KPSS Planı

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kpss ye ewde hazırlanan kızlar zamanınızı nasıl gecırıosunuz gunde kac sat calısıosunuz? kacda uyanıp kacda yatıosunuz tv ne kadar ızlıosunuz? burada paylasalım

kpss ye ewde hazırlanan kızlar zamanınızı nasıl gecırıosunuz gunde kac sat calısıosunuz? kacda uyanıp kacda yatıosunuz tv ne kadar ızlıosunuz? burada paylasalım

sabah8-9 arası uyanıp kahvaltımı yapıp ders çalışmaya başlıyorum.. daha önceki konunda da belirttiğim gibi her gün her dersten bir konu bitiriyorum sonra da konuların testlerini çözüyorum... bu saat 14.00 gibi bitmiş oluyor... öğleden sonra nette bazı siteler var oradan test çözüyorum... akşama (çarşamba ve cuma akşamları hariç) konu tekrarı yapıyorum... saat 23.45 ten sonra da tv yi açıp karşısında uykuya geçiyorum.. çalıştığım konu çok sıktıysa bırakıp foruma bakıyorum... tv yi sadece gündüz ara verdiğim saatlerde ve çarşamba Avrupa Yakası ve cuma Komedi Dükkanı için izliyorum.. kısaca sosyal hayatı bir dönem için iptal etmiş durumdayım...

nacizane bir şey lütfen dilimizi düzgün kullan...

ben de evde çalışmaya çalışanlardanım hafta sonu ve pazartesileri her dersten bir konu bitiriyorum haftaiçi 4 gün soru çözüyorum tv hiç yok gibi internet yarım saat kadar günde ara sıra komşularla oturuyoruz ha bu arada okul da devam ediyor

Son düzenleme:
kızlar bende calışıyorum ama aynı zamanda vekil öğretmenlik yapıyrdum.zor oluyor sizce 2. dönem bıraksam mı?

ben sabh erken kalkamıyorum 10da fln anca.günde sadece 2 ders calışıyorum ama mutlaka biri eğitim oluyor.mat ve tarih ağırlıklı. konuyu bitirip test cözüyorum.fakat tarih sürekli tekrar istiyor.
deneme cözmek istiyorum ama daha erken midir bilmiyorum.

bu arada cok az kaldı kızlar...birbirmize destek olalım...

ben de ücretli öğretmenlik yapıyorum sabah 8 akşam 17.00 okulda geçiyor. Sonra eve gel yemek yap bulaşık derken ağırlık basıyor anca okulda boş dersim olduğunda çalışabiliyorum ama ikinci dönem hızlanmam gerekiyor
okulu ikinci dönem bırakmak istiyorum ama müdür senden memnunuz seneye de çalışmak isteriz dedi ( benim atanmamdan umudunu kesmiş olsa gerek :p)

bende bitirmek üzereyim eğitim bilimlerini de.... eğer başlarsanız bitirmek zor olmayacaktır.. sizde başlayın isterseniz...

kitaplarım elimde ve az önce planımı çıkardım kıızlar..ben yaşadıgım sorunlardan ötürü bu aya kadar toparlanma süresi tanıdım kendime..2.girişim..açıklarımı az çok biliyorum ve bu sene ücretli öğretmenlik yaptıgımdan sanki daha iyi puan alabilecegim.neyse planım aylık,ve kısaca şöyle haftalık çizelge yaptım,günleri yazdım..işten gelince rutin işlerim bittiginde (akşam ders çalışabiliyorum) 2 saatlik çalışma programı olşturdum.örnek pazartesi tarih türkçe,1er ünite;salı cografya vatandaşlık birer ünite gibi..şimdi aralara eğitim bilimlerini sıkıştırcam..1,1 bucuk ayda konu çalışması bitecek..belki acele gibi ama benim aslı derdim değişik kaynaklardan devamlı test çözmek..herkese kolay gelsin...

kitaplarım elimde ve az önce planımı çıkardım kıızlar..ben yaşadıgım sorunlardan ötürü bu aya kadar toparlanma süresi tanıdım kendime..2.girişim..açıklarımı az çok biliyorum ve bu sene ücretli öğretmenlik yaptıgımdan sanki daha iyi puan alabilecegim.neyse planım aylık,ve kısaca şöyle haftalık çizelge yaptım,günleri yazdım..işten gelince rutin işlerim bittiginde (akşam ders çalışabiliyorum) 2 saatlik çalışma programı olşturdum.örnek pazartesi tarih türkçe,1er ünite;salı cografya vatandaşlık birer ünite gibi..şimdi aralara eğitim bilimlerini sıkıştırcam..1,1 bucuk ayda konu çalışması bitecek..belki acele gibi ama benim aslı derdim değişik kaynaklardan devamlı test çözmek..herkese kolay gelsin...

hadi bakalım canım hayırlı olsun...
benim motivasyonum bozuldu..çalışamıyorum hiç..
bu şubat atamalarında sınırdayım..
bir ihitmal atanma şansım var..
bu yüzden de motive olup çalışamıyorum..
aklım kayıp gidiyor...
sen düzenini bozmadan çalışmana başla, az kaldı malum...

ooofff ooffff 15 günlük tatilde çalışırım hızşanırım diyordum
ama bir numara yok bende
ne ev işi yapabildim ne de ders çalışabildim
camış gibi yatıyorum
kafayı yiyeceğim
bu sene de çalışamıycam

teşekkür ederim ocean..ama bugün ilkti ve çok zorlandım.okuldan 4 te geldim..yemek faslı falan saat oldu 7..ben basladım biraz ama şu saat oldu yeni bitti..şimdide okula hazırlık yapıyorum..valla çok zor oluyor yaa..salcam kendimi..eşime dedim yemekleri falan sen yap bari..o da bana sen garanti diyosan yaparım dedi:)
şaka bir yana sahiden çok zor oluyor..Allah hepimize yardım etsin...

ooofff ooffff 15 günlük tatilde çalışırım hızşanırım diyordum
ama bir numara yok bende
ne ev işi yapabildim ne de ders çalışabildim
camış gibi yatıyorum
kafayı yiyeceğim
bu sene de çalışamıycam

evlendikten sonra daha zor oluyor değil mi?
işte bu yüzden ben atandıktan sonra evlenmek istiyorum..
evlenince hiç çalışamam sanırım..
of yaa Allahım ne olursun şubatta atamam olsun hayırlısıyla..

galiba yarın kpss kursuna başlıyorum ben de..
saka maka nasıl kaldıracagım bu kadar yükü
hem iş hem evlilik hem bir saat yol sürecek kurs..offf vallaha tıkandım..

arkadaşlar yapmayın ya.çokta zor değil.benim 9 aylık bebeğim var ve kursa gidiyorum.inanın uyku nedir bilmez oldum.uyanıkken onunla ilgilenmek istiyorum tamamen.oyüzden o uyuyunca ders çalışıyorum.beni zorluyor ama sayılı gün sonuçta çok az kaldı.sınavdan sonra tekrar hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.4 ay sonra herşey bitmiş olacak ama sonucun güzel olması için fedakarlık şartyerimseniben

arkadaşlar yapmayın ya.çokta zor değil.benim 9 aylık bebeğim var ve kursa gidiyorum.inanın uyku nedir bilmez oldum.uyanıkken onunla ilgilenmek istiyorum tamamen.oyüzden o uyuyunca ders çalışıyorum.beni zorluyor ama sayılı gün sonuçta çok az kaldı.sınavdan sonra tekrar hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.4 ay sonra herşey bitmiş olacak ama sonucun güzel olması için fedakarlık şartyerimseniben

arkadasım ben buna çok kızıyorum,herkese kendi yükü agır niye kabul etmiyorsunuz?benim durumum daha kötü demeye gerek yok ki!burada kimse fedakarlık yapamam demedi ki,zaten göze aldık çalışmayı..şimdi şu bir gerçek,okul,ev ve evin işi ardından ders çalışmak bebekliye de zor bebeksize de..hele benim gibi daha kaç ay önce bebegini kaybetmiş birine toparlanıp çalışmak daha da zor..anlayacagınız arkadasım herkesin yükü kendine agır..eğitim fakültesi bitirmiş insanı böyle süründürmeleri ayıp zaten..

arkadasım ben buna çok kızıyorum,herkese kendi yükü agır niye kabul etmiyorsunuz?benim durumum daha kötü demeye gerek yok ki!burada kimse fedakarlık yapamam demedi ki,zaten göze aldık çalışmayı..şimdi şu bir gerçek,okul,ev ve evin işi ardından ders çalışmak bebekliye de zor bebeksize de..hele benim gibi daha kaç ay önce bebegini kaybetmiş birine toparlanıp çalışmak daha da zor..anlayacagınız arkadasım herkesin yükü kendine agır..eğitim fakültesi bitirmiş insanı böyle süründürmeleri ayıp zaten..

demek istediğim kesinlikle bu değildi.yanlış anlaşılmışım yada ben yanlış ifade ettim. sadece moral açısından birşeyler yazmak istedim.kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez.bu benim içinde geçerli.benim neler yaşadığımı kimse bilemez.kpss konusuna değinmek istemiştim sadece.zaten çok fazla takip etme fırsatım olmuyor.size iyi paylaşımlar.....kırdıysam özür.

ya evet belki de ben birden tepki verdim..aslında hiç huyum degil böyle şeyler yazmak..genelde forumda böyle şeyler oluyor hani seninki de dert mi türünden.ben o şekilde anladım belki..siz kusura bakmayın..hepimizin için gergin,yorucu ve zor bir maraton.sizin ilk girişiniz mi sınava?branşınız ne?

Son düzenleme:
ben ders çalışmaktan sıkıldım arkadaşlar... sizlerin bazı zorluklarınız var ne bileyim kiminiz evli bebeği var kiminiz hem bir işte çalışıyor hem derslere zaman ayırıyor... gibi gibi gibi .. ama benim ne? hiç birşeye el sürmeden akşama kadar ders çalışıyorum ve sıkıldım... nolur yadırgamayın beni.. biz çalışamıyoruz sen sıkıldım diyorsun demeyin..

ne yapmam lazım????.

derhanye basladım haftasonu o gündn beri kendime gelemedim..saat birde baslayan ders sekızde bitiyor eve gelmem dokuz on..koca haftasonu yalan bense haşat oldum..ardından haftabaşı işe gidişi teksasvari okulda kabus dolu ders işleme savaşları yoğun bir program araya sıkıştırılmaya çalışan ev işleri artı kendi okul derslerne hazrlık vesaire derken uyku da kalmadı dinc bir ruh hali de..daha üc dört gün oldu ha..yarın da kurs var iş cıkısı kostur bı dunya yola yetıs yarn daha da gec bıtıyor ondan sonra evdeym ertesı sabah dersım sabahın erken saatlernde baslayp aksama kadar suruyor..ayyy anlatması bıle yorucuyken yasamasını sormayın bıle..ben ne ara ders calıscam ona takıldım..halım yok kı ya..ölmüşüm resmen..off kpss belası ya..

X