soluk çift çizgi, ultrasonda görünmeyen bebek, pozitif çıkan kan testi :)

zrrn

Guru
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
286
2
Arkadaşlar merhabalar

Adetim 5 gün geçince önce evde test yaptım ilk önce silik tek çizgi var atmadım testi yarım saat sonra ikinci çizgi soluk soluk belirdi...
Kan testi yaptırdım pozitif çıktı hamileyim :)))

tüm hesaplarımda bebeğim 5 hafta 2 günlük çıkıyor ama ultrasonda görünmedi doktorum haftaya bakalım dedi :KK43:

hiç bulantım yok, sadece göğüslerimde ağrı var... Kanımda var bebeş karnımda yok :KK43:

:çok üzgünüm:
3 gü sonra yeniden doktora gideceğiz

selam

canım 5 hafta 2 gün bebeği görmek için çok erken sanırım keseyi gördünüz. ben 6+4 de bebeğimi görmeye gittim. merak etme cnm benim de bulantım olmadı.istersen kandaki yapılan gebelik testini tekrarla o sana doğru sonucu gösterir.. 3-4 günde sanırım 2 kat artması lazım değerinin...

bence üzülecek bişey yok tatlım... bebeğin seninledir umarım..

bu hafta tekrara gideceğiz canım...

doktorum daha yeni olduğu için görünmüyordur dedi senin gibi :KK70:
alttan karıştırmayalım dedi olmadığı anlamına gelmiyor bekle dedi...

korkutuyor ufaklık beni biraz :)

cnm benim bhcg değerin düşüktür o yüzden kese görünmemiştir
3000lere yakın olduğu zaman kese anca görünür
endişe etme sonuç poziti çıkmış
yakında keseyi de görürüsün
Tebrikler
hayırlı olsun cnm bebeğin

teşekkür ederim canım
bhcg yaptırmadım daha..
ilk test için gittiğimde varmı yokmu bi öğreneyimde gerisini doktor söyler düşüncesi ile gittim
ama şimdide meraklanıyorum
doktorumda haftaya tekrar bakalım deyince bi bildiği vardır diye düşündüm şaşkın şaşkın bekliyorum :)

ya kızlar benim kan testim 182.05 çıktı nasıl siczeee??yani şuan oluşma aşamasında demii bi bilen anlatsınn kızlarr...

tekrar merbaha arkadaşlar

dün süper bir doktor buldum...
geçen hafta gittiğim doktorum dış gebelik var demişti ve günlerimi başıma geçirmişti ama bu doktor süper muayene etti..

bebişin ultrason görüntüsü aldık...
doğru hesaplamamıda yaptı 5 hafta 5 günlük dedi çok mutluyum...:CüvCüv:

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

tebrik ederim canim
gozunuz aydin
rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Tebrik ederim arkadaşım
Allah sağlıla kucağına almayı nasip etsin işallah

geçen hafta gittiğim doktorum dış gebelik var demişti ve günlerimi başıma geçirmişti ama bu doktor süper muayene etti..

Arkadaşlar merhabalar

Adetim 5 gün geçince önce evde test yaptım ilk önce silik tek çizgi var atmadım testi yarım saat sonra ikinci çizgi soluk soluk belirdi...
Kan testi yaptırdım pozitif çıktı hamileyim :)))

tüm hesaplarımda bebeğim 5 hafta 2 günlük çıkıyor ama ultrasonda görünmedi doktorum haftaya bakalım dedi :KK43:

hiç bulantım yok, sadece göğüslerimde ağrı var... Kanımda var bebeş karnımda yok :KK43:

:çok üzgünüm:
3 gü sonra yeniden doktora gideceğiz

sevgili arkadasım,
oglumda oyle olmustu bende de.cok silik bir cizgi,ultrasonda bebegı goremdıler ama kanda gebe cıkıyor.bir hafta snr tekrar gittigimde yaramaz gosterdı kendini:)
üzülme,hersey diledigin gibi olsun...bir hafta sonra gosterir kendini minik bebegin

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

bende acayip bir durum yaşıyorum test pozitif kan değeri düşmüş(hcg) kimyasal gebelikte yok muş dış gebelikte ultrasonda bebek yok dr.bebek yok dedi ama 6 test yaptım değişik markalarda hatta birini bu sabah hepsi pozitif ne demek oluyor

bende acayip bir durum yaşıyorum test pozitif kan değeri düşmüş(hcg) kimyasal gebelikte yok muş dış gebelikte ultrasonda bebek yok dr.bebek yok dedi ama 6 test yaptım değişik markalarda hatta birini bu sabah hepsi pozitif ne demek oluyor

canım biraz daha bekle bence en azından 1 hafta.çok küçük olunca doktor göremiyor bazen.

çok tebrik ederim cnm.allah inşallah tamamına erdirir ve sağlıklı bi doğum yapmayı nasip eder

tebrikler..rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

bende seninle aynı durumdayım kanda var ama görünmüyor... haftaya gel dedi sabırsızlanıyorum... bi şişkinlikte var sanki vucudumda bide bulduğun şu süper doktoru merak etttim:))

kızlar benimde kanda görünüyor ama kendisi görünebilecek kadar büyük değil, bende ctesi gideceğim tam 5 haftalık olacak görebilecekmişiz,,,,,,:)

benim ikinci bebeğimde de ikinci çizgi soluktu.adetten 4 gün sonra.şimdi şeker mi şeker bi kız oldu 3 yaşında.Allah hepinize nasip etsin kızlar.

X