Kzlar ucuza Parfm

kuzum85

aşk bir yangın
Kayıtlı Üye
1 Mart 2008
2.988
19
erkek arkadaşım için burberry tauch classic almayı düşünüyorum ama fiyatları uçuk vaziyette nasıl ve nerden uygun fiyata bulabilirim:lepi:

markali parfümlerin fiyati her yerde nerdeyse ayni fiyata satilir ucuz bulamazsin
ancak indirime giricekte öyle indirimde olsa bile fiyat fazla oynamaz

Ucuz parfüm olması için ancak taklidi olması gerekir.
Lütfen bu forumda satış bilgileri paylaşılmasına izin vermeyiniz.Teşekkürler.

açık parfüm alıcaksın ucuz istiyorsan..
kendin için sorarsan önerebilirim,emotion çok hoş hem ucuz hem kalıcı cnim

ben kozmetik alışverişimi internet üzerinden yapıyorum. türkiyede gümrükden dolayı parfümler çok pahalı. yurtdışı alışveriş sitelerinde 3te 1 fiyatına alabilirsin, hatta kampanyadaysa çok daha ucuz bile olabilir. burda yazmak yasak olmasa yazıcam ama eğer internetten alşveriş yapıyorum diyorsan özelime msj at ben bildiğim adersleri yazayım.
bu vesileyle arkadaşlar hepinize sölüyorum burda gidip tekinde sevilde paranızı boşuna harcamayın, o kadar kazıklanıyoruzki inanamazsınız. reklam yapıyorsun derseniz çok bozulurum ki ben sadece bir siteden alışveriş yapmıyorum, takdir edersinizki hepsiyle anlaşmalı olamam değil mi? fikir danışmak isteyen olursa yardımcı olurum, kendiniz nette araştırarark da bulabilirsiniz bana hak vereceksiniz eminim..

Son düzenleme:
erkek arkadaşım için burberry tauch classic almayı düşünüyorum ama fiyatları uçuk vaziyette nasıl ve nerden uygun fiyata bulabilirim:lepi:

canım Burberry bilmiyörum nerden,ama başka kokular istersen tavsiyelerim olabilirdi.bisürü uygun erkek parfümler var,eşime hep ordan aliyorum.....hem parfüm hem after shave,feromonlu veya düş jelleri. eşim artık bu işi bana bıraktı,ben seçiyorum ..

X