Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık ama seyrek saçlı olan yok mu ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

DingiltereKralicesi

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
5.746
10
Kızlar ne güzel bütün konularda herkes kıvırcık saçlarının gürlüğünden bahsetmiş maşallah :nazar:
Acaba benim gibi kıvırcık saçlı olan, ama saçları dökülen, seyrek olan kimsecikler yok mu :sm_confused:

Ya da kıvırcık saçlarınızın gürlüğü için uyguladığınız özel bir şey varsa benimle paylaşır mısınız :uhm:

Kızz burda da mı sen =)

Annemin saçları da kıvırcık, ve maalesef döküldüğü için seyrek. Şu an kısa kestirdi ama öncesinde omuz boyunda hafif katlı bir kesimi vardı. Islakken köpük veya 7/24 sürerdi (bukleler şekilli olsun diye), sonra elini diplere sokup şöyle bir sallardı =) Hani kuaförler kestikten sonra kabartmak için yapar ya, ondan. Sonra kurutma makinasının tas gibi aparatıyla saç uçlarından yukarı doğru bastırıp kuruturdu. Kıvırcıklığı artmış olduğu için daha dolgun oluyordu şekerim..

Benimkiler de kıvırcık ama aşırı gür, kontrol altına almak çok zor :KK43:(

kız sen beni ağlatmak için söz mü verdin bugün senağlama
o söylediğini yapınca benim de saçlar bonus gibi oluyor ama sürekli yapmak da zor geliyor
ben de gür saçlarımı geri istiyorumm senağlama

kız sen beni ağlatmak için söz mü verdin bugün senağlama
o söylediğini yapınca benim de saçlar bonus gibi oluyor ama sürekli yapmak da zor geliyor
ben de gür saçlarımı geri istiyorumm senağlama

Kuşuuum aşkolsun yaa, hiç öyle şey olur mu.. Ben de kendi memnuniyetsizliğimi belirtmek istemiştim sadece a.s

Bioxcin - Priorin gibi ürünler var, bi onları araştır istersen.

Ben de senin gibi kıvırcık ve gür saçlıydım doğumdan sonra döküldü .Ben kerastesin ampullerini kullandım bir servet ödedim onlara ama işe yaradı saçlarım gürleşti daha çabuk uzadı ve sağlıklı oldu.Burada bildiğim kadarıyla asıl problem dökülmenin nereden olduğu eğer üst bölgede azalma varsa hormonal bir sebepten kaynaklanıyor olabilir önce bu sorunun giderilmesi gerekiyor

Hacercim benim de saçlarım aynen tarifindeki gibi seyrek ama allahtan kıvırcık da belli olmuyor fazla.
naapcas ben hiç bilmiorum. şimdi bişiler sürdüm kafama bugün süprizzzzz iyi gibi sanki. ama düzenli kullanmadan bunlar hiç bir işe yaramaz. ben de hiç beceremedim inşallah bu sefer yaparım.
aktardan :dance: sarımsak yağı,ısırgan yağı,badem yağı,zeytinyağı,çam terebentin yağı.
bunları aldım karıştırdım sürdüm bekledim yıkadım :) sonuç şimdilik güzeller yumusaklar yaparken pek hoş kokmuo ama :) valla bilmiorum nası olucak, mantıklı gibi göründü bana. haftada 1 uygulicam. 60gün içinde sonuç almaya baslicakmısız. ben denicem canım. bi ise yarar insallah.

benımde kıvırcık baya kıvırcık ama cok serek cok dokuluyor ama "haftadan berı sarımsak yutuyom ve hemen tesırın ı gosterdı ama serek belıkı zamanlada cıkar ınsallah cıkar sarımsak sımdılık durdurdu ınsallah cıkmasınada yardımı olur

benm saçlaırmda sayrek demiyimde az gibi ama kıvırcık oldugundan kabardığından gürmüş gibi duruyo halbuki toplayınca bi damlacık kalıyo elimde.. bide çok dökülüyoo bunun sebebide haftada 3 kez fön çekmem di. artık kıvırcık kullanıyorum bebek sampuanıyla yıkıyorumm kaydirigubbakcemile3 köpükleyip birakıyorum.. eskisi kdr dökülmüyo en azından . kaydirigubbakcemile3

hacer canım benimde saclar seyrek ve kıvırsık :dance:
bende ne yapytıysam olmadı cogalmadı anasını satım son care olarak keraste sampuan krem bakım tüpü aldım insallah işe yarar tatlım
ama sarımsaktamı yutsam ne kafama yattı gibi bu sarımsak işi

Yok canım o zaman daha yeni sürdüğüm için ve saçlarım çıktığı için bir hevesle anlattım herkese sürü diye
Ama aradan 10 ay geçti ve benim saçlarım sıcak suya ve föne hala sarımsak kokusu ile cevap veriyor.
Çıkan minik saçlarım da dökülüyor
O nedenle önermiyorum artık
Etkisi zamanla belli oluyor her şeyin yerimseniben

X