Lazer Epilasyon lazer epilasyon yaptiran arkadas varmi aranizda??

Slinn

Zamanla Degil Zamaninda!!
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
1.721
18
Arkadaslar ben bacaklarima lazer epilasyon yaptirmak istiyorum, hatda gitdim randevu aldim ama hic tanidigim yok lazer yaptiran , faydasini gorup goremiyecegimi bilmiyorum , oldukcada masrafli bir yontem , fikri olan aradaslardan yardim bekliyorum

canm benm alt komşum wardı yüzünden dolayı qidiodu.her hafta yaptırıodu.ama sonuç hep aynı hatta eskisiden dha kötü oldu.siwilce sardı yüzünü bnce biraz dha araştırma yapmalısın.bu işler şakaya qelmez.dha kötü olur allah korusun.yne bi araştır derim bn.bide çq masraflı tüm bacak yaptırıcaksan 300-800 arasında deqişio.

canm benm alt komşum wardı yüzünden dolayı qidiodu.her hafta yaptırıodu.ama sonuç hep aynı hatta eskisiden dha kötü oldu.siwilce sardı yüzünü bnce biraz dha araştırma yapmalısın.bu işler şakaya qelmez.dha kötü olur allah korusun.yne bi araştır derim bn.bide çq masraflı tüm bacak yaptırıcaksan 300-800 arasında deqişio.

canim bilgin icin tesekur ederim , korkutdun beni:1shok:

lazer yapacak kişiye söyle önce sana hormon analizi yapsın.lazerden 1 sene sonra demesin git hormon tahlili yap diye. ok. önce hormonlarına baksınlar ondan sonra lazere başlasınlar. ben cahildim bilmiyordum 1 sene boşuna gitti para. arkadaşım başka bi ilde o gitmiş dediki önce hormon testleri lazım onlara göre yapıyoruz demişler. yoksa sittin sene geçmez kılların...mesela bende hormon bozukluğu varmış..bu da aklında kalsın tamam canım

lazer yapacak kişiye söyle önce sana hormon analizi yapsın.lazerden 1 sene sonra demesin git hormon tahlili yap diye. ok. önce hormonlarına baksınlar ondan sonra lazere başlasınlar. ben cahildim bilmiyordum 1 sene boşuna gitti para. arkadaşım başka bi ilde o gitmiş dediki önce hormon testleri lazım onlara göre yapıyoruz demişler. yoksa sittin sene geçmez kılların...mesela bende hormon bozukluğu varmış..bu da aklında kalsın tamam canım

cok haklisin canim tasiyen icin tesekur ederim a.s.

mrb hanımlarr..ben diyotla lazer yaptırmıştım..iki hafta sonra elle çekince kılllar geldii..şimdi alex ile yaptırdım..kaç günde dökülürrr acabaaaa..yine ellemi çekince gelceklerrrrrr:KK43:

tşk cnmmm...ozman bi kaç güne dökülürler:)dayanamıyorum çenemdekileri sert sert görünce:)

bende koltuk altıma yaptırıyorum lazer epilasyon daha 3 seans oldu ama sonuç ii...ndyag lazer kullanıyolar...arkadaş kese demiş ama onun zararı olabilir bence çünkü bana doktorum lazer yapılacak bölgeye 4 haftadan kısa sürede peeling yapmamamı söledi çok önemli dedi..yani lazere gideceksen en az 4 hafta önce peeling yapmış olman gerekiyomuş..kesede bi nevi peeling yerine geçmezmi sizce kızlar....ama haklısınız valla o kılların biran önce dökülmesini istiyo insan,ben 3.seansı 4 gün önce yaptırdım daha tık yok :)

ben bacaklarıma yabtırıyorum ve daha ilk seansta baya iyi bi sonuç almıştm.zaten genelde 4-6 seansta bitiyo diyolar.bn cok memnunum,bence herkes yaptrmalı =)

bu da cok reklam gbi oldu ama gercekten memnunum =)

merhabalar bende şu sıralar hummalı bir araştırma içerisindeyim tüm vücut yaptırmak istiyorum kıllarım özellikle bacaklarımda kalın ve siyah..buyday tenliyim.sizce bana hangi cihazla uygulama uygun olur?
eşim boyun bölgesi için ünlü bir merkeze gitmişti 4 seansta bitti sayılır tek tük kaldı..orayamı gitsem diyorum tecrübe ettik çünkü ama tüm vücut çok pahalı oluyor...4-5 seansta bitse razıyım
ayrıca korkularımda var özellikle görünen bölgelerim için kollarıma jilet uygularsam ve işlemden sonuç alamazsan ne yaparım:KK43:
ne olur bana yardımcı olun merkez ismi yazamayabilirsiniz ama sizce benim yaptıracağım işlemin fiyat aralığı ne olmalı ?

ednam çok teşekkür ederim cevabın için ve özel mesajını alırsam daha çok memnun olacağım ..benim özel mesaj neden kapalıki acaba ne yapmalıyım yardımcı olurmusun lütfen

benim daha 1 seans ve 1 kontrol seansı oldu ama koltukaltımda çok az kaldı bacaklarımın da %60 gitti hatta üst bacağımdaki incecik tüylerin bile çoğu dökülmş makinlar genelde ince tüyleri görmez deniyodu ama benm gittiğm görüyo sanırım

Arkadaslar ben bacaklarima lazer epilasyon yaptirmak istiyorum, hatda gitdim randevu aldim ama hic tanidigim yok lazer yaptiran , faydasini gorup goremiyecegimi bilmiyorum , oldukcada masrafli bir yontem , fikri olan aradaslardan yardim bekliyorum

Merhabalar,
Ben koltukaltıma ve genital bölgeme lazer epilasyon yaptırıyorum, 4 seans oldu. Gerçekten güzel sonuçlar aldım, kıllar çabuk dökülüyor. Tabi bu biraz da insanın ten rengine ve kullanılan yöntemin doğruluğuna göre değişiyor. Tavsiyem, cildini iyi analiz edebilecek, konusunda uzman bir merkeze gitmen. Umarım sonuçtan memnun kalır ve ömür boyu kıl tüy derdi yaşamazsın.. Sevgiler... hihoyyyt

mrb hanımlarr..ben diyotla lazer yaptırmıştım..iki hafta sonra elle çekince kılllar geldii..şimdi alex ile yaptırdım..kaç günde dökülürrr acabaaaa..yine ellemi çekince gelceklerrrrrr:KK43:

evet cnm ii bi yere yaptrdıysan yine onlar uzayacak ve kendi kendilerine yada sen cekınce dokulcekler.. bebek gibi gezersin bi süre..:ecrin_bebek:

inş cnm dökülür şu favorilerimm..o kısma işe yaramıycak diye üzülüyorum:)

dün lazere gittiğim yerde yeni bişey öğrendim lazer önceden ağda değil de epilatör kullananlar da daha çok etki ediyomuş

benim daha 1 seans ve 1 kontrol seansı oldu ama koltukaltımda çok az kaldı bacaklarımın da %60 gitti hatta üst bacağımdaki incecik tüylerin bile çoğu dökülmş makinlar genelde ince tüyleri görmez deniyodu ama benm gittiğm görüyo sanırım

senin gitdigin hangi lazer acabe canim bilgin varmi??

Merhabalar,
Ben koltukaltıma ve genital bölgeme lazer epilasyon yaptırıyorum, 4 seans oldu. Gerçekten güzel sonuçlar aldım, kıllar çabuk dökülüyor. Tabi bu biraz da insanın ten rengine ve kullanılan yöntemin doğruluğuna göre değişiyor. Tavsiyem, cildini iyi analiz edebilecek, konusunda uzman bir merkeze gitmen. Umarım sonuçtan memnun kalır ve ömür boyu kıl tüy derdi yaşamazsın.. Sevgiler... hihoyyyt

canim cok tesekur ederim temenilerin icina.s.

X