Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

öncelikle hayırlı olsun cnm allah kucağına almayı nasip etsin inş değerlerine gelince çok anlamıyorum aslında ama kendimi söylemek istedim ben 4 hafta 6 günlükken değerim 5600 dü senin şu an kese görünür zaten doktora başla derim sorunsuz geçer umarım

cok tesekkur ederım.Senin de hayırlı olsun arkadasım.
alttan bakmasını ıstemıyorum doktorun ondan sebeb 1 hafta bekleyıp oyle gıtmek ıstedım.
Kuzenım de benımle 2 gun arası oda hamıle bugün gıtmiş.Ultrasonla gorülmezmiş.Alttan bakmıs keseyi görmüş.Onun değeri 1300 müş.
benım korkum kımyasal gebelik ya da dış gebelik

mrb kızlar eve daha yeni geldim .açılış yaklaştı valla bebeğim hızlı yaşıyo hayatı :) çok korkuyorum ama bu dönemde bişi olmaz diye eve gelince hemen ayağımı dikip yatıyorum ama bugün saah 9 dan beri dükkandaydım umarım bi sorun olmaz bu durumdan dolayı
sizler napıyosunuz bu arada merak ettim bugün hep sizden haberleri

:) ne güzel yaa ben de biraz korkularımdan kurtulup o günleri görsem:)

Selam arkadaşlar,
Ben devamlı kadınlar klübü forum kısmını takip ediyorum.Hatta geçen hafta adet geçikmesi yaşadığımdan ve de bebek istediğimizden dolayı her gece tüm forumları okudum nerdeyse.
Bugün test aldım yaptım, pozitif cıktı.Kan tahlılı yaptırdım beta HCG değeri 2800 cıktı.4 hafta 6 gunluk hamıleyım.Doktora gidip gitmeme konusunda kararsızım siz ne dersiniz?Ayrıca bu değer normal mi? dış gebelik ya da kimyasal gebelik olabilir mi?
Ayrıca çift çizgiyi görmek bu duyguları yaşamak çok harika tarif edilemez bir duygu.
Bu duyguyu burdaki tüm yaşamak isteyen bayanların yaşamasını tüm kalbimle diliyorum.Allah hepimize sağlıklı bebişler versin..Benım gıbı mutlu haberler alsın herkes....

cevabınızı beklıyorum....

hayırlı olsun bebeğin allah kucağına da almayı naıp eder inşallah ama bence doktora mutlaka gitmelisin hem kese gözükür hemde ilaç falan veriyolar folbiol falan bi de vitamin verdiler bana ihmal etme derim ben.bu arada değerin ii gözüküyo benim 4+4 ken 1594 çıkmıştı tahmini 4+6 da 3000 falandı bence herşey normal

cok tesekkur ederım.Senin de hayırlı olsun arkadasım.
alttan bakmasını ıstemıyorum doktorun ondan sebeb 1 hafta bekleyıp oyle gıtmek ıstedım.
Kuzenım de benımle 2 gun arası oda hamıle bugün gıtmiş.Ultrasonla gorülmezmiş.Alttan bakmıs keseyi görmüş.Onun değeri 1300 müş.
benım korkum kımyasal gebelik ya da dış gebelik

1500 den sonra gözükür kese zaten kimyasal gebelikte değer bööle olmuyo ben mart ayında bi kimyasal gebelik geçeridim değerim 50 leri bile görmemişti o zaman sen içini ferah tut

hayırlı olsun bebeğin allah kucağına da almayı naıp eder inşallah ama bence doktora mutlaka gitmelisin hem kese gözükür hemde ilaç falan veriyolar folbiol falan bi de vitamin verdiler bana ihmal etme derim ben.bu arada değerin ii gözüküyo benim 4+4 ken 1594 çıkmıştı tahmini 4+6 da 3000 falandı bence herşey normal

cok tesekkurler içime su serptiniz biraz.Yarın gideceğim doktora.
folik asit 3 ay kullanmıstım ama demir ilaçı almam gerekiyor.Onu yazarlar en azından.
Birde bişey daha sormak istiyorum size arkadaslar?
benım bu değeri tekrar yaptırmam mı gerekıyor? artarsa kımyasal ve dıs gebelıkten şüphelenmem azalır dımı? azalırsa bu değerler o zaman mı korkmam lazım?

1500 den sonra gözükür kese zaten kimyasal gebelikte değer bööle olmuyo ben mart ayında bi kimyasal gebelik geçeridim değerim 50 leri bile görmemişti o zaman sen içini ferah tut

Üzüldüm arkadasım :KK43:
bu arada cok saolun arkadaslar cevabınız ıcın.
isteyen herkese,sizlere de nasip etsin allah.

günaydın kızlar bende bi uğrayayım dedim gitmeden ama bakıyorum da kimsecikler yok hadi kendinize ii bakın öptm

günaydın kızlar bende dun test yaptırdım 847 çıktı normal mı bu deger sat 10 mayıstı sizinkiler baya yuksekte acaba bı sorun mu var korktum şimdi yabilmiyorumkismile

günaydın kızlar bende dun test yaptırdım 847 çıktı normal mı bu deger sat 10 mayıstı sizinkiler baya yuksekte acaba bı sorun mu var korktum şimdi yabilmiyorumkismile

daha adet gecikmesi bile olmamışsın değer gayet iyi biziim adet gecikmesinden sonra ancak ddğerlerimiz bööle oldu hayırlı olsun allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin

cok tesekkurler içime su serptiniz biraz.Yarın gideceğim doktora.
folik asit 3 ay kullanmıstım ama demir ilaçı almam gerekiyor.Onu yazarlar en azından.
Birde bişey daha sormak istiyorum size arkadaslar?
benım bu değeri tekrar yaptırmam mı gerekıyor? artarsa kımyasal ve dıs gebelıkten şüphelenmem azalır dımı? azalırsa bu değerler o zaman mı korkmam lazım?

cnm benim değerin iki ye katlarsa normal gebelik dış yada kimyasal olmaz için ferah olsun

daha adet gecikmesi bile olmamışsın değer gayet iyi biziim adet gecikmesinden sonra ancak ddğerlerimiz bööle oldu hayırlı olsun allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin

canım 3gun adetım gecıkmıştı testı yaptırdıgımdan Allah dıleyıp ısteyen herkese versın:Saruboceq:

[COLOR="Red"]kızlar merhaba bana cevap verin ne olur.benim adetim her ay düzenlidir fakat bu ay 10gün geçti kan testi yaptırdım 0,00 çıktı hamile olma ihtimalim yokmu hiç. benim gibi önce belli olmayıpta birden belli olan yokmu aranızda sol kasığım çok acıyo doktora gidecem ama işten izin alamıyorum[/COLOR]

[COLOR="Red"]kızlar merhaba bana cevap verin ne olur.benim adetim her ay düzenlidir fakat bu ay 10gün geçti kan testi yaptırdım 0,00 çıktı hamile olma ihtimalim yokmu hiç. benim gibi önce belli olmayıpta birden belli olan yokmu aranızda sol kasığım çok acıyo doktora gidecem ama işten izin alamıyorum[/COLOR]

cnm ancak geç döllenme olmuştur bi hafta sonra falan hala adet olmazsan bi daha baktırırsın benimde hamiş olduğumu öğrendiğimde sabit sağ kasığım ağrıyodu halada ağrıyo inş hamilesindir

cnm ancak geç döllenme olmuştur bi hafta sonra falan hala adet olmazsan bi daha baktırırsın benimde hamiş olduğumu öğrendiğimde sabit sağ kasığım ağrıyodu halada ağrıyo inş hamilesindir

inşallah canım öyledir.çok garip bi duygu hamile dğilim ve hastalık belirtiside yok sebebini merak ediyo insan :hulya::hulya::hulya:

Son düzenleme:
Arkadaslar bugün doktora gittim.Keseyi de gördüm.İçim rahat etti.Hersey normal dedi.
Birçok test verdi, onları yaptırıp tekrar gidicem

arkadaşlar 7hafta 4 günlük hamileyim. bugün hcg ölçüldü ve 192000 çıktı. sonuç kağıdında 7-8 hafta için verilen değer 16000-200000 . 8. hafta daha bitmedi ama benimki üst sınıra çok yakın. doktor önce yüksek dedi ama düşük olması daha kötü dedi. bu nedemek şimdi? sağolsunlar ağızlarından cımbızla laf alınıyor zaten. yüksek olması kötü mü ya da birşeyin belirtisi mi? internetten baktım mol gebelikte yüksek olur diyor ama ultrasonla baktık herşey normal. değerin yüksek çıkması beni düşündürdü biraz. sonradan bir sorun çıkar mı acaba?

Arkadaslar bugün doktora gittim.Keseyi de gördüm.İçim rahat etti.Hersey normal dedi.
Birçok test verdi, onları yaptırıp tekrar gidicem

ÇOK SEVİNDİM ALLAH KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN BENDE TSH ANORMAL TROİD BEZLERİ AZ ÇALIŞIYORMUŞ İLK ÜÇ AY İÇİNDE TEDAVİ EDİLMESİ LAZIMMIŞ BENDE BU GECE İSTANBULA GİDİCEM TEDAVİYE ORDA BAŞLIYCAM :sm_confused:

X