Incir kürünü ne zaman uygulamaya başlamalıyım

Bende başlıcam incir kürüne ama kaynadıktan sonra süzüpte mi içmemiz lazım incirlerle berabermi ? :26:

sorunun üzerinden çok geçmiş ama cevap vereyim, süzülerek içiliyor. ancak incire bastırılıyor, içindeki su çıksın diye. ben de tam olarak ne zaman başlanması gerektiğini bilemiyorum. rastgele başladım.:KK25:

kızlar cok sağolun hepinizdenAllah razı olsun.
saracoğlunun sitesınden baktım 15 16 incir dıyor bu cokd eğilmı kızlar hem kılo yapar.ama başka yerde 6 7 incir denıyor ben 6 7incir yapayım dıyorum.kafam karısıktı her yerde bişiy demış farklı .soğan kürü yapmıcam kızlar önce incir yapayım dıyorum gercı önce soğan dıyrlar ama içimden incir yapmak gelıyor.ikisinin işlevı aynımı.yarın doktora gidicem adet ılk 3 gunu gel dedı yarın 2,cı gun gidicem ilkkes dr a gittim bakalım ne yapcak.bir arakadsım dedıkı allttan muayene etmemsı lazım etmesse ne dıyım adamam ılla alttanmı muaynede et dıyım yadelikafadulden

merhaba iyi gecelerrr bunu yazali bayaaaa olmus ama kendim icin arastirma yaparken rastladim. incir kurunu uyguladiginizda ise yaradi mi bende yapicam da

adetın bırıncı gunu başla 15gun iç canım sogan kurunude içebilrsın oda iyi bişi canım
Sogan suyu hamile kalmak istiyenler için iyi degil diye duydum incir ve havuç kürü iyi oluyomus

kızlar incir kürünü uygulamak istiyorum bugun adetımın ilk günü ne zmaan uygulamaya başlamam gereklı acil cevap lütfen.birde bu kür yumurtamı üretımnı artıyorum yoksa catlatıyormu yoksa her ikisimi?uygulama seklı aynımı bilği verırsenız sevınırımkaydirigubbakcemile5
Ben incir kürü uyguladim incir kurunu sabah akşam aç karnına içtim posalarını asla atmadım gün içinde tüketim .adetin ilk günü başladım .incir yumurta gelişimini olgunlaşmasını sağlıyor adetim bitince de havuç kürü ekledim incir kürüne havuç da yumurtanın catlamasini sağlıyor ben bunu kullandığım ay hamile olduğumu öğrendim yalnız incir prolaktini yükseltebilen bi besin o yüzden hayıt tohumunu da kullansaniz iyi edersiniz ben öyle yapmıştım . Meleginize en kısa zamanda kavusun inşallah

Ben incir kürü uyguladim incir kurunu sabah akşam aç karnına içtim posalarını asla atmadım gün içinde tüketim .adetin ilk günü başladım .incir yumurta gelişimini olgunlaşmasını sağlıyor adetim bitince de havuç kürü ekledim incir kürüne havuç da yumurtanın catlamasini sağlıyor ben bunu kullandığım ay hamile olduğumu öğrendim yalnız incir prolaktini yükseltebilen bi besin o yüzden hayıt tohumunu da kullansaniz iyi edersiniz ben öyle yapmıştım . Meleginize en kısa zamanda kavusun inşallah
Kaç gün

X