Aşırı derecede adet sancısı çekenler. :(

bambam09

Aşığımm
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
62
1
39
Regl olduğum ilk günden bu yana aşırı derecede adet sancısı çekiyorum. senağlamaGünde en az 4 - 5 adet ağrı kesici içmeden ayağa kalkamıyorum ki bu durumda bile bacaklarımda uyuşukluk gibi halsizlik oluyor. Mide bulantısıda cabası. Kaç defa doktora gittim bu konuyla ilgili sayısını hatırlamıyorum. Ultrasonlar.... tahliller.... sonuç hiçbirşey çıkmıyor. :1no2:
Bende ayaklarıma sıcak su torbalarıyla bitki çaylarıyla geçirmeye çalışıyorum. Şu an çalışmıyorum ama çalışırken tüm iş ve sosyal hayatımı büyük ölçüde etkiliyor. Birde bir kaç defa kan pıhtısı olamayacak büyüklükte parçalar geldi. Doktor incelemeden bişi diyemiyor ama ne zaman geleceğini bilemem ki. fisfisfisAcaba kist gibi bişi düşürmüş olabilirmiyim. Bu tür bir durum yaşan varmı içinizde. Ayrıca bu sancıları azaltacak püf noktaları biliyormusunuz. Evlenince geçer dediler geçmedi. Şimdide doğum yaptıktan sonra geçer diyorlar. O kadar ağrı oluyorki sırf bu yüzden çocuk yapasım geliyor.

Yetkili arkadaşlar Konu sabitte varmış dikkat etmeden açmışım özür diliyorum mesajımı o konuya taşıyıp bu mesajımıda silerseniz sevinirim.

X