Sir ağda,sir ağda kullanımı,sir ağda makinası hakkında bilgiler

P

papatya_34

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi papatya_34
Arkadaşlar sir ağda makinası sir ağdalar ve kullanım aklınıza takılanlar ve satın almak istemeniz halinde uygun fiyatlı nerelerde bulabileceginiz konusunda size yardım edeceğim....

• Konu Sahibi papatya_34
Evet bende kaliteli bir sir ağda ve makinasının fiyatını merak ediyorum.Bilgilendirirseniz seviniriz.

• Konu Sahibi papatya_34
Arkadaşlar en kaliteli sir ağda depilissimanın...en iyi sir ağda ısıtıcılarıda ıtalyadan gelen sir ağda ısıtıcıları çünkü italya bu konuda gerçekten uzman..
Ben kişisel sir ağda setimi 40 liraya almıştım.kartuş ısıtıcı içinde 3 adet kartuş ağda ağda kagıdı ve ağda yagı ile birlikte..ancak kagıt ve yag 1 kullanımlık bunları ekstra olarak almalısınız...
Aldıgım yerin adres bilgilerini ve telefonunu verebilirim..hatta bu hafta içi birkez daha gittim bir akrabam içinde aynı setten aldım..ama oraya kadar boşuna gitmişim megerse aldıgım yer ürünleri kargo ile şehir dışınada gönderebiliyormuş..
Isteyenlere adres ve teefon bilgileri özel mesaj şeklinde atabilirim...yada burada bildirebilirm..

• Konu Sahibi papatya_34
canım senin aldığın set depilissimanın mı?

• Konu Sahibi papatya_34
Yok hayır ben deplissimanın setini almadım..çünkü boşuna 2 kat para vermek zorunda kalacaktım.benimki başka bir italyan markası..ama şuan kullanıdıgım kartuş ağdalar depilissimanın...

• Konu Sahibi papatya_34
ben vivetin aldım izmirden 30 liraya.içinde 2 tane kartşu wardı fakat vivet kartuşdan hiç memnun kalmadım düönmüoo.eskiden ağdaya kuaföre giderdim baktım o sesu kullanıo sesu buldum süper gerçekten bnm artık hiç kıl tüy sorunum yok. mesela üstünde koltukaltını almayın io ama ben bezine siri sürüyorum öle yapıştırıorm hiç kuaför deerdm kalmadı bacak koltukaltı için. an kçk tüylerimi bile hemencecik ewde hallediweriyorum,hemde çok ekonomik we hep tertemiz vücudum. bikini için kuaföre gidiyorum aama o işi ewde beceremem. birde benm canım hiç acımıo nedense acıya çok dayanıklı olabilirim belki?? birde ben her banyoda kese yaparım muhakkkak hiç kıl dönmesi problemim yok bacaklarım pürüssüz hihoyyyt

• Konu Sahibi papatya_34
Bende vivolun ürününü aldım. Makinesi 4 kartuş kagıdı yagı 39,90 ytl almıştım. Gecen yaz.
Kartuşlar cok az kalmıştı gecen pasajdan aldımsositososito
Fiyatlarıda uygundu.
Veee tüylerde azalma var.Ben cok memnunum. :lepi:
Kıllara ölümmmmm-tatlicadiarzu- Tüylere ölümmmmm:nazar:

• Konu Sahibi papatya_34
turkuazz cım, ben de vivet'in ısıtıcısını aldım, kartuş başlıklarından hiç sorun yaşamadım... bir kere daha iyice ısıtarak dene istersen, ben çok memnunum çünkü! marketten vivet kartuş alarak tekrar deneyebilirsin, sonuçta 2,5 lira mı ne, hem en iyi ağda vivetinki!!!:)

turkuazz cım, ben de vivet'in ısıtıcısını aldım, kartuş başlıklarından hiç sorun yaşamadım... bir kere daha iyice ısıtarak dene istersen, ben çok memnunum çünkü! marketten vivet kartuş alarak tekrar deneyebilirsin, sonuçta 2,5 lira mı ne, hem en iyi ağda vivetinki!!!:)

canım ben viveti eepey ısıttım makinasında ama döndüremedm çok yapış yapış oldu.gene şimi gördü gerçi uğraşa uğraşa ama sesu daha ii gibi geldi acaip hızlı kuaförlerde kllanılanlardan..peki sen koltukaltını neyle alıyosun canım??

turkuazz cım, ben de vivet'in ısıtıcısını aldım, kartuş başlıklarından hiç sorun yaşamadım... Bir kere daha iyice ısıtarak dene istersen, ben çok memnunum çünkü! Marketten vivet kartuş alarak tekrar deneyebilirsin, sonuçta 2,5 lira mı ne, hem en iyi ağda vivetinki!!!:)

arkadaşlar üzgünüm ama en iyi sir vivetin ki değil benim komşum benden özenerek aldı bi set makina vivet inkinden 30 liraya..ama malesefki vivet ağdalar depilissimanın yanına bile yaklaşamıyor.sanırım reçineleri çok kaliteli değil..komşum vivet kartuşları benim aldıgım yerden 1.75 e almıştı tabiki ekstra olarak onun kutusunun içinde 3 tane hazır vardı...

arkadaşlar ben çok korkmama rağmen netteki bi alışveriş sitesinden vivetin kartuşlu ısıtıcı setinden aldım.içinde ısıtıcısı iki kartuşu üç temizleme mendili 2mt lik bezi vardı ve bunlara toplam 31,60 lira verdim tabi kargoya da 3,50 lira verdim yani hepsini toplarsak 35 liraya geliyo. ben sesunun rolonunu falan da denedim ama bu çok daha hesaplıya geliyo üstelik oldukça pratik.yazılanları okuyorum benim gibi kıldan tüyden nefret eden çook:KK43: ama açıkcası hem maddi hem de manevi anlamda rahatladım herkese tavsiye ediyorum.koltuk altları için de zaten ince uçlu kartuşlar var anlayacağınız artık herşey pratik üstelikgüzellik merkezlerine kuaförlere para dökmeye değmez:lepi:

ince uçlu kartuş derken ne demek istedn cnm nası bişi o bn hiç görmedm CADIARZU

ben vivetin kartuş ağdalarını makinasında ısıtıp bacaklarımı kollarımı alıyorum çok iyi tawsiye ederim

ben vivetin aldım izmirden 30 liraya.içinde 2 tane kartşu wardı fakat vivet kartuşdan hiç memnun kalmadım düönmüoo.eskiden ağdaya kuaföre giderdim baktım o sesu kullanıo sesu buldum süper gerçekten bnm artık hiç kıl tüy sorunum yok. mesela üstünde koltukaltını almayın io ama ben bezine siri sürüyorum öle yapıştırıorm hiç kuaför deerdm kalmadı bacak koltukaltı için. an kçk tüylerimi bile hemencecik ewde hallediweriyorum,hemde çok ekonomik we hep tertemiz vücudum. bikini için kuaföre gidiyorum aama o işi ewde beceremem. birde benm canım hiç acımıo nedense acıya çok dayanıklı olabilirim belki?? birde ben her banyoda kese yaparım muhakkkak hiç kıl dönmesi problemim yok bacaklarım pürüssüz hihoyyyt

ben de izmirdenim de nerden aldın, viviet ısıtıcı olarak iyi mi? bir de ısıtıcıyı vivet kartuşlarını sesu olarak mı kullanıyorsun :)

izmirde nerden kaliteli bir ısıtıcıyı nerden alabileceğimi bilenler varsa cevaplara açığım yerimseniben

arkadaşlar birisi cevap verse çok memnun olcağım :çok üzgünüm:

:1hug:
ben de izmirdenim de nerden aldın, viviet ısıtıcı olarak iyi mi? bir de ısıtıcıyı vivet kartuşlarını sesu olarak mı kullanıyorsun :)

izmirde nerden kaliteli bir ısıtıcıyı nerden alabileceğimi bilenler varsa cevaplara açığım yerimseniben

cnm yeni grdm msjını kusura bakma geç oldu braz bn bornovada haşim işcan caddesinde şibiroğlu diye bi mağaza war ordan aldım ısıtıcımı fiyatları çok uygunn. ama oraya gidemem dersen forum bornovda watsons war ya orda da satılıo.aralarında bi 10 liraya yakın fyat farkı war watsons daha pahalı. ıstıcını aldığın setin içinde 2 temizleme mendili we 2 kartuş war vivetin ama bn vivetin kartuşunu beğenmedim başlığı çok rahat dönmüo sesu çok daha rahat,ztn bnm kuaförümde sesu kullanıodu o önerdi. bn ekstra olarak sir temizleme yağı aldım we bezleriini de şibiroğlundan alıyorum.bn çok memnunum cnm kuaför parasından kurtuldum.başka sorun olursa sorabilirsn cnm a.s.

çok teşekkürler bornovayı hiç bilmem zaten gidemem :KK43: forum bornovaya gidebilirim ama pahalıymış orda da..

zaten takım alırım hediye kartuşlar bitince sesu kullanırım ben de :) diğerlerini marketlerde de bulurum sanıyorum.

çok çok çok teşekkürler yardımın için en kısa zamanda alacağım ben de umarım:) ve daha yakın bir yerlerde varsa bildiğin alsancak, konak, balçova neresi olrsa gerçekten iyi olur :ecrin_bebek:

ha bir de vivetin başlığından değil ama makineden memnunsun değil mi?

ewet cnm maknasından memnunun hiç sorun yaşamadm.forumda 40 liraya satılıo eğer btçene uygunsa fiyatını sölim de ben.sesunun tekli kartuşuda 2,5 3 lira arasında değişio fiyat olarak.ben bir kartuşu 2 defa tam bacak olarak kullanabliorum ama fazla tüy sorunum yok. başka yerlerde war mı inan bilmiorum cnm bn bornowada oturduum için burada inca arıntısına kdr biliorum. alsancaktada for you mağazası wardı cami durağndan 1 sokak aşağıda orası kapanmamışsa orda bi defa görmştm

ben hemen oranın üstündeki dershanedeyim hep ordan alırdım makyaj malzemelerimi de kapandı ya..

teşekkürler başka yerde bulamazsam forumdan alırım heralde.

X