Bizi Ağlatan,Bize "Keşke" Dedirten Aşk Filmleri

E

EU2

Ziyaretçi
Hepimizin hayatında izledikten sonra gunlerce kendimizi sorguladıgımız,hıckıra hıckıra bagıra bagıra agladıgımız yada aglamamak ıcın dudaklarimizi kemirip durdugumuz,bizi anlatan,içinde kendimizi gordugumuz ask filmleri vardır elbet..hadi onları paylasalım.belkide kesfetmemiz gereken baska duygularımızı bu filmler ile kesfederiz..

Ben en son Cagan Irmak ın Issız Adami ile cevremde gelisen iliski cıkmazlarını,ozgurluk klisesi altında cırpınan zavallı erkekcikleri kesfettim ve ne yazık kı boyle bir adamla daha once tanısmıs olmanın yarası ile 2 kez gittigim filmde gozyaslarına boguldum.Bir kez daha anladım ki sevmek cesur olanların işiymiş..

Hadi sizde dökülün bakalım :içelim:

sanırım en cok babam ve oğlum da ağladım.gerci ben hepsinde ağlarım...120 diye bir film vardı daha film baslarken müzikten etkilnedim de ağlamaya basladım.

titanic, babam ve oğlum , beyaz melek
bu filmlerde ağladım

ilk olarak aklıma "aşk ve gurur" geldi
çok güzel bi filmdi

bende p.s :i love you'da çok ağlamıştım.çok güzel bir filmdi.

sevgi fırtınası filminde diane lane nin filmin sonundaki aglama sahnesine dayanabilecek guc tanımıyorum ::)

Romantik filmlerden pek hoşlanmamama rağmen The Notebook'u zevkle izlemiştim, hatta gözlerim dolmuştu ki bu bir çok arkadaşın ağlamasıyla eşdeğer :roflol:

note book
ps ılove you hemncecik ağladımmm. günü ağlayarak bitirdimmmmm
babam ve oğlum

valla alacakarnlık bızde feci psikoloji yarattı.herseye aglayabılırım suaralar :)))))))))))

hakkatende aynı fikirdeyimm
çünkü daha yeni sevgi ziyafetini izledim
onada ağladımm ben

dün bir kardeşim aşık olduğu kızı anlattı
onada ağladımmm

böle sulu suluu dolaşıyorum ortalıklardaaa

bu filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum ben eşimle izlerken ikimizde iki gözüm iki çeşme ağladık ben bu filme 10 üzerinden 10 puan veriyorum! bu filmi izlemeden önce ilk sıramda tıtanic vardı ama şimdi 2. sırada kaldı.
momenttoremember.jpg

fragman

Son düzenleme:
nadideiris
bu filmin adı ne? fragman sayfasını açamıyorum bir türlü

ıssız adam
gölevi
selvi boylum alyazmalım
zambaklar acarken
ucurtmayı vurmasınlar
100 defa izlesem yinede aglarım...

new yorkda sonbahar vazgecilmezim herkese izlemesini tavsiye ediyorum

ah titanik ah, duygularımın tercümanı, ne çok ağlamıştım o filmde, sinemasına gidemedim diye ne üzülmüştüm, şimdi sinemalarda versinler koşa koşa giderim, bi de yeşil yol ve babam ve oğlumda çok ağlamıştım

Sweet November, Autumn in New York, şimdilerde Twilight.. Bir sürü var tabiki ama beni en çok etkileyenler bunlar :asigim: Aklıma gelirse yazarım gene..

En çok ağladığım filmi unutmuşum :roflol:

"Australia"

Hayatımda hiçbir filmde böyle hıçkıra hıçkıra ağladığımı bilmiyorum.

İzlemeyen varsa tavsiye ederim a.s.

X