Rahim duvarının kalınlaşması

magnilda

happy birthday to me
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2008
450
0
aranızda bu sorunu daha önce hiç yaşayan oldu mu? benim ablama geçenlerde bu teşhis konmuştu.. galiba çok önemli birşey değilmiş 40 lı yaşlarda sorun olabilirmiş ama ilaçla tedavi edilebiliyormuş? bu tecrübeye sahip olanlar var mı acaba?a.s.

canım dr banada rahmin kalınlaşmış ve yumuşamış dedi ama sorun var demedi nette araştırdığıma göre gebeliğe hazırlarken kalınlaşırmış

canım dr banada rahmin kalınlaşmış ve yumuşamış dedi ama sorun var demedi nette araştırdığıma göre gebeliğe hazırlarken kalınlaşırmış

canım bilmem benim ablamın iki tane bebeği var zaten doktor demiş adet döneminde rahimdeki kullanılmayan yumurtalar kirli kanlar atılamamış o yüzden olur bünye yapar bunu demiş ilaçla tedavi oluyor şimdilik iyi bakalım.. zaten çok önemli bişey dağilmiş
sen de tedavi oldun mu?

ben tedavi olmadım güzelim tedavi gerektirecek bi durum değildi benimki galiba dr gittiğimde adetliydim adet kesici ilaç ve düşük için"progestan" ilaç verdi sadece gebelik gibi gördü ama testler negatifti başka bir dr daha gitmeyi düşünüyorum çok açıklayıcı değildi dr.anlatmadı neden olduğunu.:uhm:

X