idrar testinde negatif olupta kan testinde pozitif sonuç alan var mı?

Merhabalar,
Bugun transferimin 10.günü ve 8.günümden beri her gün test yapiyorum. Koskoca Negatif.
Yarin yani 11.günümde kan testi icin randevum var. (15.03.2016) . Normalde 12 gün sonra yani 16.03.2016 tarihinde baktirabilecegimi soylemislerde merkezden. haftasonuna geldigi icin cumadan yaptirayim diye dusundum. 16.03 .2016 normalde benim adet günüm de. dün de dahil olmak üzere adet belirtilerim mevcut . ha oldum ha olacagim. Bakalim sonucum ne olacak. hayirlisi ile insallah.
Gerci benim yas sorunum da var. Gec evlendim, gec mutlulugu yakalayanlardanim. Insallah bu mutlulugumu bir de bebekle taclandirirsa Rabbim baska ne isteyebilirim ki....

Canım hiç canını sıkma. Bende tam 9.gün idrar testi yapmıştım ve negatif sonucu görünce canımız çok sıkılmış, gözlerimiz dolmuştu. 12.gün kanda sonuç pozitif çıkınca gözlerimize inanamamıştık. Darısı başına
Merhaba epey olmuş sizin ama okudum yine de. Benimde bugün 11.günün transferde dayanamayıp test yaptım sonuç negatif ağla ağla için dışıma çıktı eşime bile söyleyemedim inşallah kanda pozitif çıkar diye yine de umut ediyorum

X