Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

anadolu yakasında ısen arm polınıklıgı.hera kadın saglıgı merkezı var bunlar bostancıda.hera ankaradakının 2.subesı.avrupa yakasında ısen cerrahpasada bır psıkyatrıs varmıs doktor onu tavsıye etmıstı bana ama karsıya gıtmeye usendım.yontemleraynı zaten.ben ARM ye gıttım.normalı 5 6 seansta kurtuluyosun.ben 7 seansta bıtt.tavsıye edrım

canım teşekkür ederim,
ne kadar ücret ödedin seans başına?

ben onuda çokça kullandım.bugün emlasız deniycem seni haberdar ederim 2. kerede kan geldiği oluyormu acaba hiç duydunmu? eşim hiçbişey demiyo o seviniyo

Olabilir canım, benim ikinci denememde olmuştu.

Birinciden önce daha uzun bir egzersiz olmuştu, çok daha yavaş yavaş ilerlemiştik, yavaş yavaş açılınca belki olmamıştır ama ikincide ben biraz daha deneyimli olunca daha cesurca davrandık, o zaman oldu.

kızlar hepinize iyi akşamlar...ben dün gece p...hepsini alabildim ama kan gelmediği iöçin yapabilmiş saymıyorum kendimi ya..sevinsemmi üzülsemmi bilemedim...

kan gelmesinin sebebi oranın bi anda penis girişinde esnemesi..yani sen egzersiz yaptığın için orayı yavaş yavaş esnetmiş oldun ve kan gelmedi
başarmanın sevincini yaşarken bu düşünce neden..

Jujuuu tatlım ne bileyim ya ben kan olayına takıldım kaldım sanki o gelmeyince olmamış gibi geliyo bide gerçekten hiçbişey hissetmedim ondan herhalde çok sağol

şaziye 19 tatlım hem 2.hem 3.demi geldi?

evet canım..
ıkıncı yaptıgımızda bıraz daha hızlı ve baskılıydı ıs bıttıkten sonra sıldıgımde bakdım kan gelmıs boyle kahverengı pembe gıbı sonra 3üncü yaptıgımızda ozamanda kan gelmıstı o kıpkırmızıydı minik parcalar var gıbıydı onuda esım soyledı benım üstümde kan var dıye sıldım bakdım gelmıs sonra bıda gelmedı

canım benimde kayganlaştırıcı bitti,burda medikal yok ultrasyon jeli için bende istiyordum,bkalın artık,bebe yağı alırım belki,cnm bebek bende çok istiyorum,kafan niye karışık ki ,her şey yoluna girer merak etme.
bir şise ultrasyon jeli aldım,işe gremedim olmadı,sınav yaklasıyr cnm sıkkın bebeği yapsam nasıl bkcm,nasıl dogurcm:),eşim de işsz,bu sene son şansm okulun dert üstne dert anlıycn bebekte çok istyrum ama blmyrum ya:çok üzgünüm:

Yaaa gerçektenmi 2.denemede kan geldi yani..

Evet canım, olabilir yani. ılkinde çok ağırdan alıp yavaş yavaş esnetmektendir, ama ikincide üçüncüde olur sıkma canını.

Detay vermem gerekirse, ilk denemede ben alttaydım, ama iki parmaktan sonra da olsa zor olmuştu, yarım yamalak kalmıştı. ıkinciyle arasında ne kadar gün vardı hatırlayamadım şimdi ama belki daha kolay olur, kontrol bende olsun diye üste geçmiştim, ama benim için daha zor olmuştu hareket etmek. Biraz çabaladıktan sonra durmuştum, o ara fark etmiş benim herifçim. Yani demek istediğim belki daha âni bir hamleye ihtiyacın vardır bendeki gibi, yani yakın zamanda olur illâ ki.

Ama dediğin gibi, insan kanamayı fark edince duygusallaşıyor bir anda. Başardığının somut kanıtını görmek mi dersin, aitlik, güven hissi mi dersin hepsi birden içine üşüşüyor. Nasıl bakmışsam canımcım toparlanıp sarılmıştı bana, ağlamıştım bayağı. Allah herkese yaşatsın o duyguyu, hayatımın güzel anlarından biriydi.

kızlar hepinize iyi akşamlar...ben dün gece p...hepsini alabildim ama kan gelmediği iöçin yapabilmiş saymıyorum kendimi ya..sevinsemmi üzülsemmi bilemedim...

Öncelikle tebrik ederim...
Kanın gelmemesini neden bu kadar sorun ettin ki eşinin şikayeti yoksa?
Kan gelmemesi gayet normal bir durum...
kendini kasmadığın sürece zar zaten kanamaz çünkü adet kanının çıkmasına olanak sağlayan delik genişliyor sadece...
Ortada kan gelmesini gerektirecek bir durum yok yani kasmadığın sürece...

dısına condom gecrmiyrmusun bende hiç enfeksyn olmadı ben hala yararını göryrum

Canım ben mum zaten kullanmıyorum enfeksiyonumun ortaya çıkış nedeni mum değil...
Uzun zamandır enfeksiyonum var...
Doktora gittim vajinal fitil verdi. Vajili olduğum için kullanamadım ve hala akıntıyla uğraşıyorum...

xxderinxx çok teşekkür ederim tatlım darısı senin başına inşallah bende yarın tam olarak başardımmm yazabiklirsem yardımcı olucam sana..seninle durumlarımız ve gelişmeler hemen hemen aynı

Kızlar yarın pazar ve eşim evde olduğu için ben yokum...
Pazartesi gününden itibaren de okul açıldığı ve hemen salı günü (doğumgünüm) sınavlar olduğu için artık çok fazla giremicem siteye...
Tabi yine cumartesi günleri full burdayım :)
Haftaiçi de okul çıkışında gelip konuyu incelemeye çalışıcam...

X