KPSS Planı

ben ders çalışmaktan sıkıldım arkadaşlar... sizlerin bazı zorluklarınız var ne bileyim kiminiz evli bebeği var kiminiz hem bir işte çalışıyor hem derslere zaman ayırıyor... gibi gibi gibi .. ama benim ne? hiç birşeye el sürmeden akşama kadar ders çalışıyorum ve sıkıldım... nolur yadırgamayın beni.. biz çalışamıyoruz sen sıkıldım diyorsun demeyin..

ne yapmam lazım????.

canım çok çalıştığın için sıkılmışsın...
sabahtan akşama kadar nasıl çalışabiliyorsun?
helal olsun valla..
bak ben şöyle bir program yaptım..
günde en fazla 4 saat çalışacağım...
ama muhakkak her gün çalışacağım..
üstelik yeni başladım çalışmaya, sınava kadar çok rahat biter konular,
soru çözmeye başlarım...
sen de bence 3-4 saate indir çalışmalarını, onun dışında akşam dizi izle..
film al evde film izle..çık dşarı dolaş, arkadaşlarınla buluş..
bu kadar yüklenme kendine, az ama her gün çalış...
Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah..

canım çok çalıştığın için sıkılmışsın...
sabahtan akşama kadar nasıl çalışabiliyorsun?
helal olsun valla..
bak ben şöyle bir program yaptım..
günde en fazla 4 saat çalışacağım...
ama muhakkak her gün çalışacağım..
üstelik yeni başladım çalışmaya, sınava kadar çok rahat biter konular,
soru çözmeye başlarım...
sen de bence 3-4 saate indir çalışmalarını, onun dışında akşam dizi izle..
film al evde film izle..çık dşarı dolaş, arkadaşlarınla buluş..
bu kadar yüklenme kendine, az ama her gün çalış...
Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah..

okul bittiğinden bu yana atanmak aklımın ucundan bile geçmemişti çünkü özel okulda çalışıyordum ama bu eğitim sezonu ayrıldım yani ayrılmak zorunda bırakıldım ve bu çok zoruma gitti.. o yüzden sıkı çalışıp atanmalıyım dedim ve biraz fazla kastım kendimi... eğitim bilimlerini bitirdim.. sadece artık soru kitapları alıp onlara başlayacağım ama almayı canım istemiyor.. dediğin gibi çok çalışmaktan sıkıldım..

Allahım emeklerimizin karşılığını hepimize versin inşallah...

arkadaslar bu anayasa beni deli eecek yakında..konularım bitmiyor..anayasa moralimi bodugundan son 1 aya bırakçam kitabın kalanını..yoksa aklımı yitircem:KK43:

merhaba arkadaşlar ben kamu yönetimi mezunuyum normal memurluk istiyorum bunun için kpss sınavında hangi oturuma girmem gerekli ? birde kpss kursuna gitmeyi düşünüyorum. nette araştırdım şöyle yazıyo lisans kpss a,önlisans ve lise kpss b diyo.ben normal memurluk için hangisine yazılmalıyım ? hiç aklım almıyo bu işi ya yardım kızlarrrrrrr

slm kızlar bende malesef kpss ye hzırlananlardanım songa sen egıtım bılımlerıne gırmeyeceksın genel kultur ve genel yetenege gıreceksın bıldıgım kadarıyla allah yardımcımız olsun zor valla bıde ben anayasayı son 1 aya bırakmaya karar verdım hadı hepımıze kolay gelsın

slm kızlar bende malesef kpss ye hzırlananlardanım songa sen egıtım bılımlerıne gırmeyeceksın genel kultur ve genel yetenege gıreceksın bıldıgım kadarıyla allah yardımcımız olsun zor valla bıde ben anayasayı son 1 aya bırakmaya karar verdım hadı hepımıze kolay gelsın

teşekkür ederim arkadaşım.diğer arkadaşlar benim sorumla ilgili ne diyorlar acaba ?

ben gece çalışabiliyorum...günde 3 saat yeterli oluyor çünkü sınava 5.girişim 90 almam gerekiyor..senin hedef puanın ne bilemem ama çoooook çalışmalısın özellikle program geliştirme çok nankör göründüü gibi deil...anladıını sanıyorsun ama soru olarak geldiinde boş oluyor herşey kolay gelsin

ya anayasayı tam olarak bitirmen mümkün deil onun yerine trt 3 izle haber falan izle inan bana daha faydalı oluyor..kitabı oku bir yere kadar

kızlar ya bugün atamalr sonuclandı var mı atanan:KK43:(((arkadaslarımın coğu gitti valla bi ben kaldım cok kötüyüm ders falan calışamıyorum yaaa mahvoldum valla..bi de martta atama varmış:çok üzgünüm::a015:

mrb arkadaşlar ben daha yeni başladım çalışmaya hiiç bişey yok henüz nasıl çalışııcamıda bilmiyorum bi acemilik geldi.....2006 da 90 alıp atandım memurum geçen hafta çıkan haberden sonra (artık memurlarda kpss puanıyla öğretmenliğe atanabilecek) gaza geldim kitap aldım ama nerden başlııcam nasıl yapııcam hiç bi fikrim yok herşeyi unuttum :KK43: inşallah vazgeçmem çalışırım ... zaten ancak işte çalışabilirim akşam bebeğimle ilgilenip yatıyorum bakalım hayırlısı herkese Allah kolaylık versin
songa sende genel kültür genel yeteneğe gireceksin ama o 2 senede bir yapılıyodu 2010 da girmen gerekiyo sanırım eğer her seneye değişmediyse biraz uzak kaldımda bu konulardan

evet güzelim öyleymiş ama bu sene yapılmıycakmı genle kültür genel yetenek sınavı.lisans mezunuyum kpss a nın sadece genel kültür ve genel yeteneğine gireyim diyorum.hersene yapılmıyormu ki bu ? yoksa ben kpss b yemi gircem? ama o önlisans ve lise mezunları için.üffff kafam karıştı

arkadaşlar bir forumda okudum kpss b ye lisans mezunları da girebiliyormuş.ben lisans mezunları sadece kpss a ya girebilir sanıyodum.ben düz memurluk istiyorum.bunun için bu sene kpss a nın sadece genel kültür ve genel yeteneğine girecem.buradan aldığım kpss p 3 puanıyla örneğin bankaların bazıları bunu istiyor ya ona girmeye çalışıcam.ama ben düz memurluk istiyorum o zaman seneye kpss b ye mi gircem yoksa gene seneyede kpss a ya girip,genel kültür ve genel yetenek mi işaretliycem.nolur bilgi verin arkadaşlar.hiç anlayamıyorum yaaaa.

selam arkadaşlar benimde bu sene 5 . senem bu sene 83 aldım ama maalesef atanamadım atanmam için en az 88 almam gerekiyo eğitim çalışmaya yeni başladım çünkü 11 aylık bi kızım var uyku düzeni falan daha yeni yeni düzeldi günde en fazla 2 saat çalışabiliyorm yeterli değil ama bu kadar zaman ayırabşlşyorm hepinize kolay gelsn

anayasayı okuyup okuyup unutuyosun sanki unutmak için okuyorum yaa

coğrafya şu göller falan aman allahım içinden çıkılmıyokii

henüz konularım hepsinde bitmedi üstünden bidaha geçmem gerek

1 aya yakın bir ara vermek zorunda kalmıştım tekrar toparlamaya çalışıyorum kendimi

80 almam lazım

ben da hayırlısıyla yarın çalışmaya başlıyorum..
önceden biraz çalışmıştım ama geri bırakmıştım..
şimdi baştan alacağım..
3 ay tam iyi bir zaman, konular da yetişir iyi bir plan-program yapılırsa..
hepimize Allah kolaylık versin..

selam arkadaşlar benimde bu sene 5 . senem bu sene 83 aldım ama maalesef atanamadım atanmam için en az 88 almam gerekiyo eğitim çalışmaya yeni başladım çünkü 11 aylık bi kızım var uyku düzeni falan daha yeni yeni düzeldi günde en fazla 2 saat çalışabiliyorm yeterli değil ama bu kadar zaman ayırabşlşyorm hepinize kolay gelsn

canım sanırım sen de fen ve teknoloji öğretmenisin..
çünkü 88 ve aşağısı ancak şubatta sözleşmeli atanabiliyor..
ben de fenciyim maalesef:1no2:
bazen bu bölümü seçtiğim için çok pişman oluyorum ama keşkelerle bir yere varılmıyor...

X