Emzirirken Sa boyatmak

hamilelığın ılk uc ayı boyatmadım.. sonra dr.. sakıncası yok dedi.. boyattım.. emzırırkende boyattm.. çocuklarımız allaha emanet.. eger durumun çok kötu degılse boyatma tabı kı..

bende yeni boyadım hatta. şu yeni çıkan l......cas... diye bir marka var reklamlarda görmüşsündür amonyaksız onunla boyadım.

benimde en acilinden boyatmama gerekiyor ama emzirdiğimden cesaret edemedim..
ya memeyi bırakmayı beklicem yada uzmana danışcam.
her doktora gittiğimde unutuyorum
ama acilen bakıma girmem lazımmmmm

aslında boyatmamak gerekiyor bırak boyayı yaptığın makyaj dahi içerisinde bulunan kurşun nedeniyle hamile yada emzirirken zararlıymış senin aldığın tüm kimyasallar bebeğede geçiyor...

Ben hamılelıkleırmde boyatmadım asla rfleelerım ıkıısnde de uzadı sonra kesım ve boya ıle kurtardım ... D.sonrası 2 kez aynı ıŞlemı yaptım .. Uzayan saÇlarımı kesıtrdım rÖflelerı temzlettım kısa ve rahat olsun ıstedım saÇlarımın .. Ve deĞıŞıklık olsun ıstedıĞım ıÇınde evde saÇlarımı kendım boyadım . BıŞey de olmadı bence. Bunu 2 kez yptım ..ılk ve 2. DoĞumumda.... Emzırme dÖnemınce okadar da Öenmlı deĞıl bence. Ama hamılelıkte herŞeyden sakınmak gerekır dıye bılırım .

He bırde bence acıl yapmam gerek Çok kÖtÜ hısedıyorum dıyen arkadaŞım bence bekleme yaptır. Psıkolojn ne kadar ıyı olursa kendını ıyı hıssedersen okadar gÜzel olur senın ıÇın. Herkes doĞurup kuafÖre atıyo kendını gÖrmÜyomusun . Bence bu kadar kasmayın kendınızı. Akımınızı yapın kendınızı Önemseyın. Sızde gÜzel olun yÜzÜnÜz gÜlsÜn. Bakma bakma ÖÖnemsız bakımsız paspal gÖrÜntÜler oluyo ende yaŞadım bunu.. Sonra sonra farkettım. HıÇ o hallere gırmeyın.bırakın bbeĞı bı yere. Yada alın yanınıza pusete yatar zaten sesten uyurlar onlar. Oh bı gÜzel saÇlar baŞlar fÖnler yapın Çıkın gÜzeller .... HıÇ o ayrıntılara gırmeyın bence... Oadardan bıŞey olmaz ... Bıtkıseller de var hem zaten .. Dımı ama ...

yaaa bende boyatmak istiyorum ama bebişim küçük 4 buçuk aylık en azından 6 ayını bitirmeli bence

X