Bizi Ağlatan,Bize "Keşke" Dedirten Aşk Filmleri

The notebook
The Lake House

Gerçekten etkileyici aşk filmleri, aslında birkaç film daha var beni derinden etkileyen, bunlar yorumları okuyunca hatırladıklarım, aklıma gelince eklerim.
120 aşk filmi değil ama en çok ağladığım filmdir.

A Moment To Remember izlemedim, ama yorumlar çok sağlam, en kısa zamanda onu da izlicem.

Tabi ki "selvi boylum al yazmalım" özellikle de sonunda ağlamıştımsenağlama

A Moment To Remember
not aldım izleyeceğim mutlaka

nadideiris
bu filmin adı ne? fragman sayfasını açamıyorum bir türlü

Fragman yerine bastıktan sonra başka basmayın bekleyin kendisi açılıyor ben siz sorduktan sonra tekrar denedim bir yanlışlık varsa düzelteyim diye ama hiç bir sorun yok arkadaşlar benim eklediğim film afişinin altındaki fragman yazısına basın bekleyin ayrıca film in türkçe ismi ''hatırlanacak bir anı'' iyi seyirler hiç pişman olmayacağınıza garinti ederim.

Son düzenleme:
Aşk filmi olarak Tıtanıc.Son sahnelerinde çok ağlamıştım.Ne zaman izlesem ağlarım.senağlama

ya baktım sımdı netten A Moment To Remember a baya merak ettım ama 2004 te cekılmıs fılm nerden bulup ızlıyecegız..bulan varsa ozelden bana da soyleyebılır mı?

ya baktım sımdı netten A Moment To Remember a baya merak ettım ama 2004 te cekılmıs fılm nerden bulup ızlıyecegız..bulan varsa ozelden bana da soyleyebılır mı?

bende arıyorum yana yana

filmlerde ağlayamıyorum pek ama ıssız adamdan çok etkilenmiştim. bu arada daliah seni çok özledim :a015:

a moment to remember
az önce izledim
açıkçası çok sıkıldım izlerken yaaa
uzuyoda uzuyo
abartılcak bi film değil
hatta beğenmedim diyebilirim
notebook la konusu aşağı yukarı aynı gibi ve o bundan bin kat güzel bence

a moment to remember
az önce izledim
açıkçası çok sıkıldım izlerken yaaa
uzuyoda uzuyo
abartılcak bi film değil
hatta beğenmedim diyebilirim
notebook la konusu aşağı yukarı aynı gibi ve o bundan bin kat güzel bence

ciddi sıkıcı mı ki, ben burada görünce merak ettim, indirmeye başlamıştım gamyoncuiremsu

a momentin fragmanını yeni izledim
çok romantik görünüyor ya
benim kalbim kaldırmaz bu filmi senağlama

ciddi sıkıcı mı ki, ben burada görünce merak ettim, indirmeye başlamıştım gamyoncuiremsu

valla canım bende burdaki övgülerle izledim
ama dediğim gibi beğenmedim sıkıldım
onu izleyene kadar başka işlerle uğraşırdım dedim hatta kendime film bittikten sonra
dediğim gibi notebook u izlemediysen onu izle konular hemen hemen aynı ve ben notebooku tek geçerim

Son düzenleyen: Moderatör:
tuce benjamin buttonu izlemiş miydin?

begenmedın mı chantyclarie ? ya ben notebooku ızlemedıgım ıcın bılmıyorum ama bu fılmı cok begendım ki kolay kolay aglamam fılmlerde dagıldım senağlama belkide dagılasım vardı fılme denk geldı :)

begenmedın mı chantyclarie ? ya ben notebooku ızlemedıgım ıcın bılmıyorum ama bu fılmı cok begendım ki kolay kolay aglamam fılmlerde dagıldım senağlama belkide dagılasım vardı fılme denk geldı :)

canım şimdi notebook izleyince bu film sıkıcı geldi ki o film benim favorilerim arasındadır bence mutlaka izle (sende şimdi bunu izledikten onu beğenmezmişsin :))
bana göre gereksiz çok sahnesi var
tabi bu benim görüşüm hayatım bi de ben her filmden etkilenmiyorum kolay kolay

izledim hihoyyythihoyyyt ama başka tavsiyelere açığım a.s.

hay Allah aslında çok güzel filmler var ama şimdi aklıma gelmiyo benneyaptımki
bi de benjamin buttonu beğendin mi dicektim ben çok beğenmiştim bakalım aşağı yukarı zevklerimiz aynı mı diye sordum:smiley-cool:
aşk filmi değil ama izleyip çok beğendiğim bi film vardı izlemiş olabilirsin belki alcatrastan kaçış çok harikaydı:lepi:

ben şuanda rüzgar gibi geçti filmini arıyorum nette en çok övülen aşk filmi 1938 di galiba yapımı baya eski yani ama yorumlar süper
izleyen var mı?

evet soyledeıgıne katılıyorum cok yavas ılerlıyordu fılm ama kore fılmlerının cogu boyle..bu arada ılk fırsatta ızlıyecegım notebook u ...

canım şimdi notebook izleyince bu film sıkıcı geldi ki o film benim favorilerim arasındadır bence mutlaka izle (sende şimdi bunu izledikten onu beğenmezmişsin :))
bana göre gereksiz çok sahnesi var
tabi bu benim görüşüm hayatım bi de ben her filmden etkilenmiyorum kolay kolay

hay Allah aslında çok güzel filmler var ama şimdi aklıma gelmiyo benneyaptımki
bi de benjamin buttonu beğendin mi dicektim ben çok beğenmiştim bakalım aşağı yukarı zevklerimiz aynı mı diye sordum:smiley-cool:
aşk filmi değil ama izleyip çok beğendiğim bi film vardı izlemiş olabilirsin belki alcatrastan kaçış çok harikaydı:lepi:

ben de beğendim benjamin buttonu, alcatrastan kaçışı biliyrum ama izlemedim, aslında o kadar çok aşk filmi kültürüm olmadığını anladım bu başlık sayesinde, aydınlandım -tatlicadiarzu- ben daha çok ağır aksak, psikolojik filmler izliyorum galiba :1shok: ama ben de sana iki tane çok sevdiğim kore filmi söyleyeyim dört mevsim ve yağmurdan sonra. gerçi yağmurdan sonra japon filmi sanırım :1closedeyes:

X