Göz Makyajı Kaşlarımızın resimleri...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bunlarda benim kaşlarım hiç bir bakım yok ..

Eklentiler

• IMG_0046.jpg
    IMG_0046.jpg
    125,3 KB · Görüntüleme: 484
Bunlar da benim kaslarım kızlar hala dolduramadigim yerler var tam düz yapamadım bir türlü yapısı uygun değil herhalde... boya falan yok ama olduğundan biraz daha koyu renkli çıkmış bu arada.

Eklentiler

• CYMERA_20150326_174330.jpg
    CYMERA_20150326_174330.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 319
Arkadaşlar merhabaa, bunlar da benim kaşlarım. Çok kötü biliyorum ama ne yapabilirim bilmiyorum. Hiç aldırmadım daha, zaten çok ince ve seyrek. Bi de asimetrik. Üstelik yuvarlak geldikleri için kalemle koyulaştırınca da yüzüme inanılmaz komik bir hava katıyor. Önerilerinizi bekliyorum :/
127Pbp.jpg
aldırdım kaşlarımı, orantısızlık gene gitmedi ama eskisine nazaran daha iyi sanki.
7o4WNY.jpg

sen buna kaş demişsin bu bildiğin yağlı boya tablo :KK70:

Sen benimle ne diye ugrasiyosun bu kadar alip veremedigin ne benim resimlerim sitede kol geziyor albümümde kinu basliklarinda her yere gögsumu gere gere fotolarimi koyuyorum sen ise onun bunun fotolarini kendine profil yapiyosun kendinle alakali olmayan fotolar paylasiyosun 1 kez kendi fotonu atda senide görelim be , he!! olmazmi kelmisin körmüsün merak etmeye basladim artk cunku nerde biraz gosterisli hatun var onla ugrasiyosun artik bi ezikliğin oldugunu dusunmeye basladim :KK70::KK70:

Hanımlar,
eski defterleri açık tutmaya niyetiniz var sanırım ama o defterleri banlanarak kapatmak istemiyorsanız üsluplarınıza dikkat edin, tartışmayı bırakın.

Sen benimle ne diye ugrasiyosun bu kadar alip veremedigin ne benim resimlerim sitede kol geziyor albümümde kinu basliklarinda her yere gögsumu gere gere fotolarimi koyuyorum sen ise onun bunun fotolarini kendine profil yapiyosun kendinle alakali olmayan fotolar paylasiyosun 1 kez kendi fotonu atda senide görelim be , he!! olmazmi kelmisin körmüsün merak etmeye basladim artk cunku nerde biraz gosterisli hatun var onla ugrasiyosun artik bi ezikliğin oldugunu dusunmeye basladim :KK70::KK70:

1 kendinde bu hakaretleri etme hakkını nerden buldun
2 ben kime sarmışım örnek ver güzel olan
3 olarak seni alıntılamadım niye beni alıntılıyorsun komplekslerini bırak ve güzelliğin önemsiz birşey olduğunu öğren
4 olarak da kendi resmimi gören bir sürü arkadaşım var kendimi teshir etmek zorunda değilim herkesin mizacı farklıdır forumlarda foto paylaşamam
5 çirkin olsam sana ne bundan
6. olarak ta kelmisin körmüsün diyerek insanların engelleri ile dalga geçen biri asla muhatabım olamaz !

bir daha da sakın beni alıntılama !

Ben gordum inan profilindeki fotodaki bayandan bile guzel. Boy pos oh masallah. Yani yanildin dostum. .

Ben gordum inan profilindeki fotodaki bayandan bile guzel. Boy pos oh masallah. Yani yanildin dostum. .
bilgece kuzum sağol kuzum insanın en güzel yeri kalbidir Allahın bize verdiği güzellikleri kendimim gibi övmek onları hiç kaybetmeyeceğimi düşünüp hakaretler etmek insanların engelleri ile dalga gececek bir insan olmak bana yakışmaz.

Son düzenleme:

Evet gruplasmis insanlardan birisi daha :KK70::KK70: neyse ne DOSTUM uzatmaya gerek yok pesimde ayagimin altinda dolasmasin yeterli kendisi guzel olsa be olur hareketleri yeteri kadar itici...

:KK70::KK70:
Evet gruplasmis insanlardan birisi daha :KK70::KK70: neyse ne DOSTUM uzatmaya gerek yok pesimde ayagimin altinda dolasmasin yeterli kendisi guzel olsa be olur hareketleri yeteri kadar itici...
Yapma lutfen seninle muhabbetimiz var daha onceden ama norwe benim için çok çok değerli
Bi bayana böyle laflar yakışmıyor gizem
Kel veya kör insanları nasıl asagiladiginin farkında misin ?
Kaldı ki her bayan güzeldir .

:KK70::KK70:

Yapma lutfen seninle muhabbetimiz var daha onceden ama norwe benim için çok çok değerli
Bi bayana böyle laflar yakışmıyor gizem
Kel veya kör insanları nasıl asagiladiginin farkında misin ?
Kaldı ki her bayan güzeldir .

Canim artik fena halde bunaltti albümlerime yorum yapmalar konulardaki mesajlarima sacma sapan ithamda bulunmalar rahatsiz ediyor yapisti dusmuyo resmen ben buna nazaran soyledim ayrica insanlarin engelleriyle dalga gecmek degil benimkisi hangimiz dört dörtlügüzki ?? Yerini yurdunu bilen bi insanim fakat çileden cikartti iyice kel kör sözün gelisi engelli bir insanla dalga gececek kadar kendini bilmez degilim.. Hatun Muhattabim degil 1 kez selam vermisligim yok herseyimde pat diye bitiyor... Neyse canim benim yine uzayacak konu en iyisi kapansin da bende bunaldim cunku..

X