Incir kürünü ne zaman uygulamaya başlamalıyım

benbilirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
2.614
7
kızlar incir kürünü uygulamak istiyorum bugun adetımın ilk günü ne zmaan uygulamaya başlamam gereklı acil cevap lütfen.birde bu kür yumurtamı üretımnı artıyorum yoksa catlatıyormu yoksa her ikisimi?uygulama seklı aynımı bilği verırsenız sevınırımkaydirigubbakcemile5

kızlar incir kürünü uygulamak istiyorum bugun adetımın ilk günü ne zmaan uygulamaya başlamam gereklı acil cevap lütfen.birde bu kür yumurtamı üretımnı artıyorum yoksa catlatıyormu yoksa her ikisimi?uygulama seklı aynımı bilği verırsenız sevınırımkaydirigubbakcemile5

kimsecikler yokmu kızlar bilenlerden acıl cevap beklıyorumcokacimcoook

canım bugünden başla uygulama şekli 15 adet inciri kaynamakta olan suya koyuyosun 20 dk daha kaynıyo ve yemeklerden önce bardak içiyosun ama detaylı bilgi için ibrahim saraçoğlunun sitesine bak derim.ordan daha iyi anlrsın

adetın bırıncı gunu başla 15gun iç canım sogan kurunude içebilrsın oda iyi bişi canım

kızlar cok sağolun hepinizdenAllah razı olsun.
saracoğlunun sitesınden baktım 15 16 incir dıyor bu cokd eğilmı kızlar hem kılo yapar.ama başka yerde 6 7 incir denıyor ben 6 7incir yapayım dıyorum.kafam karısıktı her yerde bişiy demış farklı .soğan kürü yapmıcam kızlar önce incir yapayım dıyorum gercı önce soğan dıyrlar ama içimden incir yapmak gelıyor.ikisinin işlevı aynımı.yarın doktora gidicem adet ılk 3 gunu gel dedı yarın 2,cı gun gidicem ilkkes dr a gittim bakalım ne yapcak.bir arakadsım dedıkı allttan muayene etmemsı lazım etmesse ne dıyım adamam ılla alttanmı muaynede et dıyım yadelikafadulden

canım bildiğim kadarıyla incirle soğan farklı bende adet düzensizliği olmadığı için ben sadece incir yapıcam.alttan muayene eder belki ama etmeyip hormon tahlilleride isteyebilir.ilk defamı gidiceksin tatlım allah kolaylık versin.rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın

canım bildiğim kadarıyla incirle soğan farklı bende adet düzensizliği olmadığı için ben sadece incir yapıcam.alttan muayene eder belki ama etmeyip hormon tahlilleride isteyebilir.ilk defamı gidiceksin tatlım allah kolaylık versin.rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın

cnmm işte benım adetlerim düzenlı cok şükür 26aralıkta olmsutum ocakta olmayınca gittim hamilede değildim dr test yaptı hamıle değilsın dedı ozman dedım nedne gecıktı hersey oılabilir stres falan sınav falan vardı benım ondan belkıde dedım.ilaç verıyorum ama ister kullan ister kullanma dedı adet söktürcü bende kullanamdım biliyorumkı her ay oluyorum nedne ilac alayımkı dıye şükür bugun oldum cnmm.ilk 3gun gel dedı bende yarın tekrar gitcem ama nedne cagırdı bilmıyorum:))) bedne soğan yapmıcam cnmm incir yapıcam adetlerım dusenlı yumurtalarımız azsa artsın:))) off bilmıyorum ıns doktor benı hersey iyi der gerı yollar cuma baktı ksıt mınyon yok dedı ıyı dedı.galıba yarında yumurtaya bakcak gitmişken herseye baktırayım dedım cekınıyrdum eylülden berdırı dusunduk ama cok b.ilinçsiz ne yumurta gunu ne bişiy zaten ilişkıyede cok giremedık ama bua y ciddi calışcam ıns.sen ın durum ne:asigim:

benim durumda biraz seninkine benziyo görünürde hiç bişey yok herşey tertemiz :nazar: tek sorun hamile kalamamak ve yumurtam tembel bende adet olunca incire başlıcam ve adetin 4 yada 5. günü gidicem doktora sanırım klomene başlıcam :1shok: allahtan hayırlısı inşallah kucaklarımız boş kalmaz:Saruboceq:

benim durumda biraz seninkine benziyo görünürde hiç bişey yok herşey tertemiz :nazar: tek sorun hamile kalamamak ve yumurtam tembel bende adet olunca incire başlıcam ve adetin 4 yada 5. günü gidicem doktora sanırım klomene başlıcam :1shok: allahtan hayırlısı inşallah kucaklarımız boş kalmaz:Saruboceq:

cnmm ben en basta ilac istemıyorum eger yumurtlarım tem bel değilse azda olsa yeterlıyse ilaç almıcam yaza kadar beklıcem incir kürü denıcem senınde yas derdın yoksa hemen alma ya. kız ne zman içccem bu kürü onuda yazın bugun ılk gun başlıyım demı.saracoğlunun sıtede 16 ıncoır dıyor bende 6 7yapcam ne zmaan içccem.inş. cnm allah buyukkaydirigubbakcemile3

cnmm ben en basta ilac istemıyorum eger yumurtlarım tem bel değilse azda olsa yeterlıyse ilaç almıcam yaza kadar beklıcem incir kürü denıcem senınde yas derdın yoksa hemen alma ya. kız ne zman içccem bu kürü onuda yazın bugun ılk gun başlıyım demı.saracoğlunun sıtede 16 ıncoır dıyor bende 6 7yapcam ne zmaan içccem.inş. cnm allah buyukkaydirigubbakcemile3

canım yaşım 24 ama istiyorum artık bi bebiş.vala yemeklerden 15 dk fln önce iç günde 2 defe fln.zaten saraçoğlunun lafına göre yaparsak incir ağacı bulmak lazım :roflol: çünkü onun dediği gibi çok bereketsiz oluyo.bende 7 incirle yapcam yerimseniben

canım yaşım 24 ama istiyorum artık bi bebiş.vala yemeklerden 15 dk fln önce iç günde 2 defe fln.zaten saraçoğlunun lafına göre yaparsak incir ağacı bulmak lazım :roflol: çünkü onun dediği gibi çok bereketsiz oluyo.bende 7 incirle yapcam yerimseniben

:))) doğru hemde pahalı ben kılosunu 12ytlye aldım:KK43:( bende 7ile yapcam.bende 25yasındayım ama beklıcem yaza kadar bakalım.inş. kür işe yarar yemekten öncemı içmek lazım yanıııkaydirigubbakcemile2

saraçoğlu yemeklerden önce dio ama sen aklına gelince iç incirleride ye illaki faydası ılur.azcık tombiş olcaz ama olsun minik yaramazlara değer kaydirigubbakcemile5

saraçoğlu yemeklerden önce dio ama sen aklına gelince iç incirleride ye illaki faydası ılur.azcık tombiş olcaz ama olsun minik yaramazlara değer kaydirigubbakcemile5

desene ben kılo veremıcem napıyım yürüyüşü arttırırım:))) sauna esofman ve spor ayakkabı aldım hergun dusenlı yürü erıtır her ay hamıle kalcam dıye otrmakla olmuyor yürüyüşü aksatmıcamÇok üzgünüm çoook

canım nekadarlık evlisin nezamandan beri istiyosunuz bebiş

2,5 yıllık evlıyım cnm eylülden beridir düşünüyoruz.yaptım kürü cnmmm ayy cok tatlı yaa zor içtim okadar inciri yemek zorundamıyız 2tane anca yedım.baktım cnmm sıteye yemekerlde 15 dakka önce dıyor ac karna için diyor.sen nekadarlık evlisin ne zmandır düşünyrsun:teytey:

2,5 yıllık evlıyım cnm eylülden beridir düşünüyoruz.yaptım kürü cnmmm ayy cok tatlı yaa zor içtim okadar inciri yemek zorundamıyız 2tane anca yedım.baktım cnmm sıteye yemekerlde 15 dakka önce dıyor ac karna için diyor.sen nekadarlık evlisin ne zmandır düşünyrsun:teytey:

evet çok tatlı ama içmek zorundayız :eek:klava: canım bende 2 yıllık evliyim ve nerdeyse 1 yıldır istiyoruz :1no2:

öyle yaa insan yıpranıyo ama yapcak bişey yok :çok üzgünüm:

X