merhaba . bende dün sonuçlarımı aldım. 10 mart 2011 son adet tarihim.sonuçlarım 702 bu değere göre hamiş olduğumu söyledi sonuçlarımı veren laboratuvarcı.doktora ne zaman gitsem bilmiyorum.bu değerlere göre 2-3 hafta arası olduğunu söyledi.ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİB ETSİN BU DUYGUYU.DUYDUĞUMDA GÖZYAŞLARIMI TUTAMADIM.sonucum nasıl iyimi bilmiyorum.ilk hamileliğim.hala inanamıyorum içimde bir garip duygu şaka sanki.

kızlar siiznle bişi paylaşıcam adetıme 5gun evde idrar testı yaptım hepsı pozıtıf sonuç verıyor ayrı ayır markalar aldım bıde hepsı pozıtıf salı gunu kan verdım 0 100 çıktı :26: yanı negatif kafam allak bullak sizce neyapayım cumrt gunu adet olucam ve beynım durmş duurmda

kızlar siiznle bişi paylaşıcam adetıme 5gun evde idrar testı yaptım hepsı pozıtıf sonuç verıyor ayrı ayır markalar aldım bıde hepsı pozıtıf salı gunu kan verdım 0 100 çıktı :26: yanı negatif kafam allak bullak sizce neyapayım cumrt gunu adet olucam ve beynım durmş duurmda

Aynısı bana da oldu hamile değildim canım.İdrar testleri beni hep yanılttı.Adetin gecikirse tekrarla kan testini.

merhaba . bende dün sonuçlarımı aldım. 10 mart 2011 son adet tarihim.sonuçlarım 702 bu değere göre hamiş olduğumu söyledi sonuçlarımı veren laboratuvarcı.doktora ne zaman gitsem bilmiyorum.bu değerlere göre 2-3 hafta arası olduğunu söyledi.ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİB ETSİN BU DUYGUYU.DUYDUĞUMDA GÖZYAŞLARIMI TUTAMADIM.sonucum nasıl iyimi bilmiyorum.ilk hamileliğim.hala inanamıyorum içimde bir garip duygu şaka sanki.

tam 5 haftalık hamilesiniz hayırlı olsun cumartesi giderseniz keseyi görebilirsiniz sanırım

HErkese merhaba, bu klübe yeni üye oldum geçen haftadan beri yazıları takip ediyorum.
Henüz bebek planımız olmadığı için takvim yöntemine göre dikkat ediyorduk ama geçen hafta sürpriz haberi aldık.. adetim 2 hafta gecikmişti kan testi yaptırmıştım ama bu konuyla ilgili hiç bilgimiz olmadıgından hcg nedir kaç çıkar vs. kağıdın üzerinde yazan NEGATİF yazısına aldandık :) meğer sonuç 4 bin küsürmüş :) doktora gittim 2 hafta geckince yumurtalıklarımda bir sorun var herhalde die testide gösterdim cokta anlamısım gibi hamile degilim negatif yazıyor dedim :) doktor demezmi 6 haftalık olmuş hamilesin gel tanışalım görelim die !! ultrasonda bakarken bacaklarım titriyordu resmen!! plansız sürpriz gelince ne düşüneceğimi bilemedim bi an allak bullak oldum inanın buda ayrı bir psikoloji!! eşim ilk günden beri cocuk çok istiyor ama ben biraz daha ertelemek istiyordum ama kısmet bu kadarmış. bugün 7. haftayı deviriyoruz artık yememe içmeme uykuma cok dikkat ediyorum.. allah isteyen herkese sağlıklı güzel bebişler nasip etsin :)

HErkese merhaba, bu klübe yeni üye oldum geçen haftadan beri yazıları takip ediyorum.
Henüz bebek planımız olmadığı için takvim yöntemine göre dikkat ediyorduk ama geçen hafta sürpriz haberi aldık.. adetim 2 hafta gecikmişti kan testi yaptırmıştım ama bu konuyla ilgili hiç bilgimiz olmadıgından hcg nedir kaç çıkar vs. kağıdın üzerinde yazan NEGATİF yazısına aldandık :) meğer sonuç 4 bin küsürmüş :) doktora gittim 2 hafta geckince yumurtalıklarımda bir sorun var herhalde die testide gösterdim cokta anlamısım gibi hamile degilim negatif yazıyor dedim :) doktor demezmi 6 haftalık olmuş hamilesin gel tanışalım görelim die !! ultrasonda bakarken bacaklarım titriyordu resmen!! plansız sürpriz gelince ne düşüneceğimi bilemedim bi an allak bullak oldum inanın buda ayrı bir psikoloji!! eşim ilk günden beri cocuk çok istiyor ama ben biraz daha ertelemek istiyordum ama kısmet bu kadarmış. bugün 7. haftayı deviriyoruz artık yememe içmeme uykuma cok dikkat ediyorum.. allah isteyen herkese sağlıklı güzel bebişler nasip etsin :)

guzelım hayırlı olsun aramıza hos geldın zaten hep beklenmedık zamanlarda suprız gelıyo bende yarın 7haftayı devırıyorum yanı aynı gıdıyoruz ıns beraber ıyı haberlerle atlatırız bu gunlerı pztsı dr gıdıcem kalp atıslarını duymak ıcın ıns senınde bugun yarın duyulur artık kalp atısları:KK49::KK49: bırı sen bırı ben :KK1:

benimde öyle olmuştu sürpriz bi şekilde insan ne olugunu anlayamıyoo bileee bnmde 6 hafta bitiyoo allahın izniyle 20 sinde kalp atışlarını duyucamm cok farklı ve heyecanlı bişeymişş anne olak dünyanın en özel duygusu sanırımm.allahım isteyen herkese nassip etsin.tekrar tebriklerr hayırlısıyla doğurmayı allah nasipp etsinn hepimize:KK70:

guzelım hayırlı olsun aramıza hos geldın zaten hep beklenmedık zamanlarda suprız gelıyo bende yarın 7haftayı devırıyorum yanı aynı gıdıyoruz ıns beraber ıyı haberlerle atlatırız bu gunlerı pztsı dr gıdıcem kalp atıslarını duymak ıcın ıns senınde bugun yarın duyulur artık kalp atısları:KK49::KK49: bırı sen bırı ben :KK1:

Çok teşekkürler canım hoşbulduk :) seninde hayırlı uğurlu olsun inşallah.. Amin amin iyi haberlerle kolayca atlatmak nasip etsin Allah hepimize.. ben geçen salı doktora gitmiştim 5 nisanda o zaman ses dinletmedi ama kalp atışlarını gördük :) bu ay sonu tekrar gidicez kontrole o zaman duyarız herhalde ben sadece görülebiliyor sanıyordum kalp atışlarını demek dinlenebiliyorda.. çok cici hamile ikonlar :) daha o kadar çıkmadı karnımız ama çıktıkça hamile oldugumu daha iyi anlayacağım ben çünkü bulantım olmuyor..

benimde öyle olmuştu sürpriz bi şekilde insan ne olugunu anlayamıyoo bileee bnmde 6 hafta bitiyoo allahın izniyle 20 sinde kalp atışlarını duyucamm cok farklı ve heyecanlı bişeymişş anne olak dünyanın en özel duygusu sanırımm.allahım isteyen herkese nassip etsin.tekrar tebriklerr hayırlısıyla doğurmayı allah nasipp etsinn hepimize:KK70:

ewt gerçekten ne olduğumu anlamadım ne düşüneceğimi bilemedim 2 gün şok halinde dolaştım boş boş bakmalarım daha yeni geçti sanırım geçen hafta eşim hep bunu söylüyordu çünkü :)
allah herkese önce sağlıklı aklı basında eli ayagı düzgün bebişler nasip etsin gerçekten çok farklı içinde canlı birşeyin varlıgını hissetmek.. şimdi çok sevdigim seylerden bile onun için uzak duruyorum ve bu hiç zor gelmiyor.. bende seni tebrik ediyorum ve son cümlen için Amin diyorum :emir_bebek:

ben de aranıza yeni katılanlardanım benimde son adet gunumun ilk günü 1 mart geçen hafta test yaptırdım 9027 çıktı sonuca ve hesabıma göre 7 haftalık ama 3 gün önce doktorum 4 hafta 4 dün demişti ultrasona göre bugun 5 hafta 2 gün çıktı ultrasonda ama kalp atışları görünmüyor bir sorun varmı diye korkuyorum.4 haftalıkken hcg-beta değerleri 9027 yuksek değilmi ondan sorunmu var die düşündüm açıkcası.Rabbim herkesi hayırlısıyla sağlıklı olarak bebeğini kucağına almayı nasip etsin:emir_bebek:

X