Göğüs küçültme tecrübelerimizi paylaşalım

N

nisan

Ziyaretçi
herkese mrb yorumlarınızla tecrübelerinizle bana cesaret verdiniz bir çok siteden fikir aldım ama bu site çok seviyeli olduğu için bende size yaşadığımı yaşayacaklarımı anlatmamak siz arkadaşlarıma haksızlık olur diye üye oldum vede sizlere çok tşk ediyorum boyun ve bel ağrımı bile sizlerin yazdıkları ile kaynağının göğsüm olduğunu fark ettim sizler gibi bende fiyat merakındayım sağolun ameliyat olan herkes fiyat yazmış benide umutlandırdınız ama 1 aydır araştırıyorum vede anladımki doktorumuzun bizi görmesi gerekiyor ilk aşama internette çok sık adı geçen ve memnuniyeti çok fazla olan bir doktor belirledim mail attım 2 hafta cevap gelmedi ve çok üzüldüm bir sabah e-postta msj vardı ve doktor çok cvp yazamamasının sebebinide açıklayarak müsait olunca muayene olmam gerektiğini yazmış gerçekten çok sevindim nedeni mailimi cevapsız bırakmadı ve aldığım cesretle hastneyi aradım 10 gün sonrasına bir aksilik olmaz ise randevu aldım gelişmeleri size aktarıcam ama şunu öğrendim sayenizde paylaşmak çok güzel bir duygu bundan sonrki gelişmeleride ilgilenen arkadaşlarıma aktarıcam hepinize tşk ederim sorularınız olursa elimden geldiğince yanıtlarım şimdilik hoşçakalın arkadaşlar

herkese mrb yorumlarınızla tecrübelerinizle bana cesaret verdiniz bir çok siteden fikir aldım ama bu site çok seviyeli olduğu için bende size yaşadığımı yaşayacaklarımı anlatmamak siz arkadaşlarıma haksızlık olur diye üye oldum vede sizlere çok tşk ediyorum boyun ve bel ağrımı bile sizlerin yazdıkları ile kaynağının göğsüm olduğunu fark ettim sizler gibi bende fiyat merakındayım sağolun ameliyat olan herkes fiyat yazmış benide umutlandırdınız ama 1 aydır araştırıyorum vede anladımki doktorumuzun bizi görmesi gerekiyor ilk aşama internette çok sık adı geçen ve memnuniyeti çok fazla olan bir doktor belirledim mail attım 2 hafta cevap gelmedi ve çok üzüldüm bir sabah e-postta msj vardı ve doktor çok cvp yazamamasının sebebinide açıklayarak müsait olunca muayene olmam gerektiğini yazmış gerçekten çok sevindim nedeni mailimi cevapsız bırakmadı ve aldığım cesretle hastneyi aradım 10 gün sonrasına bir aksilik olmaz ise randevu aldım gelişmeleri size aktarıcam ama şunu öğrendim sayenizde paylaşmak çok güzel bir duygu bundan sonrki gelişmeleride ilgilenen arkadaşlarıma aktarıcam hepinize tşk ederim sorularınız olursa elimden geldiğince yanıtlarım şimdilik hoşçakalın arkadaşlar

canım öncelikle gözün aydın inş sende kurtulursun biran önce rahatlarsın kararından sakın dönme bide burda çok yalniz kalmışsın sayfanın başında göğüs küçültme ameliyatı ile ilgili tecrübeler diye bi başlık var oraya gel sende daha ii olur bencea.s bende daha 5 gün önce oldum ameliyatı sanki yeniden doğdum hiç bu kadar mutlu olmamıştım:teytey: ben iki doktorla görüştüm hiç biri ongün sonraya gün vermedi ve mail attığım tüm doktorlar en geç 3 gün sonra cevap yazdı yani biraz uzun olmuş sanki sana dönmesi biraz yoğun bi doktor bulmuşsun kendine sanki yerimseniben ankaradasın sanırım orda nebil bey var doktor..dediğim başlığa gelirsen ona ameliyat olmuş olanlar ve çok memnun olanlar var hep yazdılar tecrübelerini onları oku ve cesaretlen daha fazla bekleme ol kurtul tatlım:) şimdidlik benden bu kadar güzel haberlerini bekliyoruz görüşürüzkaydirigubbakcemile5

mrb ben aslında teknoloji özürlüsüyüm sayfada nasıl hareket edeceğimi bilemiyorum bırakın söylediğiniz bölüme gitmek profilimi bile değiştiremiyorum siz bana msj yazan 2,kişisiniz çok memnun oldum evet doktor geç döndü fransada imiş o yüzden geç dönmüş sizede geçmiş olsun bi de fiyatta aydınlatırmısın beni randevu 17 sinde benim

slm bendede sorun büyük göğüs işallah bende yaptırır kurtulurum gerçekten çok agrı veriyor boyun ve sırta fiyatından dolayı biraz sorun yaşıyoruz fiyat konusunda sizler ne kadara oldunuz rica etsem bilgilendirirmisiniz tşkr:kahve:kaydirigubbakcemile5

arkdaşlar mrb ben sitede acemi olduğum için yalnış yere yazmışım lütfen göğüs estetiği forumunda ilk yada ikinci sırda göğüs küçültme ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım satırına tıklayınız saygılarımla

SELAM
Ben 27 EKıM 2009 Ankarada küçültme op.geçirdim.Öncesinde ultrason ve mamagrafi yapıldı.Hayatımda verdiğim en önemli karar sayesinde o kadar mutlu ve sağlıklıyımki anlatamam.Göğüslerim barbie bebeklerinki gibi dik ve simetrik oldu.Sonuca şaşırmamak elde değil.
Çalışan bir kişiyim 1 hafta içinde hiçbişeyim kalmadı ama genede 1 ayı tamamlayıp işe başladım.42 yaşındayım ve 1 oğlum var.Düşünenler varsa vakit geçirmeyim. Yeniden doğacaksınız inanın.1 er kilodan toplam 2 kilo yükten kurtuldum.boynumdaki 4 adet fıtık ağrısından ve kambur durmaktan kurtuldum..Şiddetle tavsiye ederim.Üniversite hastanesinde oldum.DOKTORUMA ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR DUA EDECEĞıM.Sevgiler

Denizyiğithan Dr. kimdi canım? Birde hangi hastanede ameliyat oldun? Ne kadara mal oldu? Bilgi verirsen sevinirim, teşekkürler şimdiden kaydirigubbakcemile5

Veli Aslana göğüs küçülttüren varsa acil yardım !!!!!

SELAM
Ben 27 EKıM 2009 Ankarada küçültme op.geçirdim.Öncesinde ultrason ve mamagrafi yapıldı.Hayatımda verdiğim en önemli karar sayesinde o kadar mutlu ve sağlıklıyımki anlatamam.Göğüslerim barbie bebeklerinki gibi dik ve simetrik oldu.Sonuca şaşırmamak elde değil.
Çalışan bir kişiyim 1 hafta içinde hiçbişeyim kalmadı ama genede 1 ayı tamamlayıp işe başladım.42 yaşındayım ve 1 oğlum var.Düşünenler varsa vakit geçirmeyim. Yeniden doğacaksınız inanın.1 er kilodan toplam 2 kilo yükten kurtuldum.boynumdaki 4 adet fıtık ağrısından ve kambur durmaktan kurtuldum..Şiddetle tavsiye ederim.Üniversite hastanesinde oldum.DOKTORUMA ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR DUA EDECEĞıM.Sevgiler
Açmış olduğum konuyu aynen kopyalıyorum. Kimse ilgilenmeyince yanlış yere mi yazdım diye düşündüğümden buraya da kopyalıyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

"Arkadaşlar, aranızda Ankara da Doç. Dr. Serdar Öztürk e göğüs küçültme ameliyatı olanlar var mı? Önerilerinize ve tavsiyelerinize cok ihtiyacım var. mafoldumben Göğüs küçültme ameliyatı olduğunuz başka bir doktorsa onu da yazarsanız sevinirim. Ben şu anda Serdar beye kitlenmiş durumdayım. Ankara da Göğüs küçültme ameliyatı olan herkesten rica ediyorum. Doktor ve ameliyat tecrübelerinizi lütfen paylaşırmısınız benimle?bilmiyorumkismile"

Bu arada siz hangi hastane ve doktora ameliyat oldunuz? Biraz bahseder misiniz?bilmiyorumkismile

dün ist.da oytun idile ameliyat oldum ağırlıklardan kurtuldum 4500 e mal oldu bugün evde dinleniyorum. ameliyatım problemsiz geçti doktorum çok iyiydi ameliyata kararlıysanız hiç vakit kaybetmeden olun derim.ancek hiç de öyle kolar bir operasyhon değil 5 saat sürüyor narkoz sonrası kusmalar filan ilk 5 saat acı ve ağrı var sonrasında azalıyor.1600 kilo almış doktor öyle söyledi.bir an önce iyileşmek istiyorum.ancak büyük göğsü çeken bilir her şeye rağmen sonuç adına olunması gereken bir ameliyat diyorm.bir de sigara içmemek avantajmış on da gözardı etmemek lazım damarlanmayı hızlandırıyormuş kullanmamak herkese kolay gelsin :)))

şimdi durumun nasıl neler yaşadın şu ana kadar izler hissizlik ne durumda bu konularda bilgi veririsen sevinirim bende ameliyat olmak istiyorum bir de doktorunu adınıda söylersen süper olur....

dün ist.da oytun idile ameliyat oldum ağırlıklardan kurtuldum 4500 e mal oldu bugün evde dinleniyorum. ameliyatım problemsiz geçti doktorum çok iyiydi ameliyata kararlıysanız hiç vakit kaybetmeden olun derim.ancek hiç de öyle kolar bir operasyhon değil 5 saat sürüyor narkoz sonrası kusmalar filan ilk 5 saat acı ve ağrı var sonrasında azalıyor.1600 kilo almış doktor öyle söyledi.bir an önce iyileşmek istiyorum.ancak büyük göğsü çeken bilir her şeye rağmen sonuç adına olunması gereken bir ameliyat diyorm.bir de sigara içmemek avantajmış on da gözardı etmemek lazım damarlanmayı hızlandırıyormuş kullanmamak herkese kolay gelsin :)))

Fiyatlar yurtdisinin 5 te biri hic cok degil kanimca ben 2 sene once yaptirdim sonucta bir kez yaptiriyosunuz maliyeti geri kalan omrunuze bolun gunlugu kuruslara gelir. :KK66:

Fiyatlar yurtdisinin 5 te biri hic cok degil kanimca ben 2 sene once yaptirdim sonucta bir kez yaptiriyosunuz maliyeti geri kalan omrunuze bolun gunlugu kuruslara gelir. :KK66:

Güzel yorum. Kızlar ben yaklaşık 1.5 sene önce ameliyat oldum. Allahtan olmuşum ağrım geçti, meme altında meme büyüklüğüne bağlı enfeksyon olmasın diye sürekli dikkat etmek zorunda kalıyordum. Bir de genç yaşımda kamburlaşmaya başlamıştım. Kesinlikle ameliyatı tavsiye ediyorum. Şu an rahatça hareket edebiliyorum. :KK30:

güzel yorum. Kızlar ben yaklaşık 1.5 sene önce ameliyat oldum. Allahtan olmuşum ağrım geçti, meme altında meme büyüklüğüne bağlı enfeksyon olmasın diye sürekli dikkat etmek zorunda kalıyordum. Bir de genç yaşımda kamburlaşmaya başlamıştım. Kesinlikle ameliyatı tavsiye ediyorum. şu an rahatça hareket edebiliyorum. :KK30:

merhaba
ist.damı ameliyat oldun? Kime? Yardımcı olursan sevinirim.
Tşk.ler

mrb ben gogus kucultme amelıytı olmak ıstıorm ama bu konu hakknda tek bılgım yok mumkunse ıstnblda bu amlıytı olmus arkdslar yardımcı olursa cok mutlu olurum kıme guvenıcegımı blmıorm herkz baska bırını soyluyor.

mrb ben gogus kucultme amelıytı olmak ıstıorm ama bu konu hakknda tek bılgım yok mumkunse ıstnblda bu amlıytı olmus arkdslar yardımcı olursa cok mutlu olurum kıme guvenıcegımı blmıorm herkz baska bırını soyluyor.

merhabalar ben yeni ameliyat oldum ataşehir memorial hastanesi dr ercan karacaoglu kesin birşey söylemek icin cok erken ama ameliyatım sorunsuz gecti umarım faydalı olmuşumdur

çok geçmiş olsun sitede yeniyim ve acemiyim izleriniz ne durumda acaba??

arkdaşlar mrb ben sitede acemi olduğum için yalnış yere yazmışım lütfen göğüs estetiği forumunda ilk yada ikinci sırda göğüs küçültme ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım satırına tıklayınız saygılarımla

Ameliyatınızı olabildiniz mi?

X