Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

arkadaslar bgn test yaptdm adetım 4 -5 gun gecıkmıştı bıde lekelenmem olmuştu ondan şüphelendim...7 küsür bse çıktı.son adetım 18 subattı....ınternetten arastrdm ama hamıleysemde bukdr düşük çıkmamalı gıbı geldi bana....ilk degerı bukdr düşük olup sonradan katlanan war mı aranızda....

arkadaslar bgn test yaptdm adetım 4 -5 gun gecıkmıştı bıde lekelenmem olmuştu ondan şüphelendim...7 küsür bse çıktı.son adetım 18 subattı....ınternetten arastrdm ama hamıleysemde bukdr düşük çıkmamalı gıbı geldi bana....ilk degerı bukdr düşük olup sonradan katlanan war mı aranızda....

gec dollenme de olabılır ınternettekılerle kıyaslama. her ıkı gunde bır 2 katına cıkıyo. yukselır merak etme.

gec dollenme de olabılır ınternettekılerle kıyaslama. her ıkı gunde bır 2 katına cıkıyo. yukselır merak etme.

tesekkur ederım balummm...ama az önce sancılı şekılde adetim başladı..sanırım ıdrar ve kan testlerı kişiden kişiye değişebılıyor ve yanıltabılıyor çoğu zamanda....ilk denememdi,,sağlık olsun dıyorum..hamile arkadaslara sağlık sıhhat dılıorum....kendınıze dıkkat edıııınnnnnnnn.....mucu

tesekkur ederım balummm...ama az önce sancılı şekılde adetim başladı..sanırım ıdrar ve kan testlerı kişiden kişiye değişebılıyor ve yanıltabılıyor çoğu zamanda....ilk denememdi,,sağlık olsun dıyorum..hamile arkadaslara sağlık sıhhat dılıorum....kendınıze dıkkat edıııınnnnnnnn.....mucu

ama 7 nın ustu hamıle demek kesın. kanama olmayasın hamıle olupta.

ama 7 nın ustu hamıle demek kesın. kanama olmayasın hamıle olupta.

inan bnmde kafam karıstı balumm ama sanrsam kımyasal olmuştr olduysada..çunku bildiğin adet sancm bu..öncekı lekelenmem kahverengydı şuan kan geldi sancm da var...bılmıorm böle adet olup hamılede olan varmı ama azdr sayısı heralde.....dr ıkı gun sonra bıdaha gel demşştii...her ıhtımalöe karsı ben gderım gene bakalım..ama sanmıorm..varsada düşmştür...:KK43: sen hamılesn sanrm brz okudum oncekı yazılanları...ben bu topiğe yenı girdim..aşama yenı kaydetmşştm çunku vajınusmstum.....(

beta hcg değerm 1000 çıktı büyük ihtimallle gebeymişim ozebus cum hayırlı olsun bu arada
hayırlı haberler var galiba sen de

kandaki hcg değerim dün 214 çıktı

sağlık bi gebelik olup olmadğı konusunda doktor bişey söylemedi
çünkü ultrasonda da gözükmedi.
son adet tarihim 18 şubat
bu bebeğin gözükmesi için uygun zaman değil mi
sizce bunu nasıl öğrenebiliriz
doktor iki günde bir kan testi yaptırın dedi

inan bnmde kafam karıstı balumm ama sanrsam kımyasal olmuştr olduysada..çunku bildiğin adet sancm bu..öncekı lekelenmem kahverengydı şuan kan geldi sancm da var...bılmıorm böle adet olup hamılede olan varmı ama azdr sayısı heralde.....dr ıkı gun sonra bıdaha gel demşştii...her ıhtımalöe karsı ben gderım gene bakalım..ama sanmıorm..varsada düşmştür...:KK43: sen hamılesn sanrm brz okudum oncekı yazılanları...ben bu topiğe yenı girdim..aşama yenı kaydetmşştm çunku vajınusmstum.....(

anladım canım zor durum. bende az kanama olmustum adet sanmıstım ama hamıleydım ondan dedım ben. umutlandırmak ıstemıyorum. doktora gıt yıne de:)

kandaki hcg değerim dün 214 çıktı

sağlık bi gebelik olup olmadğı konusunda doktor bişey söylemedi
çünkü ultrasonda da gözükmedi.
son adet tarihim 18 şubat
bu bebeğin gözükmesi için uygun zaman değil mi
sizce bunu nasıl öğrenebiliriz
doktor iki günde bir kan testi yaptırın dedi

2 gunde 2 katına cıktıgı ıcın oyle demıstır doktorun. degere gore bebegı gormemen normal. hemencık artıyo gorursun bebişini yakında:)

beta hcg değerm 1000 çıktı büyük ihtimallle gebeymişim ozebus cum hayırlı olsun bu arada
hayırlı haberler var galiba sen de

Tesekkur ederım canısı... Evet cnm bende yenı ogrendım,şükürler olsunnn...Senınde degerın yuksek cnm 1000 hamıle oldugunu gosterıor kuzu...

merhabalar 2 ay önce adet bitimimden hemen sonra tam birleşme olmadan ( kızlık zarı bozulmadan )nişanlımla birşeyler yaşamıştık ozamandan beri yani 2 aydır adet olmuyorum yine aynı şekilde 16 gün önce nişanlımla birşeyler yaşadık.. sabahları mide bulantım olmaya ve sık idrara cıkmaya başladım bir aç karna birde tok karna idrar testi yaptım ama ikiside farklı markalarda.. aç karna olan yaptığımda sonuç negatifti. tok karna olan yaptığımda ise sonuç pozitif ( ama 2.cizgi silik sekilde cıktı )
dün de kan tahlili yaptırdım aç karna sonuç beta hcg değerim 1.5 hamile değilimdir değilmi ? henüz evli olmadığım için doktora gitmeye çekiniyorum düğünümüze de daha 3 ay var :KK43:

tam birleşme olmadan hamile kalma riski çok çok az...adet olamamanın farklı nedenleri olabilir..ıdrar testıde yanıltıyor ...yinede sen birkaç gun sonra testi tekrarla...beta 1.5 negatıf kabul edılıor..hamıle olsan en az 5 in uzerunde cıkmalıydı...adetın uzamasını kafaya taktysan dahada uzatabılır bu durum psıkolojık brazda...

banada bir yanıt.normalde 2 gün önce adet olmam gerekir ama olmadım kan değeri normalde hep 0 dan küçük 100 çıkardı bugün ise 0.367 çıktı .şimdi be ne demek.galiba hamile değilim .hayırlısı diyorum ama üzülüyorum .allahım yüce rabbim kimseyi umutsuz bebeksiz bırakmasın.

kızlar bugün kan testi yaptırdım hamileyim çok şükür:Saruboceq:değerim 943 çıktı 5 haftalık hamileyim sanırım sizce normalmi bu değer kızlar

banada bir yanıt.normalde 2 gün önce adet olmam gerekir ama olmadım kan değeri normalde hep 0 dan küçük 100 çıkardı bugün ise 0.367 çıktı .şimdi be ne demek.galiba hamile değilim .hayırlısı diyorum ama üzülüyorum .allahım yüce rabbim kimseyi umutsuz bebeksiz bırakmasın.

adet gecıkmesı de olmuş çok kucuk bir değer...bnmde 7 nın uzerınde cıkmıştı testım pozıtıf ama adet oldum ..acaba var mıdır adet oldgı halde hamile olan cok mrk edıorm vasra buraya ayzsın pleaseeeeeeeeee.....okde ümitlenmştmkı dr pozıtıf dedgnde....şimdi hüsran..:KK43:

kızlar bugün kan testi yaptırdım hamileyim çok şükür:Saruboceq:değerim 943 çıktı 5 haftalık hamileyim sanırım sizce normalmi bu değer kızlar

tebrık ederım adaşımmm.....çok güsel bir değer ...bebişine ve sana sağlık dilerım...çok güzel bır duyudur eminm...

tebrık ederım adaşımmm.....çok güsel bir değer ...bebişine ve sana sağlık dilerım...çok güzel bır duyudur eminm...

çok sağol canım benim yazdıklarını okurken bile ağzım kulaklarımda okudumkaydirigubbakcemile3çok mutluyum çok nasıl güzel bir duygu rabbim herkeze yaşatsın inşallah tekrar sağol canım benimkaydirigubbakcemile5

çok sağol canım benim yazdıklarını okurken bile ağzım kulaklarımda okudumkaydirigubbakcemile3çok mutluyum çok nasıl güzel bir duygu rabbim herkeze yaşatsın inşallah tekrar sağol canım benimkaydirigubbakcemile5

canısı tebrık ederıımmm...
bende 5 haftalık hamıle oldugumu ogrendımm :)))

X