Sir ağda,sir ağda kullanımı,sir ağda makinası hakkında bilgiler

Albeyazcım hemen bildiklerim doğrultusunda cevap vermeye çalışayım:
1.kartuş dediğimiz roll on olarak da geçiyor, ocakta yada özel kartuş makinalarında ısıtıp bacağına sürüp kağıtla çekiyorsun. Bir kaç denemede kolayca yapılabilecek bir şey. konserve ise yine ocak yada özel makinesinde SPATULA ile sürülen çeşidi. genelde küçük bölgeler için uygun. özel bölge yada koltukaltı gibi...
100 ml. benim komple iki bacağıma rahat rahat yetiyor, zaten genelde de marketlerde de bu boylarını bulmak daha kolay. Genelde carrefour migros gibi marketlerde yada watsons gibi kozmetikçilerde rahatça bulman mümkün fiyatları da bezler 1-1.5 kartuş ağda 3-4 konserve ağda da 7-8 lira gibi...

Çok sağol canım..Sen makineni Ankar'da nerden aldın?Watrsons'ta var mıdır?

Çok sağol canım..Sen makineni Ankar'da nerden aldın?Watrsons'ta var mıdır?
ben watsons tan sesu aldım geçen hafta
35 tl
vivet vardı 41 tl
tam özelliklerini okuyamadım ,çok vaktim yoktu..aradaki farkı anlamak için..ama sanırım vivette ısı ayar düğmesi vardı ..ben sesuda var diye hemen alıp çıktım aceleyle..akşam eve gelince farkettim..

sesudan çok memnun kaldım
alt bacağıma yarım kartuş gitti..bende çok yoğun kıl var da:)
aynı güzellik salonunda aldırdığım gibi
çok memnun kaldım...

ben watsons tan sesu aldım geçen hafta
35 tl
vivet vardı 41 tl
tam özelliklerini okuyamadım ,çok vaktim yoktu..aradaki farkı anlamak için..ama sanırım vivette ısı ayar düğmesi vardı ..ben sesuda var diye hemen alıp çıktım aceleyle..akşam eve gelince farkettim..

sesudan çok memnun kaldım
alt bacağıma yarım kartuş gitti..bende çok yoğun kıl var da:)
aynı güzellik salonunda aldırdığım gibi
çok memnun kaldım...

Ya benim de öyle:) O zaman ben de alayım bu sir ağdayla kıllar azalıyormuş:) Ben kollarımı makine ile ala ala mahvettim...Belki düzelir...Seninki 100 ml değil mi?

Merhaba arkadaşlar forumu sürekli takip ediyorum ama yeni üye oldum daha.
Ben 20 yaşındaym ve 6 yıldır vi-vet sir ağda kullanıyorum.Sir ağda makinalarını önermiyorum açıkçası çünkü o makinalar ağdayı sürerken acıtıyor ve kullanışlı değil.Ağdanın aktığı yer anında donduğu için başlığı zar zor dönüyor ve uygularkende acı veriyor.Ben bacaklarımı,özel bölgemi,kollarımı daha doğrusu her yerime sir ağda kullanıyorum :KK1: ve kendim alıyorum her zaman.2 ayda bir alıyorum.Kuaförlerde ve güzellik merkezlerindekilerin kullandığı spatulalardan bende de var ve o işimi acayip kolaylaştırıyor çok çabuk alıyorum.

Ya benim de öyle:) O zaman ben de alayım bu sir ağdayla kıllar azalıyormuş:) Ben kollarımı makine ile ala ala mahvettim...Belki düzelir...Seninki 100 ml değil mi?

100 lük mü şimdi hatırlamıyorum ama evde bakarım..
ben çok kıllıyım
ve bacaklarımda kullandım
jiletle almıştım en son
böyle diken gibi çıkmışlardı
onarı çok kısa sürede aldım
şimdi üst bacaklarımı yapmam lazım ama
sanırım onda eşimden yardım alcam :)
arka tarafları için..
üst tarafta erkek gibi benim :)

100 lük mü şimdi hatırlamıyorum ama evde bakarım..
ben çok kıllıyım
ve bacaklarımda kullandım
jiletle almıştım en son
böyle diken gibi çıkmışlardı
onarı çok kısa sürede aldım
şimdi üst bacaklarımı yapmam lazım ama
sanırım onda eşimden yardım alcam :)
arka tarafları için..
üst tarafta erkek gibi benim :)

Ay aynıymışız. Ben uzatsam, haftada bir almasam orman gibi olur heryanım:kedi::kedi:
Her hafta düzenli olarak alıyorum evlendim evleneli...Kociş görmesin diyesempatiksalakcinniBen şimdi watsona gittim kampanya var...Vivet marka makine 34 Tl. Aldım ve göbek bölgemde denedim. Pratikmiş. Ama sir ağdanın ısınması uzun sürdü...Yarım saat gibi..Ben kuaföre gidemiyorum tiksiniyorum...Bide bunu deniyeceğim. Sir ağdayı düzenli kullanıp kılları azalan çok arkadaşım var...Bence ucuz da...Kuaför tüm vucudu 50 YTl'ye yapıyor.

Merhaba arkadaşlar forumu sürekli takip ediyorum ama yeni üye oldum daha.
Ben 20 yaşındaym ve 6 yıldır vi-vet sir ağda kullanıyorum.Sir ağda makinalarını önermiyorum açıkçası çünkü o makinalar ağdayı sürerken acıtıyor ve kullanışlı değil.Ağdanın aktığı yer anında donduğu için başlığı zar zor dönüyor ve uygularkende acı veriyor.Ben bacaklarımı,özel bölgemi,kollarımı daha doğrusu her yerime sir ağda kullanıyorum :KK1: ve kendim alıyorum her zaman.2 ayda bir alıyorum.Kuaförlerde ve güzellik merkezlerindekilerin kullandığı spatulalardan bende de var ve o işimi acayip kolaylaştırıyor çok çabuk alıyorum.

Nası o spatulalardan arkadaşım?Bende düşünüyorumda makine alsam mı napsam diye? sen ne kullanıyorsun ve nasıl arkadaşım biraz bilgilendirirmisin?Teşekkür ettim a.s.

Ay aynıymışız. Ben uzatsam, haftada bir almasam orman gibi olur heryanım:kedi::kedi:
Her hafta düzenli olarak alıyorum evlendim evleneli...Kociş görmesin diyesempatiksalakcinniBen şimdi watsona gittim kampanya var...Vivet marka makine 34 Tl. Aldım ve göbek bölgemde denedim. Pratikmiş. Ama sir ağdanın ısınması uzun sürdü...Yarım saat gibi..Ben kuaföre gidemiyorum tiksiniyorum...Bide bunu deniyeceğim. Sir ağdayı düzenli kullanıp kılları azalan çok arkadaşım var...Bence ucuz da...Kuaför tüm vucudu 50 YTl'ye yapıyor.

canım benimki 100 lük müş....
sen almışsn bile..
ya bi arkadaşımda geç ısıtmasından yakınıyordu makinesinin ama benimki 15 dakikada ortalama ısıtıyor..
sende ısı ayar düğmesi var mı??
bi de tekirdağ dakinde 41 tl idi vivet...sesu da 35..farklı farklı..
ben evde babamla karşılaştırıyodum bacaklarımdakileri..bak diyodum senden çok..
ama sir ağda ile alma çok değiştiriyor..daha geç ve daha zayıf çıkıyor..
tertem,iz günler diliyorum:)

Nası o spatulalardan arkadaşım?Bende düşünüyorumda makine alsam mı napsam diye? sen ne kullanıyorsun ve nasıl arkadaşım biraz bilgilendirirmisin?Teşekkür ettim a.s.

Canım benim spatulam orta boyda hani sıva spatulaları(sapı tahta ucu metal) olurya onların aynısı sadece orta boyu.Güzellik salonlarında büyüğünü kullanıyorlar ama onların sir ağda konserveleri büyük olduğu için.
Makina inan hiç tavsiye etmem.Sürerken çok acıyo. Makinada ağdanın aktığı başlık 2-3 kullanımdan sonra çok zor dönüyor ve sonrada sürerken güç kullanmama gerekiyor ve acı veriyor.2-3 kullanımdan sonra o başlık ağda oluyo haliyle ve o ağda donduğu içinde başlık rahat dönmüyor.İşte başlığı çıkarıp sir ağdanın özel sıvısı ile temizlersen fln belki biraz düzelir ama oda emek yani hiç gerek yok.Makinalar bide öyle ucuzda değil verdiğin paraya yazık olur.Spatula ile işin çok kolay ben tüm bacağımı 25 dk da alıyorum.
Benim kullandığım ağda biraz farklı ama yani normal vivet sir ağdalar varya onların rengi sarı oluyo mesela ama benimki yeşil.İçindeki ağdası yeşil olanlar daha güzel oluyor (sanırım salatalık özlü ondan)tavsiye ederim daha geç donuyor ve sıcaklığı fazla olmuyor.Diğer sarı olanla kutusu şekli aynı sadece içindeki renk farkı var.
Bir de ben ağdayı kahve makinamda ısıtıyorum.Kırılan bir kahve makinam vardı ama düz ocak gibi olan ısıtıcı yeri çalışıyordu bende artık onu ağda için kullanıyorum sadece..ağda hiç donmuyor sürekli akıcı kıvamda kalıyor zemuszemus

ben kartuş makinesini 20 tl ye aldım alpeda dan.
alpeda marka ağdalar da çok güzel kartuş 2tl. ayrıca 100 mt sir ağda bezi de 11 tl. bence gayet uygun fiyata. şu sıralar kampanya var bildiğim kadarıyla büyük ısıtıcılar gayet uygun fiyata. herkese tavsiye ederim

ben kartuş makinesini 20 tl ye aldım alpeda dan.
alpeda marka ağdalar da çok güzel kartuş 2tl. ayrıca 100 mt sir ağda bezi de 11 tl. bence gayet uygun fiyata. şu sıralar kampanya var bildiğim kadarıyla büyük ısıtıcılar gayet uygun fiyata. herkese tavsiye ederim

Alpeda Ankara'da var mı?

Alpeda Ankara'da var mı?

kuaför market olarak değil de bayi olarak adres buldum internette,
ankarada da adresi şöyle geçiyor;

ZELCAN İNŞ.ELEKT.BİLG.KUA.MLZ. SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Ankara
312 - 286 57 01 312 - 286 57 75
SÖĞÜTÖZÜ CAD. 29/33 SÖĞÜTÖZÜ

ben de bi şey sorucam bugün aldırdım da kollarımı da aldırdım ilk defa sirle fakat kollarımın ic bölgelerinde derim soyulmus gibi kıpkırmızı oldu hala da gecmedi , ne sürmeliyim acaba?

nazliksk hiçbirşey sürme çekerken derin tahriş olmuştur ya da biraz deriden çekmiştir geçer panik yapma... geçmiş olsun

arkadaşlar vivol kartuş ısıtma ve konserve ısıtma cihazı alacağım aranızda vivol marka kullanıp da memnun kalan var mı ? bir de kartuş ısıtma cihazının standlı olanıyla olmayanı arasında ne gibi farklar var ? görüşlerinizi bekliyorum şimdiden sağolun .

arkadaşlar yardım....sir ağdayı ilk defa kendim denedim...daha önce ya makineyle alıyordum ya da kuaföre gidiyordum...ben bacak için kartuş makinesiyle birlikte aldım..üzerinde yazdığı gibi 30-40 dk ısıttım.bacaklarımı aldım ama bazı yerleri kalıyor tek tük...onlar için ne önerirsiniz tekrar sürmedim....birde koltuk altı içinde sirli ılık ağda aldım...el ağdası yani...onu tava gibi bişeyde ısıttım...sonra ısınınca spatulayla koltuk altımın yarısına sürdüm ve çektim...ama bişey gelmedi ve yapış yapış oldu....diğer tarafada denedim sonuç yine aynı....sinir oldum yaaa...şu ağdayı bi beceremeyecekmiyim...lütfen yardım edin...yapış yapış oldum ağdayla....

canım sir ağda öyle tavada ısıtılmaz kendini heba etmişsin kartuş ısıtma makinesi var tavada çok ısındığı için öyle olmuş aman dikkat et cildinide yakarsın iz kalır sonra sana bir site ismi vereyim oraya gir bak orda setler var nasıl yapılacağını anlatan videolarda var bakimli ol mak diye bir site google yaz çıkar zaten

canım sir ağda öyle tavada ısıtılmaz kendini heba etmişsin kartuş ısıtma makinesi var tavada çok ısındığı için öyle olmuş aman dikkat et cildinide yakarsın iz kalır sonra sana bir site ismi vereyim oraya gir bak orda setler var nasıl yapılacağını anlatan videolarda var bakimli ol mak diye bir site google yaz çıkar zaten

canım içi su dolu derin bir tavaydı...kaç dk ısıtmam lazım....benim ki çokmu eridi yada az anlamadım...çok sıcak değildi ki...ılıktı yakmıyordu....

mafoldumbenÇok üzgünüm çoookbenim sorularımı okuyup dikkate alan yok mu?kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
mafoldumbenÇok üzgünüm çoookbenim sorularımı okuyup dikkate alan yok mu?kafamçokkarıştı

canım sorunu görmedim imdi gördüm ben yardımcı olayım sana benim konserve makinam vivol makine başka kullanana arkadaşlarımda var sorun yaşamazsın makina oalrak 2 yıl garantili zaten ama ağdaları güzel değil ağdada depilissimadan şaşama depilissimanın makineleri biraz pahallı vivol ısıtıcı alırsın ağdalarıda depilissima ben öyle yapıyorum bikini bölgesi için bu bahsettiğim sitede bir set var vivol cezve set makinesi vivol ağdası depilissima o tam sana göre standlı ısıtıcı olmasının avantajıda fişe bağlı kalmıyorsun sadece o çokda fark yok yani diğeride ayakta duruyor fiş yeri yanda 2metrede kablosu var yetiyor zaten depilissimanın ekonomi diye bir seti var kartuş buda buda bacak ve lkoltuk altı için ideal bence yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

X