Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

kızlarda bende siz gibi 31 aralıkta son adetimi gördüm,kan ve idrar testi yaptırdım negatif cıktı ıkısıde ,hala adet görmedım per?sembeye kadar bekleme kararı aldım bi daha test yapıcam evde,siz napıcaksınız

canım ben yarın doktora gıdıcem. sabah 10 da randevum var. eve aksama dogru anca gelırım bıraz ıslerım var. gelınce hemen yazıcam doktorun dedıklerını bır bır:):)

günaydın kızlar
dün doktora gittim şükürler olsun Rabb'ime hamileyim !!!!!
beta hcg değeri 3871 li bişeyler 5 haftalık olmuş bebiğimm Allah isteyen herkese nasip etsin inşallahh opuyorumnanaktan

ee ayrıntıları bekliorum senden balum:)malasef ben bugun adet gördüm ama ikinizin adına sevındım allah sag salım kavuştursun

ee ayrıntıları bekliorum senden balum:)malasef ben bugun adet gördüm ama ikinizin adına sevındım allah sag salım kavuştursun

ben de adet gormustum. adet gorunce de temızlık fılan yapmıstım. zaten testlerde negatıf tı ya cam bıle sılmıstım yanı. o gun temızlık yapmaya baslarken adet olmustum sadece supurcektım evı baktım kı oldum devam ettım. megerse supurge benı zorladıgı ıcın kanamam olmus. doktora ılk hepsını anlattım oldugu gıbı. dedı kı cok da gecıkmen olmamıs. kan testını yaptırdıgım ıcın de gebelıge de ıhtımal vermedı. sonra alttan baktı once ve dedı kı sen nerde yaptırdın o kan testını. soyledım sasırdı. karnımdan baktı. ultrason goruntumu verıp benı hastanenın kan testıne gonderdı. ogleden sonra aldım kantestını gıttım doktora tekrar sordu kan testı nerde yaptırdın. orda yanlıs cıkmaması lazım dedı. 29 ocakta yaptırmıstım onu. o gun bu bebegın gorunmesı gerekıyodu dedı. bebegı yuvarlak ıcıne aldı. dedıkı ben emın olamadım kan bırıkmesınde de bu goruntu olur o yuzden teste yolladım dedı. bebek henuz ıgne ucu kadar bısey dedı. ve ben tabı dıkkat etmedıgım ıcın kendıme haberım yoktu dıye ıs yaptım ya. sımdı dusuk tehlıkem var. 1 hafta yat ıs yapma dedı. bebek ınce bı telden tutuyo dedı. doktor bebekte zor dıyo. alttan baktıgında gorunmus aslnda mınıcıkmıs:)

kıyamam yaaa ozaman sen doktoru dınlıosun 1 hafta kalkmadan yat öle cam silme işinide bi bırak:)inşallah tutunur bebişde yine yazmaya devam et,bu arada bu kadar hengameye tebrikler...

tesekkur ederım darısı tum ısteyenlerın basına inş. iş yapar mıyım artık:):) yatıyorum cogunlukla. ılac verdı doktor tutunması ıcın ıkı tane. bı de vıtamın verdı.

canım hamıleyım yaaa. cok saskınım. testler yanılmıs. doktor da sasırdı. detayları anlatıcam gorusuruz.

tesekkur ederım darısı tum ısteyenlerın basına inş. iş yapar mıyım artık:):) yatıyorum cogunlukla. ılac verdı doktor tutunması ıcın ıkı tane. bı de vıtamın verdı.

ekim annesiyiz ikimizde sağlıkla kucağımıza alalım inşallah dikkat et kendine balumm olumunekankayizsmile

benim son adet tarihim 25 aralık 2 şubatta test yaptırdım kan değerim 360 çıktı sizce düşük mü çok korkuyorum bende

balum kan testi sonucun kaç çıkmıştı merak ettim.. bende hala adet olmadım 5gün gecikti kan testini adetten bir gün önce yapmıştım 2 çıkmıştı sizce ne yapmalıyım?

iyi akşamlar ben dün idrar testi yaptım yaptıktan bir süre sonra silik çizgi çıkmıştı bugün de kan tahlili yaptırdım 0.93 çıkmış ama reglime 1 hafta var sonuç negatif dedler sizce gebelki olma ihtimali var mı ?

X