idrar testinde negatif olupta kan testinde pozitif sonuç alan var mı?

xolix06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
863
10
arkadaşlar bugün transferin 9.günü .idrar testinde negatif.çıkıyor.siznde böyle ira testinde negatif çıkıp kan testi yaptığında olumlu sonuç alan varmıydı acaba?

arkadaşlar bugün transferin 9.günü .idrar testinde negatif.çıkıyor.siznde böyle ira testinde negatif çıkıp kan testi yaptığında olumlu sonuç alan varmıydı acaba?

canım idrar testini yapıp sonuca hemen bakmıyorsun değilmi?çünkü benim değerim 130 iken bile yaklaşık bir saat kadar sonra çizgi belirginleşiyordu.ilk ana yada bir 10 dk.ya bakıp testi atsaydım bende negatif olduğunu düşünürdüm.ama daha geç gösteriyor değerler henüz düşük olduğundan

hayır canım atmıyorum.hepsi duruyor hala..salıya kadar kafamı resetlicem yoksa çok kötü oluyorum...:KK43:

Canım hiç canını sıkma. Bende tam 9.gün idrar testi yapmıştım ve negatif sonucu görünce canımız çok sıkılmış, gözlerimiz dolmuştu. 12.gün kanda sonuç pozitif çıkınca gözlerimize inanamamıştık. Darısı başına

yaaaaaa..gerçektenmiii?inşallh banada aynısı olur canım.ne güzel allah bağışlasn..))ay içim umut dolduuuu......

canım benım akrabam aynı sekılde 11 gun negatıf gordu ertesı gun kanda pozıtıf sonuc aldı. tekıl gebelıkler cıkmıyor ıdrarda hemen canım. inşallah salı guzel haberlerle geleceksın

yaaaaaa..gerçektenmiii?inşallh banada aynısı olur canım.ne güzel allah bağışlasn..))ay içim umut dolduuuu......

Canım iyi dileklerin için tşkler. Henüz 2,5 ayımız var bebişime kavuşmak için. Darısı başına. Moralini hiç bozma.

Ağustos ayında idrar testi ile ilgili aynı senin açtığın gibi bir konu açmışım. Linki aşağıda, belki göz atmak istersin..

http://www.kadinlarkulubu.com/tup-bebek-ozel-bolum/206409-idrar-testi-yaptim.html

o zamn idrar testi yapmak çok güvenli değil yanii.benimde ilk tüp bebek denemem bügün 7. günüm yarın evde yapim diyodum ama en iyisi yapmamak galiba moralim bozulmasın

bugün transferimin 9.günü test aldım yaptım 10 dak bekledim yarım saatte sonuç negatif çıktı silik çizgi falan çıkmadı ya keşke 12.günü bekleseydim moralim berbat bozuk ya

merhaba arkadaşlar.b-ben yeni katıldım bu siteye benimde ikinci tüp bebek deneyişim ilkinde çok umtluydum aşılamayla uğraşmadan direk tüp bebek denedik.ama olmadı.şimdi transfeimin 3 günü.kan testi yaptırmak için 6.günü bekliyorum sizce çokm u erken?

arkadaşlar merhaba ben yeni evliyim bu ay ilk defa korunmadık ve benim adet bitimimden 5 gün sonra kahverengi akıntım oldu 1 hafta sürdü. daha sonrasında bel ağrım oluyodu hafifte kasıklarım we inanılmaz derece karnım kazınıyodu uykudan uyanıyordum kazıntıya o derece ve içimi farklı hissediyordumm fakat dayanamayıp adetime 1 hafta kala kan tahlili yaptm negatif cıktı adetm 1 hafta gecti idrar testi yaptım kan tahlilini erken yaptığm için çıkmadığını düşünüp ama eczaneden aldığım idrar testi de tek çizgi çıktı fakat kızlar suan 15 gün oldu adetim geçeli we ben adet olmadım ve bel ağrım devam ediyor acaba hamilemiyim biraz acemiyim lütfen yardımcı olun bana !

Arkadaşlar yeni üye oldum herkeze slm ilk bebegimi düşük yaptım 1.5 aylık
adetimden 10 gün geçti bu gün idrar tathlili yaptım önce artı şeklinde çıktı sonra tek çizgi çıktı yarın kandan bakıcaz artık hayırlısı diyorum şimdiden

slm yeni üyeyim arkadalar ilk bebegimi düşük yaptım 1.5 aylık 6 ay oldu bügün tam 10 gün olcak adetimin geçtigi ilaçla görüyorum birde adetlerimi bende bugün yaptım idrar tahlili öncesinde artı şeklinde çıktı sonra tek çizgi anlamadım bende yarın kan vercem inşallah herşeyin hayırlısını istiyoruz öncelikle tabiki...

slm canım.ben transferden sonra 11. günde kan tahlili yaptırdım pozitif çıktı ama ben idrar tahlilini hırs yaptığım içim için eve gelince idrar tahlili yaptım.mutlaka görecem diye ama negatif çıktı.yani düşün kanda pozitif çıktığı halde bile idrarda çıkmamıştı.şimdi 34 haftalık hamileyim 1 ay kaldı doğuma.oğlumuz olacak.darısı başına .stres yapma dua et ve sabırlı ol bence

kanda da baktık sonuç negatif hayırlısı olsun diyorum geç olsun güç olmasın zaman her şeyin ilacı kısmet degilmiş.:KK43:

ikepan öncelikle çok sevindim senin adına allah hayırlı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin inşallah bizede dua et canım ilk bebeginmi senin...

X