Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

umut bende çatlatma iğnesi vuruldum vurulduktan 18 gün sonra tahlili yapmıştım sonuç <1,00 çıktı galiba hamile değilim ama senin sonuç iyi görünüyo işallah hamilesindir hayırlısı olsun allahım bebek isteyen herkese nasip etsin ayrıca adetine 4 gün kala kanda belli oluyo bence bekle öyle yaptır kesin sonuç alabilirsin.

Arkadaşlar merhaba;
Benim bugün adet olmam gerekiyordu,gidip kan testi yaptırdım sonuç. 30.1 dedi hemşire.telefonla öğrendiğim için doktora soramadm.Son adet tarihimin ilk günü üzerinden 29 gün geçti.Sizce 30.1 değeri normal mi??

Arkadaşlar merhaba;
Benim bugün adet olmam gerekiyordu,gidip kan testi yaptırdım sonuç. 30.1 dedi hemşire.telefonla öğrendiğim için doktora soramadm.Son adet tarihimin ilk günü üzerinden 29 gün geçti.Sizce 30.1 değeri normal mi??

hamılesınnn

Teşekkür ederim canım.5 mart son adet tarihim,bu tarihe göre 30.1 normal bir değer dimi.
Acaba düşük mü die düşündüm biranda.Olana kadar acaba oldum mu olucam mı die telaş ettim,şimdide acaba değerim normal mi değil mi die?
Niye böyleyim bilmem ki....

Teşekkür ederim canım.5 mart son adet tarihim,bu tarihe göre 30.1 normal bir değer dimi.
Acaba düşük mü die düşündüm biranda.Olana kadar acaba oldum mu olucam mı die telaş ettim,şimdide acaba değerim normal mi değil mi die?
Niye böyleyim bilmem ki....

herkes yasıyo bunu kendıne kızma hıc. degerlerın normaldır merak etme. herkeste degısıyo ve adete gore olmayabılıyo bebek. benım degıldı mesela degerım dusuk cıkıyodu. sımdı yakaladı adet tarıhımı nerdeyse. doktora ne zaman gıdeceksın. gercı degerlerın 1000 olmadan kese gozukmez. beklemen lazım sanırım.

mrb bhcg iğneden 1 hafta sonra 12.50 idi doktor çok erken test istedi gibi geliyo bana sanırım 12 günden önce ilacın etkisi geçmiyomuş.Bekliyorum bakalım yarın 11 gün karar veremedim yarın testi tekrarlasam mı 2 hafta sonra mı yapsam

testi 2gün sonra tekrarlayıp artışına bakıp doktora giderim herhalde.Sen kaç haftalık gebesin?

kafama birşey takıldı.yumurtlamadan 3 gün sonraki birlikteliklerde döllenme geç olur mu?olursa şayet kanda adet 2-3 gün geçince belli olur mu arkadaşlar.bu konuda bilgi verir misiniz.fikirlerinizi çok merak ediyorum.

lütfen cevap yazar mısınız

adetten 2 gün önce yaptım 1 den küçük yazıodu bugün adetimin gelmesi gerekiodu gelmedi bi kaç gün daha beklemelimiyim.?

slm.arkadaşlar az önce üye oldum.26 şubat son sat tarihim.adetimden 18 gün sonra eşimle birlikte oldum.adetim gecikince 29 martta kan testi yaptırdım.sonuç:3,04 çıktı .hamilemiyim acaba
cnm deger bıldıgım kaadrıyla 5 in ustunde olması lazım dedı hemsıre ve senın yumurtlama dönemın gecmiş sanırım ılıskıye gırdıgın zaman...28 gunde bır regl oluyorsan 14.gun ve 2 gun oncesı yuksek olan gunler....30 gunde bır oluyorsan 16.gun canım...
cnm sana birşey sorucan son adet tarihin 23 şubat demiştin 2724 test değeri ne kadar önce çıktı.ben 21 şubat son adet tarihim 27 mart test yaptım 2500 çıktı ama doktor 3-4 haftalık dedi..:KK43:((

canım benım gunumun gectıgı 3.gun sabah ögrendım cnm...

Reglden 6-7 gün kadar önce beta hcg yaptırdım 0.1 gene 1-2 gğn önce idrar testi tek çizgi normal tarihi 3 gün geçti endişelenmeli miyim yoksa beklemeli mi?

merhaba, adet günüm 28 Şubat idi. 2 Nisanda beta hcg 149, 3 Nisanda 212 çıktı. Bu çok düşük değil mi? 35 yaş üzeri ilk gebeliğim yüzünden çok endşeliyim. Değerlerin düşük olmasının dış gebelik ihtimalini kuvvetlendirdiğini okudum. Lütfen tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Canım değerlerine göre gebelik var fakat bu dönemde en az gebe kalmak için uğraştığımız dönem kadar önemli,Sakin ve rahat olmak lazım,endişe etmemek için ben yerinde olsam doktora hemen giderdim.
Stres yapıp bebeğe zarar verme,doktor yüreğine su serpecektir merak etme.
Ayrıca bu hcg değerleri kişiden kişiye büyük farklar veriyor,zaten değerlerin ilk ve son sayıları arasında fark ettiyse çok fark var.Sen stres yapma değerin güzel ve hamilesinnn:)

bilmiyorumkismileMrb kızlar çatlatma iğnesinden 7 gün sonra bhcg yaptırdım 12.50 di.Bugün 11. gün ve kasıklarda ağrı yorgunluk hissi ve göğüslerde sızı var sizce bu değer çok mu düşük yoksa hala bir şansım var mı.Adet olmazsam 14.günde de test yaptırcam.Bu gebelik belirtileri adet sancıları gibi belirti verir mi

Ben adet belırtılerımın hepsını yasadım hatta regl dönemımde cıkan sıvılcem bıle cıktı...Hıc dert etme cnm varsa zaten cıkıor...

umut çatlatma iğnesinin etkisi 10 gün kaybolmuyor sen çatlatma iğnesinden 7 gün sonra yaptırmışın beta hcg o yüzden yüksek çıkabilir bence adet gününü bekle ve tekrar beta hcg yaptır o zaman kesin sonuç alırsın canım çünkü bende çatlatma iğnesi vuruldum.

X