Sir ağda,sir ağda kullanımı,sir ağda makinası hakkında bilgiler

ayrıca her ay 45 veriyorum kuföre zaten en azından sadece gential bölgeyi yaptırırım aldıktan sonra makineyi o yüzden 40 da fazla değil benim için ama daha ucuzu varken onu alırım diye soruyorum :)

3 sene oluyor alalı epilla markası. tüm kartuşlarla uyumlu.kullanımı gayet rahat. o zaman 50 ytl falandı şimdi ne kadardır bilmiyorum. tamamen hijjen amaçlı almıştık ama şimdi bakıyorumda çok ekonomik oluyor.yarım kartuşla komple bacaklarınızı alabiliyosunuz. kartuşlarda 3 ytl civarı..
2623buyuk.jpg

ayrıca her ay 45 veriyorum kuföre zaten en azından sadece gential bölgeyi yaptırırım aldıktan sonra makineyi o yüzden 40 da fazla değil benim için ama daha ucuzu varken onu alırım diye soruyorum :)

ewet cnm bnde aynı mantıkla aldım çok da ekonomk oldu wala hihoyyyt

ayyyy ne zamandır bakamıyordum foruma neler neler yazılmış konuma:)yaa arkadaşlar ben setimi alalı çok uzun zaman olmadı ama şimdi diyorumki keşke çok daha önceden alsaydım.yaaa her ağda için merkeze gittigimde bi set parasından fazlasını veriyordum neredeyse şimdiyle ohhhhhhhhh evimde rahat rahat yapıyorum hemde maliyeti çok uygun...hem hijenik hem basit hem maliyeti az yaşasınnn kişisel sir ağda setleriii :)
bu arada bi arkadaşımız sir kartuşlarında şikayet yaşamış aynı şikayeti benim komşumda yapıyo başlıkları takılma yapıyormuş....sanırım ucuz etin yahnisi durumu olmuş ben kullanıyorum çokta memnunum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
benim kartuşum var sadece makine almaya üşenmiştim. atıyorum ketılın içine o ısınıyo orda hemde tam ayarında oluyo. pratik çözüm yaptım kendime.

ağda seçerken renkli olanları değil şeffaf sade limonlu olanları tercih edin. parafinli yeşil turuncu renkli olanlar tam bir felaket...
birde ağdanın iyice ısınmış olmasına dikkat edin.
ağdanın ilk sürüşleri zor oluyor tam eriyene kadar ..
biraz kalın sürmeye çalışırsanız daha iyi sonuç alırsınız.birde bezinizi hemen atmayın aynı bezi kullanın bezdeki ağda katmanı kalınlaştıkça daha iyi sonuç alınıyor..
yeni alan arkadaşlar ya da almak isteyen arkadaşlara nacizane önerilerim..

kizlar koltuk alti bolgesini sir agda ile alabiliyor musunuz.rulo kartuslar rahat surulebiliyor mu koltuk altina.ben normal sekerli agda kullaniyorum.ama tuyleri besledigi icin sir agda kullanmak istiyorum.tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim tsk

kizlar koltuk alti bolgesini sir agda ile alabiliyor musunuz.rulo kartuslar rahat surulebiliyor mu koltuk altina.ben normal sekerli agda kullaniyorum.ama tuyleri besledigi icin sir agda kullanmak istiyorum.tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim tsk

ben makinayla alabiliyordum ancak ama zamanla makina kırmaya ve batık yapmaya başladı.şimdi sir ağdayla alıyorum. şayet çok uzatırsanız sürerken canınız yanabilir.ben şimdi gayet rahat alabiliyorum.daha geç ve seyrek çıkmaya başladı.ben öneririm . ama tamamen işin inceliklerini kapmak zaman alıyor.tam ters yöne sürmek gerek.çekerken yukarıdan ileriye değil tam aşağıya doğru çekmek gerekiyor.alıştıktan sonra çok rahat oluyor..
sengözlerimebaksanab

ağda seçerken renkli olanları değil şeffaf sade limonlu olanları tercih edin. Parafinli yeşil turuncu renkli olanlar tam bir felaket...
birde ağdanın iyice ısınmış olmasına dikkat edin.
ağdanın ilk sürüşleri zor oluyor tam eriyene kadar ..
biraz kalın sürmeye çalışırsanız daha iyi sonuç alırsınız.birde bezinizi hemen atmayın aynı bezi kullanın bezdeki ağda katmanı kalınlaştıkça daha iyi sonuç alınıyor..
yeni alan arkadaşlar ya da almak isteyen arkadaşlara nacizane önerilerim..

bende koltuk altılarımı sir ağda ile alıyorum.sir için önemli olan tüylerin çıkış yönünün tersine sürmek ve aynı şekilde çekerkende tüylerin ters yönüne dogru çekmek.
Sir ağdayı kalın sürmekte yanlıştır ayrıca ince bir katmak olarak sürülmeli yoksa alırken sorun çıkartabiliyor.
Hassas olan bölgeler için sana önerim pudralı(titanyum) ya da tam pudralı olanları kullanman çünkü bunlar yumuşak ve acıtmıyor ben titanyum kullanıyorum ve çokta memnumum

vivolun kartuş ağdasını aldım. ama hiç memnun kalmadım. baştan iyi ama sürmeye başladıktan sonra dönmez oluyor. ve çok can yakıyor. çünkü sürmeye çalıştıkça tüyler yapışıyor.çok berbattı. aldığıma yazık oldu. başka bi şey denicem. koltukaltımı hiç almadı. daha düngece yaptım ve o kadar zorlandım ki.sinirden atasım geldi resmen bir saat uğraştım. ve çok azını alabildim. hem de canım yanarak. valla ben kimseye tavsiye etmiyorum.başka önerebileceğiniz var mı?

arkadaşlar vivet in içinde 2 tane kartuş 3 temizleme mendili, bez ve ısıtıcısı bulunan takımı izmir balçovada varmış 30 liraya aldım ben :)

kartuş sir makinasını bende kullanıyorum 35 ytl ye 3 adette kartuş içinde vivet marka ama ben sirin kalitesinden memnun kalmadım sesu markasını aldım kullanımı çok rahat tavsiye ederim

kizlar 1 adet kartus tek kullanimda bitiyomu.bilgisi olan varsa lutfen yazsin tsk

asi mavi hayır cnm 3 defaya yetiyor bende

bende tüm bacağa yarısı gidiyor tüylerine bağlı. 2 defa tüm bacak yapabilirsin ve biter bence

vivolun kartuş ağdasını aldım. ama hiç memnun kalmadım. baştan iyi ama sürmeye başladıktan sonra dönmez oluyor. ve çok can yakıyor. çünkü sürmeye çalıştıkça tüyler yapışıyor.çok berbattı. aldığıma yazık oldu. başka bi şey denicem. koltukaltımı hiç almadı. daha düngece yaptım ve o kadar zorlandım ki.sinirden atasım geldi resmen bir saat uğraştım. ve çok azını alabildim. hem de canım yanarak. valla ben kimseye tavsiye etmiyorum.başka önerebileceğiniz var mı?

canım koltukaltı ve genitalde kartuş sir ağdalar kullanılmıyo zaten kullanımında da yazıyo

kizlar ben de vivet'in isiticisini almayi dusunuyorum, kartus olarak sesu mu onerirsiniz yoksa depilissima mi?:sm_confused: internette depilissima'nin setini gordum, 60tl yaziyor, bana biraz pahali geldi fakat icinde 6 kez komple agdaya yetecek kadar kartus varmis. CADIARZU

canim peki bacaklar koltuk alti bolgesi hepsi mi 3 seferde oluyo
evt cnm pek yoğun değil benim tüylerim ama yüz ölçümüm fazla yetio yani :roflol: koltuk altı için pudralılardan tercih et ama tahriş olasılığı yüksek
canım koltukaltı ve genitalde kartuş sir ağdalar kullanılmıyo zaten kullanımında da yazıyo
ben pudralılarını kullanıyorum memnunum ama tüyler kısa olmalı bide çok hassas kısımlara pek değirmeyeceksin
kizlar ben de vivet'in isiticisini almayi dusunuyorum, kartus olarak sesu mu onerirsiniz yoksa depilissima mi?:sm_confused: internette depilissima'nin setini gordum, 60tl yaziyor, bana biraz pahali geldi fakat icinde 6 kez komple agdaya yetecek kadar kartus varmis. CADIARZU

ya bu kadar ucuz fiyatlara nasıl buluyosunuz anlamıyorum.internetten bakayım dedim pahalı geldi.dışarda da nerde bulabilirim bilmiyorum.bi de ben sadece ısıtıcıyı almak istiyorum.kartuşlar her yerde bulunuyo nasılsa.umarım tek olarak satılıyodur.anadolu yakasında bunlardan satan bi yer bilen varsa yazsın lütfen.hemen almak istiyorum.
aaaa çok pahalıymış o kartuşlar .....vivetin ısıstıcısı yanında zaten kartuş hediyesi var ilk aldığında ama pek güzel değil ben memnun kalmamıştım sesu daha iyi diğer markayı bilmiyorum . japon pazarından aldım sizinde semtinizde mutlaka vardır foryou dada görmüştüm

Genital bölge için sir kullanıodum ama kuaförüm kullanma konserve ya da kalıp al dedi.siz ne kullanıosunuz haklımı kuaförüm sizce peki hangi marka almalıyım.

X