Sir ağda,sir ağda kullanımı,sir ağda makinası hakkında bilgiler

Arkadaşlar bende sdir ağda kullanıyorum .iyi oluyor ama kartuş kısmı genış oldugu için cekemıyorum. Azulenlı olanlar nasıl oluyor bır özelliğimi var ? dar başlıgı nasıl bulabılırım ?

canım kuaför malzemeleri satan yerler var oralarda ağdaların binbir çeşidi var, ben öyle yerlerde gördüm dar başlıklı olanını

kızlar 50 lik makina alsam 100 lük kartuşu ısıtır mı?bi de ısıtıcılar kaç dakikada ısıtıyor ağdayı?standlı olması fark eder mi?

Arkadaşlar bende sdir ağda kullanıyorum .iyi oluyor ama kartuş kısmı genış oldugu için cekemıyorum. Azulenlı olanlar nasıl oluyor bır özelliğimi var ? dar başlıgı nasıl bulabılırım ?

ww.bakimliolmak.cm

Bu adreste mini başlıklı kartuş ağdayı bulabilirsin,

Bu ağda yumuşak ve ince,krem gibi yani bikini bölgesi için çok iyi,

Ben kullandım,aşağılara zor oluyo ama üstlere çok iyi,

Aşağılar için konserve ağda daha uygun...

Ha bi arkadaş 50ml makinaya 100 ml kartuş olur mu demiş,

Olmaz canım boyutları farklı çünkü,

50ml lik makina alırsan 50ml ağda kartuşu alman lazım,

Makinayı fişe takıyosun yarım saatte ısıtıyo...

Son düzenleme:
Depilissima Titanyum Kremsi Pudralı Konserve agdayı kullanan var mı? pudrası fazlaymış .Ben bunu balıkesırde bulabılırmıyım kı ? alan var mı?

Depilissima Titanyum Kremsi Pudralı Konserve agdayı kullanan var mı? pudrası fazlaymış .Ben bunu balıkesırde bulabılırmıyım kı ? alan var mı?

Arkadaşım bak üstte sana cevap yazdım,

Verdiğim sitede var hepsi görmedin mi?

Link de verdim mini başlıklı kremsi pudralı kartuş ağdanın...

Okursan yani...
boshayallersmile

İyiyim ya napayım,

Arkadaş mesajları görmüyo galiba yazdım kaç kere ama,

Neyse...

Sen napıyon Pınar can iyi misin?

teşekkürler azul:)depilissima markasını almayı düşünüyorum.ama standlı sadece 50 lik var.standsız da zor olur gibi geliyor bana.o yüzden sordum.

yazmış oldugunuz mesajı farketmedıgım için sordum bi kastım yokdu . Bır kac kez sorulması hosunuza gıtmıyorsa cevaplamayabılırsınız .

Burada okuduklarımla cesaretlenerek gidip bulabildiğim tek marka olan vivetin setini aldım daha yeni kullandım ve çevremdeki herkese tavsiye ediyorum mutlaka sir ağda ısıtıcısı edinin diye kesinlikle kuaföre verdiğimiz paralara yazık...

yazmış oldugunuz mesajı farketmedıgım için sordum bi kastım yokdu . Bır kac kez sorulması hosunuza gıtmıyorsa cevaplamayabılırsınız .

Yoo ben öyle bir şey demedim,hoşuma gitmedi gibi bir şey yazmadım,

Arkadaşımla konuşurken galiba görmedi soruyu soran arkadaş dedim,

Bunda yanlış anlaşılacak bişey yok yani,neden öyle algıladınız anlayamadım,

Sadece yardımcı olmaya çalışıyordum...

bu kavanoz sir ağdalar makinesi olmadan ısıtılmıyo mu kızlar? yani diğer şekerli ağda gibi sıcak suda ısıtsak olmaz mı?

Arkadaşlar şimdi forumu okuyup; sesu sir ağda kartuş ve ısıtıcı setini migrostan 39.90 a aldım. bu akşam denicem sonucu yarın yazarım. Ama bu ısıtıcı makinası termostatlı değil sanırım. Yani sürekli ısıtıyor kullanan var mı? belirli bir ısıda tutarsa daha kullanışlı olur çünkü

Arkadaşlar dün aldığım sesu setini hemen kullandım. Açıkcası genel olarak memnun kaldım. Rollonu iyi dönüyor, kolay sürülüyor makinası da ağdayı çok ısıtmadı ısısısını ayarında bıraktı yalnız belki de benim hatamdan tüyleri çekerken derimi gerdirmediğimden diz kenarlarımda kan toplanmasından morluk oluştu.
Yalnız bazı tüylerimi ne kadar uğraştıysam da çekemedim örneğin dizimin üsründeki bir kaç tüyü halbuki öyle çok kalın da değiller onları makinayla alıp işlemimi tamamlıcam artık.
Bunları alamamam normal mi sizce? Ayrıca o morluklar derimi gerdirip de alsam yine de olur mu? onu engellemek için ne yapmalıyız?

benim de sir ağda setim var da arkadaşlar bir hevesle almıştım artık kuaföre para dökmücem diye ama bir türlü tam beceremiyorum ya morartıyorum üst bacaklarımı felan..gerdirmeden alfığım için sanırım..alt bacaklarımı da batık yapıyorum..beceremedim yani anlayacağınız:KK43: braun epilatör mü alsam acabaCADIARZU

bende sesunun setini dün migrosta gördüm.. ama bir çarşıya inip araştırma yapıcam :):)

bişe sormak istiyorum.internetten araştırdım bir konserve agda&ısıtıcıları ve kartuş agda&ısıtıcıları olarak settleri var.. Sızce hangisi daha iyi? ben kartuşu düşünüyorum.. ama gittiğim kuaför büyük konserveleri kullanıyor.çubukla sürüp bezle alıyor.. bu bana daha mantıklı geliyor istediğin gibi sürebilirsin.. ama kartuşla ve kullanımıyla ilgiili hiçbi bilgim yok :S:S

bende sesunun setini dün migrosta gördüm.. ama bir çarşıya inip araştırma yapıcam :):)

bişe sormak istiyorum.internetten araştırdım bir konserve agda&ısıtıcıları ve kartuş agda&ısıtıcıları olarak settleri var.. Sİzce hangisi daha iyi? ben kartuşu düşünüyorum.. ama gittiğim kuaför büyük konserveleri kullanıyor.çubukla sürüp bezle alıyor.. bu bana daha mantıklı geliyor istediğin gibi sürebilirsin.. ama kartuşla ve kullanımıyla ilgiili hiçbi bilgim yok :S:S

canım sir ağda setleri çok pratik ben 6a ayda fazladır kullanıyorum evde nelere dikakt etmelisin 1.si sesu alma derim onun yerine ağdacılarında kullandığı marka olan depilissima al kartuş konserveye gelince bacaklar koltuk alyı için kartuş setler çok iyi ve pratik ben bikini bölgemide kartuşla alayım dedim çok canım acıdı alamadım sonra depilsimanın konserve ağda makinesini aldım ve bikini bölgesiçin özel ağda olan depilissima titanyum konserve ağda aldım spatula ile sürüyorsun bezi yapıştırp çekiyorsun çok rahat internette satılıyor ben bi internet sitesinden aldım fiyatıda çok uygundu.

Merhaba arkadaşlar.Ben de sir ağda makinesi almak istiyorum..Kartuş ve konserve arasındaki fark nedir? Forumu okudum ama orayı göremedim.... Hangisi daha kullanışlı olur...Bu kartuş dedikleri ne Sptula ile sürülen mi yoksa kutuyla bacağa sürülen mi? Bi de makinelerin 50 ml, 100 ml gibi ml satılıyor. Hangisi yeterli? Bu kartuşlar ya da konserveleri alırken sıkıntı yaşar mıyım? Parfümeriler de satılır mı? Tüylerim seyrek değil yoğun hangisini alsam rahat kullanırım?

Bir de bu kartuş ya da konservelerin kutusu ne kadar gidiyor? Sadece bacağı alınca bir kutu biter mi ya da tüm vücudu? Kartuş ya da konserve yarım kalınca Birdaki kullanıma tekrar ısıtılır mı?

Merhaba arkadaşlar.Ben de sir ağda makinesi almak istiyorum..Kartuş ve konserve arasındaki fark nedir? Forumu okudum ama orayı göremedim.... Hangisi daha kullanışlı olur...Bu kartuş dedikleri ne Sptula ile sürülen mi yoksa kutuyla bacağa sürülen mi? Bi de makinelerin 50 ml, 100 ml gibi ml satılıyor. Hangisi yeterli? Bu kartuşlar ya da konserveleri alırken sıkıntı yaşar mıyım? Parfümeriler de satılır mı? Tüylerim seyrek değil yoğun hangisini alsam rahat kullanırım?

Albeyazcım hemen bildiklerim doğrultusunda cevap vermeye çalışayım:
1.kartuş dediğimiz roll on olarak da geçiyor, ocakta yada özel kartuş makinalarında ısıtıp bacağına sürüp kağıtla çekiyorsun. Bir kaç denemede kolayca yapılabilecek bir şey. konserve ise yine ocak yada özel makinesinde SPATULA ile sürülen çeşidi. genelde küçük bölgeler için uygun. özel bölge yada koltukaltı gibi...
100 ml. benim komple iki bacağıma rahat rahat yetiyor, zaten genelde de marketlerde de bu boylarını bulmak daha kolay. Genelde carrefour migros gibi marketlerde yada watsons gibi kozmetikçilerde rahatça bulman mümkün fiyatları da bezler 1-1.5 kartuş ağda 3-4 konserve ağda da 7-8 lira gibi...

X