lazerli epilasyon

kuzum85

aşk bir yangın
Kayıtlı Üye
1 Mart 2008
2.988
19
geçen temmuz ayından beri kol altı ve genital bölge için lazere gidiyorum kaç seans olmasına rağmen inanılmaz bir acı hissediyrum bu normalmidir:uhm:

Canım ben genitale bölge için emla sürüp öyle yaptırıyoum. Ona rağmen bile hissediyorum acıyı.

emla e ya? hem lazer yapilirken onlarin surdugu jel ise yaramiyormu?:1shok:

normaldir soğutucu sistemle dahil hepsinde acı hissedilir hissedilir olması yapıdan kaynaklanır bazı kişiler daha ağrısız halledebiliyor :)

bende yüzüme yaptırıyorum..sir agda yaparken daha az acıyodu vallaa.....felaket bi agrıısı varmışş..güya acısız lazer yazıyoduuu amaaa yalannnnnnnnn:KK43::KK43::KK43:istedigi kadar acısınnn gitcem kurtulayım yeterki şu kıllardan..offf offf...emlayı agda yaparken kullanmıştım hiç işe yaramadı bendeee...belkiii az sürdüm emin deilimm ama çok etkisi yokkk

1 tüp yeterli oluyor beni uyuşturmaya. Benim sadece dudak bölgesi ve arkaya doğru o nemli bölge korkunç acıyor. :1no2: Normalde ağrı eşiğim de yüksektir mesela sir ağda hiç acımazdı benim genitalde.

slm arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun ankarada güveneceğim uygun bir lazer merkezi arıyorum...yardımcı olun lütfen
:KK74::KK74:

Son düzenleme:
ben 2 yıldır yaptırıyorum ve hala acı hissediyorum bence acı hissetmekte normal ve bana emla krem falan sürme lazerin etkisini azaltır demişlerdi ama kullanan arkadaşlarda var gerçekten lazerin etkisini azaltır mı bilmiyorum

slm arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun ankarada güveneceğim uygun bir lazer merkezi arıyorum...yardımcı olun lütfen
:KK74::KK74:

cnm ben Ankarada tüm bacak,alt kol, koltukaltı,genıtal ve bıkını 8 seans 1 yılda aleksandrate ıle 2000 tl ye yaptırıyorum,fıyat uygun dersen gondereyım ozelden ısmını.

X