soluk çift çizgi, ultrasonda görünmeyen bebek, pozitif çıkan kan testi :)

kızlar benimde kanda görünüyor ama kendisi görünebilecek kadar büyük değil, bende ctesi gideceğim tam 5 haftalık olacak görebilecekmişiz,,,,,,:)

benimde gözükmedi ultrasonda bende haftaya gidecem bakalım hayırlısı

merabalar benim adetim 8gün geçikti evde test yaptım çift çizgi çıktı doktora gittim utrasonla baktı ama göremedi kan testi istedi teste 5haftalık hamile oldum çıktı ama doktor beta hCG 1500 değerinin altında dedi haftaya tekrar gel dedi şimdi bebek yokmu demek oluyorbu yardımcı olurmusunuz ilk bebegimizbu

canım sıkma canını...kan testi hamile hemde 5 haftalık diyosa rahat ol...haftaya gidince gözükür...benimde aynı oldu..dr biraz geç döllenme var dedi...

2 aydır adet görmüyorum ama ultrasonda bebek yok keseside yok kan testi yaotırdım 1503 çıktı yani bebek var çıkıyo niye ultrasonda bebek yok

merabalar benim adetim 8gün geçikti evde test yaptım çift çizgi çıktı doktora gittim utrasonla baktı ama göremedi kan testi istedi teste 5haftalık hamile oldum çıktı ama doktor beta hCG 1500 değerinin altında dedi haftaya tekrar gel dedi şimdi bebek yokmu demek oluyorbu yardımcı olurmusunuz ilk bebegimizbu

Bebek var ama ultrasonda görmek için henüz erken demek oluyo.Bende gittiğimde 4 haftalıktı, doktor 6 haftada gel dedi.O zaman baktı ultrasondan. :)

Artık kafayı yicem yemin ederim. Son beta testimde 556.2 çıktı ve en son doktorda alttan ultrasyona girdim gebelik görünmüyor dedi ve yine beta testi istedi. bu arada ben regl gibi bir şeyim ya ne demek bu nolur açıklayın. sonbeta testimde yarım saat sonra belli olacak. düşük mü dış gebelik mi yoksa nazlı gelen bir bebiş mi? Lütfen yardım edin.

merhaba ben 16 ocakta bos gebelıkten dusuk yaptım ve sonra hıc regl olmadım 1 martta beta testım 505 cıktı ama ultrasonda bebek yoktu 15 gun sonra tekrar gıttım kese olusmus doktor yıne bırsey soylemedı ve ıkı gun once gittigimde heyecandan kalbim burnumda atıyordu yıne kalp atısı olmayacak diye ama cok sukur hayırlı haberi aldık sonunda 8 haftalık hamıleyim ve kalp atıslarımızda cok düzenli rabbim herkese hayırlı evlat ıhsan etsin ...

merhaba ben 16 ocakta bos gebelıkten dusuk yaptım ve sonra hıc regl olmadım 1 martta beta testım 505 cıktı ama ultrasonda bebek yoktu 15 gun sonra tekrar gıttım kese olusmus doktor yıne bırsey soylemedı ve ıkı gun once gittigimde heyecandan kalbim burnumda atıyordu yıne kalp atısı olmayacak diye ama cok sukur hayırlı haberi aldık sonunda 8 haftalık hamıleyim ve kalp atıslarımızda cok düzenli rabbim herkese hayırlı evlat ıhsan etsin ...

amin inş....hayırlı olsun arkadaşım rabbim kucağına alacağın günüde aynı böyle mutlulukla nasip eder inş bebeğiniz mutluluğuna mutluluk katsın inş

X