Saç Rengi ve Saç Boyama palette altın parıltılı kahveler

***GONCA***

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
56
0
31
arkadaşlar bu seriyi deneyyen var mı acaba nasıl bi renk yani emmnun kalan veya begenmeyen...bide onun dışıonda bnm saçımda gece mavisi boya var daha yeni sayılır 2 aylık fln fazla akmadı ama biraz açılıyor yıkadıkça açtırma işlemi ypmadan siyahın üzerine bu boyayı denesem nasıl olur sizce....?

parıltılı kahveler oldukça hoş duruyor bir yakınım mocha kahvesine boyatmıştı çok güzel oldu... Koleston serisiydi sanırım,canım ama saçlarının şimdi koyu oluduğunu söylüyorsun biraz daha bekle bence çünkü boyarsan istediğin rengin aksie turunculuklar olabilir saçında...

palettenin altın pırıltılı kahveler serisini bende çok merak ediyorum.3 ton galiba onlar. bende moccayı merak ediyodum...nasıl bi renk koyu bi kahve tonu istiyorum nasıl bi renk acaba????

ben palette altın parıltılı toffie boyadım dün kendi saçım olan kumarl bile kızılımsı bir renk oldu şimdi ne yapacağımı düşünüyorum kara kara

ben o saç rengini sarı saça uyguladım diğerlerinde nasıl olur bilemem bunuda eklemek istedim bu arada siyah boyanın üzerine biraz zor gibi açıcı kullanmakta istemıyorsanız bence kumral renk tonları ile siyahı biraz kırsanız iyi olur seneler önce siyahtan böyle kurtulmustum yerimseniben sonra istediğiniz rengi daha rahat elde edebilirsiniz gibi geliyor

ben palette altın parıltılı toffie boyadım dün kendi saçım olan kumarl bile kızılımsı bir renk oldu şimdi ne yapacağımı düşünüyorum kara kara

aynı renge boyamışız
benim saçımda sarı idi
ama herkes çok beğendi
çok doğla durdu
hoş oldu

arkadaşlar ben saçımı sıcak çikolataya boyadım röfelenin üzerine ve çok koyu bi renk oldu ben karamel bir renk istiyorum üzerine ne renk boyayabilirim sizce

arkadaşlar ben saçımı sıcak çikolataya boyadım röfelenin üzerine ve çok koyu bi renk oldu ben karamel bir renk istiyorum üzerine ne renk boyayabilirim sizce

1.seçenek = soğan kabuğu
saç rengin kapalı old. için soğan kabugu çok açıktır.o tam dileğin renge getirebilir durumu.

1,seçenek = saçını en açık sarı ile boya.açılabildiği kadar açılsın.üstüne dileğin karameli at.istediğin renge kavusursun.

ahhhh mavi siyahhh. istediği kadar aksın dönüşü olmayan bi renk. oryalle açılmadan kurtlunmaz.ben teee geçen mayıs açtırıp kurtuldum. şu anda saçlarıma annemle yani boya yaptk vakit geçsin die bekliorum. palette altın parıltılı mocca. saçlarım uzun boya çoğalsın die içine %6'lık peroksit de kattım. pek bi değişiklik yok gbi. alttaki saçımda koyu kestaneydi. yarım saat sonra yıkıycam. ama diplerden 2-3 cm kendi saçım var oralar açık renk olcak galiba bu arada kendi saçım da koyu kestane. dipler açık olursa mavi siyeh yapcam bidaha değiştiremeym die yoksa çok oynayıp çok yıpratıyorum saçlarımı. amma da çok yazdım hee :KK70:

ahhhh mavi siyahhh. istediği kadar aksın dönüşü olmayan bi renk. oryalle açılmadan kurtlunmaz.ben teee geçen mayıs açtırıp kurtuldum. şu anda saçlarıma annemle yani boya yaptk vakit geçsin die bekliorum. palette altın parıltılı mocca. saçlarım uzun boya çoğalsın die içine %6'lık peroksit de kattım. pek bi değişiklik yok gbi. alttaki saçımda koyu kestaneydi. yarım saat sonra yıkıycam. ama diplerden 2-3 cm kendi saçım var oralar açık renk olcak galiba bu arada kendi saçım da koyu kestane. dipler açık olursa mavi siyeh yapcam bidaha değiştiremeym die yoksa çok oynayıp çok yıpratıyorum saçlarımı. amma da çok yazdım hee :KK70:

nasıl oldu peki saçında mocca?? memnunmusun bende boyamayı düşünüyorum da??

bende altın parıltılı toffie yi denemiştim hatta benden sonra kuzenimde çok beğendi ve o da yaptı onun saçı baya koyu siyaha yakın bir renk onun saçını bile açtı bakır tonlarında oldu.. benimde saçım açık kumral gibiydi onun üstüne yaptığımda kızıllık vardı biraz 10 günde kızıllık gitti karamel oldu bence hoş bir renk..

kızlar ya konuyla alakalı değil ama.ben mavi siyaha boyamıştım saçımı 8 9 ay önce.gözle bakılınca akmış gibi görünüyo .hatta alttan balyajlarım bile belirdi.akmışmıdır ki.kahve tonlarına dönmek istiyorum.

benimde saçlarım parıltılı toffe ye boyalı kızlar.gayette güzel oldu.gerçkten parıl parıl parlıyo:dama saçlarımın zemin rengi açıktı.koyuda nasıl olur bilemem.

X