Kepçe Kulak :(

adlesss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
85
0
merhabalar ben 22 yasında üniverste son sınıf ögrencisiyim ve kepce kulak problemim var senağlama saçlarımı hiç toplayamıyorum cok sinir bozucu :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: bu operasyonu arastırdım ama kesin güvenebilecegim bi kaynak bulamadım.yardımınıza ihtiyacım var yasımdan dolayı bi problem olurmu? operasyon sonrasında herhangi bir tehlike varmı ? birde yıllar sonra eski halinden daha kötü olurmu ?öyle bişiler dediler bana ..
şimdiden çok teşekkür ederim :)

merhabalar ben 22 yasında üniverste son sınıf ögrencisiyim ve kepce kulak problemim var senağlama saçlarımı hiç toplayamıyorum cok sinir bozucu :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: bu operasyonu arastırdım ama kesin güvenebilecegim bi kaynak bulamadım.yardımınıza ihtiyacım var yasımdan dolayı bi problem olurmu? operasyon sonrasında herhangi bir tehlike varmı ? birde yıllar sonra eski halinden daha kötü olurmu ?öyle bişiler dediler bana ..
şimdiden çok teşekkür ederim :)

Kepçe kulak ameliyatı en yüz güldürücü ameliyatlarımızdandır. Beş yaş üzerinde ki herkes bu ameliyatı olabilir. Ameliyat lokal anestezi altında yapılır. Kulak arkasından girilerek yapılan bu cerrahi işlemden sonra 2 gün arayla iki defa pansumana gelirsiniz ve 7. günde tamamen pansuman ve sargılardan kurtulursunuz. İlk 4 günlük çok sıkı bir pansumanın ardından 7. güne kadar daha gevşek bir pansuman uygulanır. 5–7 günde normal hayatınıza dönebilirsiniz. Ameliyattan sonraki ilk hafta 24 saat sonraki 3 haftada geceleri 12 saat bandana takmanız gerekmektedir. Bu bandana pansumanlarınız açıldığında kliniğimiz tarafından temin edilecektir.

Ameliyat sonrası eski halinize dönmek gibi bir durumun gelişme şansı yoktur.

Ameliyata bağlı oluşacak olan iz kulak arkasında kalacak ve önde herhangi bir iz bulunmayacaktır.
Saygılarımla,

Op.Dr.Orhan Murat Özdemir
Estetik Cerrah Ankara

çok teşekkür ederim yerimseniben önümüzdeki tatilde bu operasyonu yaptıracagım sırnaşık şey

canım ben oldum bu ameliyatı sor istediğini

Kendi aranızda yapacağınız görüşmeleri, tavsiyelerinizi lütfen özel mesajlaşma bölümünden yapınız.
Örtülü reklam faaliyetlerinde bulunmayınız.
Saygılarımla,

Op.Dr.Orhan Murat Özdemir
Estetik Cerrah Ankara

X