Kürtaj sonrası hamilelik

mervecım agustos ayında bende 8haftalık bebegımı kalp durması nedenıyle aldırmak zorunda kalmıştım bende 3hafta bılmeden karnımda taşımışım üzülerek paylaşmıştım burda
hihoyyytbeş ay geçtı ve bugün test yaptım iki çizgiyi tekrar görmek kısmet oldu çok şükür rabbime çok mutlu ve umutluyum rabbım herkese saglıklı evlatlar nasıp etsın çok geçmiş olsun

Hadi gözün aydın canım Allah hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah isteyen herkesede verir.Bende haziranda düşük yaptım.Tekrar hayırlısı ile hamile kalıp bebeğimi doğurabilirim umarım.:Saruboceq::Saruboceq:

slm arkadaslar araniza yeni katiltim bende 1 aralikta kurtaj oldum bel agrisi ve kasil agrisi var acaba hamile olabilirmiyim acele cevap bekliyorum tsk

merhaba gülsün,bende senin gibi kürtaj oldum,temmuzda 11 haftalıktı,kalbi durdu.benim adetlerim çok düzenliydi ama kürtajdan sonra tamamen bozuldu düzenim.doktorlar kürtajdan sonra 40güne kadar adet olmanın normal olduğunu söylüyolar.
sen bi kaç gün daha bekle istersen sonra doktorunla görüş.iiçini ferah tut.bu arada doktıorun korunma süresi vermedimi canım sana?
hamile olabilirsin şekerim

slm arkadaslar bende 2,5 aylik bebegim karnimda olmesi sonucu zorunlu kurtaj olmak zorunda kaldim ve kurtaji 1 aralik 2009da oldum ve sonra 2. adetimi 5 ocak 2010da oldum ve dr. gitttim bir sorun yok dedi hamile kalabilirsin dedi tabiki korkularim var cunku ilk gebelikti ^kaybettigim icin 2. hamilelik icin calisiyoruz stres yapmamaya gayret ediyoruz tabiki karsiklarim belim ve karnim agriyo kurtajdan mi? yoksa yumurtlama gunlerimden mi? bilmiyorum cunku otomatik hesapliyicilardan hesaplayamiyorum ADETIM ITIBARIYLE yoksa hamile olabilir miyim????? bu konuda bana yardim ederseniz sevinirim simdiden tskler

kızlar ben 2 mart 2010 da kürtaj oldum. bebeğim 11 haftalıktı kalbi durmuş çok üzüldük ama Allah'ın takdiri böyleymiş.bunu düşünmek gerçekten insanı rahatlatıyor Allah'ım yine verir inşallah.doktor bana 3 ay ara ver dedi ama ben çok istiyorum 2 ay oldu.biz başlamak istiyoruz sorun olur mu acaba. aynı şeyleri yaşayan var mı.cvp verirseniz çok mutlu edersiniz beni. bu arada ben yeni katıldı bu da ilk mesajıma.a.s.

kaderim_55 üzülme ve stres yapma canım inşallah Allah'ım verir.kürtaj geçeli baya olmuş bence kürtaj ağrıları değil yumurtlama günün olabilir. yine de yumurtlama gününü hesaplasan iyi olur.kürtaj olalı 2 ay mı oldu

yaaa bana bi cvp yazan olmayacak mı acaba.gerçekten sabırsızlıkla bekliyorumvereliniortak

kaderim_55 lütfen kusura bakma 3 ay olmuş mesajına. msj tarihine bakmamıştım. ne oldu hamilemisin çok merak ettim. msj görürsen cevapla lütfen.........

iyi geceler kızlar.
bende 23 ocakta iki aylık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum.3 ay oldu ama hala aklıma gelince çok üzülüyorum.22 yaşında 3 yıllık evliyim ve polikistik over var bende.
bir sürü vesvese geliyor ya olmazsa ya olurda tekrar böyle olursa falan.
işte hepsi boş aslında kaderde ne varsa onu görücez.rabbim hayırlısını versin.tez zamanda doldursun kucaklarmızı.

iyi geceler kızlar.
bende 23 ocakta iki aylık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum.3 ay oldu ama hala aklıma gelince çok üzülüyorum.22 yaşında 3 yıllık evliyim ve polikistik over var bende.
bir sürü vesvese geliyor ya olmazsa ya olurda tekrar böyle olursa falan.
işte hepsi boş aslında kaderde ne varsa onu görücez.rabbim hayırlısını versin.tez zamanda doldursun kucaklarmızı.

slm cnm ya aklına öyle şeyler geldiği zaman besmeleni çekip duanı oku. 3 ay olmuş korunmayı bıraktınız mı. benimde 2 ay oldu kürtaj olalı perşembe günü doktora da danışıp bırakmayı istiyorum.ALLAH'ım inşallah hayırlısını verir. cümlemize :teselli:

Bende 02.03.10 da düşük yaptım, Kürtaj oldum Dr kesinlikle 3 ay beklemelisin dedi ve doldu da Bana Dr söylediği Gebe kalmada problem yok ilk gebelik olduysa geriside gelir içini ferah tut İlla hamile kalacağım diye düşünmeyin oluruna bırakın dedi allah isteyen herekese nasip etsin 3 ayda bile insan alışıyor konuşuyor gerçekten yıkım oluyor ama geçiyor buna şükür deyin ben çok duydum düşük yaptım şimdi 2 tane bir tane bebeğim var diyenleri ilk 3 ay da sonlanan gebeliklere normal gözüyle bakıyorlar dr tahlihsizlik diyor..Sevgilerimle

efe 25 ben kürtajdan sonra hiç korunmadım canım şu an 5 ay oldu nerdeyse olmadı henüz doktorada gitmedim.zamnını bekliyor atık böyle süşünüyorum.

bende kürtaj olalı 10 gün oldu doktor 1 hafta 10 gün kanaman olur sonra ilişkiye girilir demiş eşime.
korunmanıza gerek yok orayı kazımadan vakumla cektim tahriş olmadı yani .hap vermişti bana gece koydum sabaha kadar bağırttı ama 9 doğurdum doğumdan beter sancısı varmış
ama kürtajdan sonra hemen kesildi suan kanamanm bitmek üzere .bebiş iştiyorum artık inş. olur

merhaba arkadaşlar,ben ciddi PCOS hastasıyım ve bir tüpümde tıkalı büyük zorluklarla hamile kaldım. malesef 22 nisanda kanama şikayeti ile doktora gittim.doktor rahim gevşekliği olduğunu rahimin açıldığını söyledi. acil dikime aldılar ama 2 saat sonra suyum gelince 22 haftalık bebeğimi doğurdum. doğum esnasındada bebeği kaybettik ve eşi gelmeyince kürtaj oldum.:KK43: benimde korkum sonrasında hemen olmaması . doktorum bu olduysa devamının geliceğini düşünememmizi söyledi. bizde 3 ayı gecirdik işallah bundan sonra olur. allah işallah hepimize nasip eder...

merhaba arkadaşlar,ben ciddi PCOS hastasıyım ve bir tüpümde tıkalı büyük zorluklarla hamile kaldım. malesef 22 nisanda kanama şikayeti ile doktora gittim.doktor rahim gevşekliği olduğunu rahimin açıldığını söyledi. acil dikime aldılar ama 2 saat sonra suyum gelince 22 haftalık bebeğimi doğurdum. doğum esnasındada bebeği kaybettik ve eşi gelmeyince kürtaj oldum.:KK43: benimde korkum sonrasında hemen olmaması . doktorum bu olduysa devamının geliceğini düşünememmizi söyledi. bizde 3 ayı gecirdik işallah bundan sonra olur. allah işallah hepimize nasip eder...

tatlım geçmiş olsun, sen o zaman baya bayaa doğum yapmışsın... bende 17 haftalıkken gebeliğimi sonlandırmak zorunda kaldım, normal doğum yaptım. 6 ay korunacağız şimdi...3 ayım kaldı benim hemen hemen... bende aşırı bir hamile kalma tutkusu oluştu,umarım sorunsuz hemencecik hamile kalırız...:nazar:

merhaba kızlar..ben aralıkta kalbi durduğu için kürtaj oldum.. nisanda tekrar hamile kaldım.. şimdi 4 aylık oldu maşallah.. inşallah sizde istediğiniz zaman tekrar hamile kalırısnız..stress yapmayın yeter..stress cok etkiliyor.. herkese geçmiş olsun.

slm kızlar ben yeni katıldım ebeyim başımdan 21 ocakta bebeğimin kalp atışı alınmadıgı için kurtajla alındı denemelere yeni başladık inşallah gebe kalırım:KK49:

Günaydın arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim ve şuan 41 yaşımı doldurdum ben 4 hafta önce 7 haftalık gebeydim çokda mutluydum bebeğim olucak anne olucam diye ama bebeğimin kalbi durmuştu ve kürtaj oldum henüz daha adet göremedim doktorlar korunmamıda söylemişlerdi ama korunmadımda korunursam belki bebeğim hiç olmuycak diye geçen hafta 2 gün araylada gebelik testi yaptırdım kürtaj gebeliğim sıfırlanmış fakat ben 2 haftadır gebelik hissiyle yaşıyorum önceki gebeliğimdeki gibi meme ağrılarım uyku basıncı sık idrara çıkma ve baş ağrısı gibi durumlar yaşamaya başladım bazen kendime acaba gebelikmi diye soruyorum öyle hissettiğim için bazende yok be mümkün değil henüz bebeğimin pisikolosiyle yaşadığımı düşünüyorum tecrübe yaşayan arkadaşlardan yorum rica ediyorum teşekkürler şimdiden

bende 8 haftalık hamileyim ama bebek 6 cı haftada kalmış ve kalbi atmıyo pazartasi kürtajla alıcaklar ama hala içimde hiç aldırmak istemiyorum

X