Saç Şekillendiriciler ince maşa mı kalın maşa mı?

hande!

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2008
8
0
arkadaşlar maşa almayı düşünüyorum ince maşayı mı yoksa kalın maşayı mı önerirsiniz?:smiley-cool:

Ne kadar kıvırcık istediğine bağlı =)

İnce maşa ince bukle yapar, kalın maşa su dalgası kıvamında..

25mm lik olanlar güzel bence tam bi bukle maşası :)
ben de 19mm lik var şimdi olsa 25 lik alırdımkaydirigubbakcemile2

bence alcakmış gibi bi yerde dene ikisinide kaydirigubbakcemile3

senin ne istediğin önemli tabi ki ama kalın maşanın bukleleri çok doğal ve şirin duruyor.incesi azıcık daha abiye gibi bana göre.şimdiden güle güle kullan diyorum canıma.s

25mm almayi dusunuyorummm
incecik lulelerdense kalin havali bukleler daha hos bence
ama sac tipinede bagli bu

bencede kalın al.özellikle gür saçlıysan .ben yeni aldım 19 mm.şimdiki aklım olsa 25mm alırdım.daha havalı duracağından eminim

bence 19 ve 25 mm olanları kendi saçında dene hangisi daha iyi olursa
onu al mesela 25lik herkezinkini tutmuyormuş ben olsam 19 luk alırdım

valla ben babyliss 25 mm kullanıyorum çok memnunun çok güzel duruyor ona bir de egoist orta sert sprey sıkıyorum harika oluyor kuaför halt etmiş. ve zaten bozulmuyor.

Birazda saç boyun bağlı, uzun saçlılar için 25, orta boy saçlara sahip olanlar için 19 derim...

25 olandan al babyliss mükemmel dlgalar anında 3-4 sanıye bekletmen yetıor her yaptığımda arkadaşlarım kuaförde yapılmş sanıor inanmıolar o kdr güzel yanı

ben de babyliss 25'lik kullaniyorum, saçlarım uzun ve kalın telli. çok güzel oluyor maşayla. hatta yaptığımın ertesi günü daha doğal oluyor. kolay kolay da bozulmuyor.

kızlar benim saçlarım uzun ama ince telli... bu aralar hep aynı şekli veriyorum ve biraz değişiklik yapmak istiyorum ama kalıcı değil... arada bir bukle bukle olsalar mesela...

kalın maşa kullanırsam az bukle olur hoş olmaz sanki ?

bir de maşa ne tavsiye edersiniz ; fiyatı ne civardadır?

ben maşa olarak babyliss pro200 2361 (yani 19mm)
öneririm. lcd ekranlı 200 dereye kadar bence çok güzel bir maşa.
fiyatını bilmiyorum

babyliss 25 mm lik kullanıyorum. yeni aldım. muhteşem. saçlarım iri iri dalgalar halinde oldu. ve yıkayana kadar düşmedide.. 19 luk bana çok ince geliyor. ben iri dalgalar ve bukleler severim. zevk meselesi tabii

Babyliss_2219CE_CE

babylisbabyliss2219cece.jpg

bu maşayıda öneririm..........

benimki Babyliss 19 mm .Çokk memnunum,hemen ısınıyor 10-15 dk da bitiriyorum ve bozulmuyor herkes kuaför yapıyor sanıyor.

X