Saç Rengi ve Saç Boyama kumral bakır dore

jessicaA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
44
0
selam kızlar saclarım şuan kestane küllü kızılı.lorealin kumral bakır dore yi cok seviyorum boyasam evde nası bi renk tutar acaba fikri olan varsa yardımcı olsun bana?

İki tonda yaklaşık olarak birbirine benziyor boyasan o kadar farklı bir sonuç çıkmaz yani cevabım evet boyayabilirsin:)

İki tonda yaklaşık olarak birbirine benziyor boyasan o kadar farklı bir sonuç çıkmaz yani cevabım evet boyayabilirsin:)

eminmisin canım? kestane küllü kızıl baya koyu bi renk kumral bakır da acık..eger cok bişey farketmezse boyamıyacam ama farkederse boyarım?pek anlamıorum da ben yardımcı oldugun icin teşekkür ederim a.s.

benimde saçim su an küllü kestane akuju ve bende bakır kahveye bayılıyorum ... lorelain kumra bakır doresiyle bir miktar karamel karıstırp bakırı kırıp biraz daha yoğun kahveli bir saç elde etmek istiyorum.. ne dersiniz..

en son saçımı loreal yoğun bakır kızıla boyamıştım yaklaşık 2-3 aydır boyamıyorum renk açıldı bayağa şimdi ise kumral bakır dore rengine boyamak istiyorum yine lorealin açık tenliyim ve merak ediyorum yakışırmı birde saç rengimde açıcı kullanmaktan yapmak istiyorum bunu yoğun bakır kızılın üstüne olurmu acaba

Güzel olur canım hem saçında küllü renk var , kumral renk kendini gösterir.
Bu benim saç rengim şu anda , aktığı halde herkes akmış hali bile çok hoş dip boya yaptır tamamen boyatma diyip duruyor..

arkadaşlar birde bakır kumral doreye bugün markete baktım kutudaki farklı renk interte baktım farklıydı marketteki daha bakır kızıla yönelikti interbetteki ise sarı gibi bunun tam rengini bulup resmini koyarsanız çok sevicem:Saruboceq:buyrunnnnnnnnn:teytey:

dere olmaz çünkü kestane tonları çok koyu dore ise baya bi açık önce kestaneyi açmanız lazım selectivenin çok dore çeşidi var ve iyi tutuyozemuszemus

lorealin kumral bakır doresini kullandım ve çok beğendim harika bir renk uzun bir süre daha bu renkte kalacağımı düşünüyorummgerçekten çok sevdim ve tavsiye de ederim

tiryaki 90 merhaba acaba kumral bakır dore yapmadan önceki zeminm saç renginiz neydi bide beyaz tenlimisiniz merak ettim ben esmerim yani buğday tenli bana yakışırmı acaba saçım 8.1 di en son elegan kahve boyadım artık o kadar açık değil orta bi renk bu yapacağım renk orta bir bakır renkmi acaba şimdiden tşk

tiryaki 90 merhaba acaba kumral bakır dore yapmadan önceki zeminm saç renginiz neydi bide beyaz tenlimisiniz merak ettim ben esmerim yani buğday tenli bana yakışırmı acaba saçım 8.1 di en son elegan kahve boyadım artık o kadar açık değil orta bi renk bu yapacağım renk orta bir bakır renkmi acaba şimdiden tşk

saçlarımı koyu kahve boyaydı açıcı işlemiyle kuaförde boyattım bu renge 3 aydır çok da seviyorum bu rengi ben de buğday tenliyim ve sizin gibi tereddüt etmiştim aslında ama herkes de çok yakıştırdı üstelik kaşlarım da simsiyah olmasına rağmen hiç kötü durmadı.. ama ben yine de kuaförde rengini kırdırdım kaşların biraz.. tam turuncu bakıra akınca oluyor bu biraz daha adı gibi kumral bakır yani

X