Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

_katya_ krizalit.kristalin dogru soyluyo yılma sakın hep istekli ol hergün dene kaçma egzersızden 1 kere kacarsan hep kacarsın bıdaha ıstemezsın .. nekadar alabılıyosan parmagını okadarla başla gitgide arttıracaksın sayısını emin ol

emla biraz işe yaradı tabi ama yinede ben bir boğumda öteye gidemedim

olsun pes etme yavas yavas hepsı olur
bızde hemen lak dıye hepsını sokamadık 1bogum 2 bogum derken gerısı gelıyo yeterkı korkma dayanılmayacak bı acı degıl sonucta bıkere dişini sok ve ittir ıcıne parmagını acımadıgını kolay olacagını sende göreceksindir

okadar çok şey var ki artık eskisi gibi bakamıyorum değil parmak sokmak mafoldumben eşimle kedi köpek gibi kavga ediyoruz mafoldumben off yaaa hiç bi umudum yok bu evlilikten artık

okadar çok şey var ki artık eskisi gibi bakamıyorum değil parmak sokmak mafoldumben eşimle kedi köpek gibi kavga ediyoruz mafoldumben off yaaa hiç bi umudum yok bu evlilikten artık

Bazı eşler ne yazık ki destek yerine köstek olabiliyor. Hâlbuki bilseler ne yaşadığımızı...

Acaba diyorum, eşiniz bu yaşadıklarımızı okusa, ya da başka bir yerde vajinismus ile ilgili araştırma yapsa, ne menem bir şey olduğunu anlasa, sana biraz daha anlayış gösterir miydi?

ya eşim aslında anlayışlı ama bazen dayanamayıp sinirleniyo bide kavgalarımız başka konulardan oluyo ama biliyorum hep bu sorunun yüzünden ikimizde mutlu değiliz :mymeka :senağlama bende dayanamıyorum artık bu halee

ya eşim aslında anlayışlı ama bazen dayanamayıp sinirleniyo bide kavgalarımız başka konulardan oluyo ama biliyorum hep bu sorunun yüzünden ikimizde mutlu değiliz :mymeka :senağlama bende dayanamıyorum artık bu halee

Ne kadarlık evliydiniz hatırlamıyorum ama arada mutlu bir cinsellik olmadıktan sonra, hele de böyle bir problem olduktan sonra biraz sorunlar yaşamak normal. Eminim sizin yükünüz daha ağırdır ama en azından şu egzersiz aşamalarını geçene kadar alttan almayı deneseniz? Egzersizler ne âlemde?

olsun pes etme yavas yavas hepsı olur
bızde hemen lak dıye hepsını sokamadık 1bogum 2 bogum derken gerısı gelıyo yeterkı korkma dayanılmayacak bı acı degıl sonucta bıkere dişini sok ve ittir ıcıne parmagını acımadıgını kolay olacagını sende göreceksindir

canım her gün egzersiz yapıypmuydun?

canımm böyle düşünme hem bu sorunu yaşayan sadece siz değilsiniz. eşinle detaylıca konuş birlikte hareket edin evlilikler kolay kurulmuyor ama hemen bozuluverir özveri olmazsa...

canım her gün egzersiz yapıypmuydun?

evet hergun yapıyodum egzersız
basardıgım halde hala yapıyorum egzersız bos kaldıkca yarım saat kadar oturup yapıyorum rahat olayım dıye.

bence hala yapamayan arkadaslar hıc boş bırakmayın hergun yapın oturuo mesela pc basında yarım saat muzık dınleyecegınıze felan gecın koltuga muzık calsın sız egzersız yapın. vallllaaaaaaaa billlaaaaaaaaa başarırsınızzz . ben eger yaptıysam sızde yaparsınız ay acıdı ay dur yapma cok acıyo yok ıstemıyom yapamıyom ışte diyen ben AGLAYAN ZIRLAYAN ben yaptıysam eger valla sızde yaparsınız
ÇABA GÖSTERİİN !!!

egzersiz falan yapabildiğim yok bi ara epey ilerlemiştim p..s 2-3 cm falan girdi ama şimdi bakamıyorum bile
:sm_confused:

canım al sımdı aynayı eline git bıraz ıncele vajınanı
yavas yavas yıne basla egzersıze .. bugun ıncelersın yarın bı bogum bı parmak baslarsın sonra 2 bogum olur sonra parmak sayısı yenıden artar güven kendıne canımcım ..
kaçırma kocanı elinden opuyorumnanaktan

egzersiz falan yapabildiğim yok bi ara epey ilerlemiştim p..s 2-3 cm falan girdi ama şimdi bakamıyorum bile
:sm_confused:

"Daha önce olduysa yine olur" diye kendini motive edip bir yerden tekrar başlaman lazım canım, ertelemek çare değil asla.

Olmayınca moraliniz bozuluyor, moralin bozuk oldukça yapasın gelmiyor, feci bir kısır döngü ama bunu bir yerinden kırabilirsen sen de yapabilirsin. Günde yarım saatini ayırsan çok kısa sürede ilişki için hazır olabilirsin. Birçok kişi yaptı bunu, sende neden olmasın ki? Yeter ki gerçekten iste.

evet hergun yapıyodum egzersız
basardıgım halde hala yapıyorum egzersız bos kaldıkca yarım saat kadar oturup yapıyorum rahat olayım dıye.

bence hala yapamayan arkadaslar hıc boş bırakmayın hergun yapın oturuo mesela pc basında yarım saat muzık dınleyecegınıze felan gecın koltuga muzık calsın sız egzersız yapın. vallllaaaaaaaa billlaaaaaaaaa başarırsınızzz . ben eger yaptıysam sızde yaparsınız ay acıdı ay dur yapma cok acıyo yok ıstemıyom yapamıyom ışte diyen ben AGLAYAN ZIRLAYAN ben yaptıysam eger valla sızde yaparsınız
ÇABA GÖSTERİİN !!!

doğru söylüyorsun yapmak gerekli ama çalışınca hergün zor!!!!!

X