2008 kasım anneleri 2009 kasım anneleri geliyor...Biz nereye :)))

gulizgul

gulizgul.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
4.581
9
eeee 2008 kasım anneleri yakında 2009 kasım anneleri geliyor.1 yıldır hamileliğimizin başından beri dertlerimizi , sevinçlerimizi, sorunlarımızı paylaştık ama şimdi 2009 anneleri gelecek biz nereye gidecezzzz:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar site yıllara görede ayrım yapsa olmazmı mesela 2008 kasım anneleri böylece sorunlarımızı daha iyi paylaşabiliriz sizcekaydirigubbakcemile5

sanırım gene bu kasım annelerinde kalırız bizi bir yere atmazlar.nasıl 2007 anneleri yazıyo görüyoz onları bizde öle oluruz.hadi bitti işiniz diye bizi kapının önüne koycaklarını sanmıyorum böle devam ederiz gibime geliyor.
eylülün dediği gibi hiç bir yere gitmiyorum :kahve: :nazar:

Ne yani konuyu komple silmeyecekler herhalde.
:enbuyukkk:

yılı farketmez sonuc ıtıbarıyle kasım annesıyız
gelen 2009 kasım annelerı bızım tecrubelerımızden faydalanırlar hem
ben de hıc bır yere gıtmıyorum
bız yıne kalırız burada kanımca

onlar gelince bizim gitmemeiz gerektiğini hiç düşünmemiştim:))
gelsinler ne güzel işte tecrübeli annelere istediklerini sorarlar hem

biz burayı ihmal etmediğimiz sürece silecek değiller yazdıklarımızı. çömezlerkaydirigubbakcemile3 de yazar biz de yazarız.
ben de gitmiyorum bi yere
burası olmasa su sıkıntılı zamanlarda ne yapardım acaba..

açtığımız her konunun başına 2008 koyalım bundan böyle ..konu ne olursa olsun ..hay aklımla bin yaşıyım ne akıllı hatunum yaa..:)))

Ya süpersiniz kızlar ne diyeyim :)9 Çok keyiflendim okurken sizi.
Çekeris kulaklarından çömeslerin hehehehheeh :KK70:DDD Kimse bizi atamaz KK hakkımıs söke söke alırıs :KK70:DD

sanırım 1yıl daha hakkımız var
2006 olarak geri gidersek
onlardan bi eser yok

aklıma ne geldı kızlar delikafadulden
sımdı aramızdan hemen hamıle kalan olurmus seneye aynı zamanda bır dogum daha delikafadulden

ay kızlar hiç güleceğim yoktu valla süper hatunlarsınız kaydirigubbakcemile3
ben de ayrılmam valla artık o kadar alıştım ki bir gün bile gelmesem akşamında bi şekilde ne yapıp yapıp giriyorum kk ya .. ben geç başladım ama kopmam sizlerden :1no2:

kalimero
büyük konuşmayalım da
bir film gibi gözümün öninden gecti de son 1 senem
söööyle bi irkildim yaneee...
Ayyyy!!! Allahım sen koru yarabbim.

X