tup bebekleri tutanlar lütfen merkez ismi ve sebebi nedir

miss_capraz

Guru
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
283
0
arkadaşlar tup bebek yaptırıp tutanlarmerkez ismi lütfen yada ankarada iyi bir merkez ismi yardımcı olun sebebinide yazın ihtiyacımız var hamileyim diyen arkadaşlar rica ediyorum çok arkadaş benim gibi merkez arıyor tekrar tekrar sormayalım teşekürler herkese:ecrin_bebek:

canım ben daha bugun mutlu haberi aldım .ilk tüp bebek denemem ve sonuç pozitif.allahıma şükürler olsun çok mutluyum.istanbul da umut tüp bebek merkezi ama doktorum başka bir yerden .inşllah en kısa zamanda darısı başına .şimdiden tedavin hayırlı olsunnn. umarım yardımcı olabilmişimdir .hoşçakal .

istanbul umut tüp bebek merkezi doktorum enver kurt...........ilk deneme pozitif sonuç......

kızlar benimde ilk denemem ve bende orda yaptırıyorum şuan tedavideyim inşallah bende sizler gibi şanslı olurum ve ilk denememde pozitifi yakalarım

ben izmir de irenbe de yaptırdım. dr. dilek aslan ilk denememde tuttu.ikizlerimi bekliyorum 12. haftadayız. inşallah Allah isteyen herkese verir.

enver kurt almandada bahcecideed değilmi aynı anda ya

bende bahceci kliniginde yaptirdim.dr.um burcak erzik ti..2.de tuttu.ama 1.de olmamasinin sebebi hic dinlenmemistim.transferden sonra tatile gitmistim.tabi allahin taktiri bise söylenemez.ama cok sükür 8+4 üm.darisi diger arkadaslarin basina insallah..

alman-bahçeci-umut aynı sadece umutta fiyat diğerlerine oranla daha düşün doktorlar birbirlerine gidip geliyorlar umuttan memnunum herşeyden önce gerçekten umut dağıtıyorlar bu bir hasta için çok önemlidir bence başarılarının sırlarıda bence bu:KK66:

bebişleri olanlar erketemi sorun vardı acaba sorununuz neydi lütfen arkadaşlar bizede umut verin tekrar tekrar sayfa açmayım çok sağolun hepiniz
hihoyyyt

ben izmir de irenbe de yaptırdım. dr. dilek aslan ilk denememde tuttu.ikizlerimi bekliyorum 12. haftadayız. inşallah Allah isteyen herkese verir.

canım irenbede kaç paraya yaptırdın?ilaçlar ve hastaneye yverdiğin parayı yazabilirmisin bende yaptıracağımda allah kucağına almak nasip etsin canım çok sevindim ne güzel ilk defamı yaptırdın tüp bebek zormu?sağlıklı hamileleik geçirmen dileklerimle:CüvCüv:a.s.

Iyi geceler arkadaslar.Ben arania Azerbaycan/Bakuden katiliyorum.Duyduguma gore tup bebek Turkiyede daha da gelismis.O yzden ben de Turkiyede yaptirmak istiyorum.Ama tanidigim bildigim bir hastane ,tup bebek merkezi ve ya bir doktor yok.Eger bana yardimci olur tanidiginiz bildiyiniz iyi bir doktor ve merkez onerirseniz cok sevinirim tabi Istanbulda.Oncelikle sagilarimi sunarim ve istyen her bir kese yuce tanrimizdan guzel guzel bebisler dilerim.
Bakuden GUNAY....

arkadaşlar ben ankarada centrum klinikte denedim.doktorum recai papuçcu idi. ilk denemede tuttu.ama 22 haftalıkken rahim ağzı açılması sebebiyle kaybettim. ben transferden önce vücudumu dinlendirdim.transferden sonra test yaptırana kadar yatarak dinlendim.tuvalet ve yemek dışında hiç kalkmadım tutmasında bunun çok etkili olduğunu düşünüyorum.herkese iyi şanslar diliyorum

tabiki ankara ve istanbulda oturan arkadaşlar bulunduğu yerdeki merkezi tercih edebilir çünkü tedavi süresi en az 16 17 gün gibi sürdüğünü düşünürsek insan kendi evinde daha rahat olur heralde ama illaki şehir dışından gelinecekse istanbulda alman bahçeci veya umutu düşünün derim çünkü fiyat olarak ankaradaki merkezlerinde ucuz olduğunu görmedim
hiç olmazsa emin ellerde olursunuz ..ama şunu unutmayın hiç bir merkez yüzde yüz gebelik garantisi vermiyor yolunuz açık olsun

ben alman hastanesi ile görüştüm umutta fiyat uygun oldu aynı yer zaten eşimde sorun var bilmiyorum bu üçüncü denemem olcak yıkılmak istemiyorum korkudan bir yere karar veremiyorum

Ferticenter'da yaptırdım Dr'um Nuri Delikara İlk denememde tuttu çok şükür...Sorunumuz Çikolata kistiydi

Canım benim İstanbul' da ama yine yazayım, Umut tüp bebek merkezi ve Enver Kurt.Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Arkadaşlar iki tüp bebek denememizi de medicana b.evler de süha sönmez e gittik....ilki tutunmadı...2.de çok rahattım ve transfersonrasında yatmanın pek etkisi yok deselerde inanmayın yatın hatta hasatneden hemn çıkmayın 6-7 saat yattım ben sonra bol ananas ve kabak çekirdeği portakal yedim c citamini bebeğin tutunmasına yardımcıymış.....hergün yasin okudumm....adak adadım....transferin 7.günü dayanamadı m
idrar testi yaptım silik 2.silik çıktı duygularımı anlatamam........ha bu arada hergün eşim ile bu siteyii didikledik resmen....12.gün test sonucum 309 idi....şu anda ultrasonu
bekliyoruz...allahım tamamına erdirsin diye dua ediyorum ve herkese nasip etsin diye...
Iyi beslenin yatın dinlenin....doktorum ve ekibi süper tavsiye ediyorummm....

bizim sebepsiz infertilite. bende pco vardı ama tek sebep bu olsaydı 5. denemeye kadar kalmazdınız dediler...

üniversite hastanelerini hiçç önermiyorum

bahçeci kliniği halit fırat erden öneriyorum iyi bi doktor ve iyi bir merkez. ancak çok paragözler ve ilaç ve tetkikleri fazla istiyorlar. ayrıca bir aile hekimine yönlendiriyorlar 6 ay kadar oraya muayene ve ilaç parası veriyosun biraz sıkıcı... ama sonucum dış gebelik de olsa pozitif oldu

Anadolu hastanesi Aydın Arıcı yı ve ebru hanımı öneririm. çünkü paragöz değiller. sonuçalarım ; bir denemem dış gebelik oldu, diğeri ise tuttu çok şükür. şuan ikiz hamileyim. biraz yoğunlar ama merkez çok iyi. opu da da transferde de gayet konforlu geçti...

umut tüp bebek biraz ucuz olduğu için belki örneğim iyi olmayacak ama kesimhane gibi çalışyor, fabrika gibi.... ama denenebilinir.
sevgilerimle

X