Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

guiness

ben murat ulusoya gittim o da hipnozu kullaniyor ve hipnozla bunu yendim. Tedavide parmak egzersizi kullanmiyor hatta aynen soyle demisti; "hastalarim parmak sokmakta cok rahat degiller o yuzden ben sadece bu dillatorlerle calisma yyaptiriyorum"
O dillatorlerle tam 1o gun calisma yaptim ve her gun baslamadan once kafayi yeme durumuna geliyordum cunku senin gibi cok canim aciyordu. Sonra bayagi bir alistim ve artik 3 ay oldu nerdeyse tedavi olali. Gecen ay hamile bile kaldim her ne kadar dusuk olsada sonraa....

Allah tum vajinismus hastalarinin yardimcisi olsun.. Zor mesele cunku yakinen biliyorum...

guiness

ben murat ulusoya gittim o da hipnozu kullaniyor ve hipnozla bunu yendim. Tedavide parmak egzersizi kullanmiyor hatta aynen soyle demisti; "hastalarim parmak sokmakta cok rahat degiller o yuzden ben sadece bu dillatorlerle calisma yyaptiriyorum"
O dillatorlerle tam 1o gun calisma yaptim ve her gun baslamadan once kafayi yeme durumuna geliyordum cunku senin gibi cok canim aciyordu. Sonra bayagi bir alistim ve artik 3 ay oldu nerdeyse tedavi olali. Gecen ay hamile bile kaldim her ne kadar dusuk olsada sonraa....

Allah tum vajinismus hastalarinin yardimcisi olsun.. Zor mesele cunku yakinen biliyorum...

PrensesEla hipnoz nsıl yapıyor uytuyor mu tmamen sorun ilerde tekrar eder mi yoksa tamamen bitiyor mu ben de ulusoyu araştırdım ama karar veremedim gidip gitmemeye.

sevimnur kardeş ben de bakıyorum benim kdr da umutsuzu yok hekes birşeyler ypıo vajiyi yenme aşamasında. bense birşey yapamıyoum ömür boyu vajiyle mi yaşaycğım Alahım

guiness

merhaba öncelikle hoşgeldiniz?
hamile olduğunuzu nekadar zaman sonra ve nasıl anladınız ?

sevimnur kardeş ben de bakıyorum benim kdr da umutsuzu yok hekes birşeyler ypıo vajiyi yenme aşamasında. bense birşey yapamıyoum ömür boyu vajiyle mi yaşaycğım Alahım

merhaba, vaji bırakmıyorsa bizler bırakalım değil mi? kadınlar olarak onu yanımızda taşımayalım
bunun için de yapılması gereken az birşey var
egzersizleri aksatmadan ve gittikçe zamanını artırarak yaparsak bu sevimsiz rahatsızlığı defetmiş oluruz arkadaşım
ben de atlattım duygularınızı anlıyorum:1hug:

Sevimnurcum çaresiz kalmana gerek yok inan başarabilirsin bak koca b i sayfadaki arkadaşlar yanındayız panik yapıp herkez yapıyor ben yapamıyorum diye düşünüp kendini sık boğaz etme iyice iyi yönde telkin ediceğine bu tür düşündükçe ii ce psikolojin bozulur herkez yapabiliyorsa daha da cesaretlen ve üzerine git vajiyi tanıdın onda bi sorun yok parmak egzersizlerinde nefes çok önemli bak sokamıyorum diye bir şey yok sen zaten ucunu az bişey koysam doğru nefes aldığında resmnen parmağın içeri çekilir gibi olucaktır.

maya85 doğru nefes nasıl anlatır mısın ben de bu illetle uğşıyorum

merhaba, vaji bırakmıyorsa bizler bırakalım değil mi? kadınlar olarak onu yanımızda taşımayalım
bunun için de yapılması gereken az birşey var
egzersizleri aksatmadan ve gittikçe zamanını artırarak yaparsak bu sevimsiz rahatsızlığı defetmiş oluruz arkadaşım
ben de atlattım duygularınızı anlıyorum:1hug:

ben parmak egzersizine başlyamdım daha arkadaşım düşüncesi bile zor geliyo parmağımı nasıl sokacağım diye olmuyor işte Allah kahretsin psikoljim bozuldu vaji yüzünden, kendime güvenim kalmadı

aa olurmu arkadasım senin yenenlerden bizden ne eksiğin var biz yardımcı olcaz sana sadece rahatla beyninden cıkar acıyı cok kolay arkadaslar ben 1 haftada yendim sizde basarırsınız

kızlar olamaz falan demeyın lutfen omur obyu ne demek ...kızlarrr toparlanın lutfen kendı kendınızı cesaretlendırın dıyınkı ak herek zbasarıyor ben nedne yapmayayım ınanın yenecegınıze ...bende aynı boyleydım dedım ben hıc kadın olamıycam aptalım ben dıyrodum kendı kendıme tokat atıyordum dusunun yanı pencereden bakıp atayım dıyordum kendımı bır gun geldı artık sabrım kalmadı ve burdakı kızlar ck destek oldu bana ama en onemlısı cesaret yapabılrısınız ben bılıyorum bızler hep yanınızdayız ..olumunekankayizsmile

Sevimnurcum çaresiz kalmana gerek yok inan başarabilirsin bak koca b i sayfadaki arkadaşlar yanındayız panik yapıp herkez yapıyor ben yapamıyorum diye düşünüp kendini sık boğaz etme iyice iyi yönde telkin ediceğine bu tür düşündükçe ii ce psikolojin bozulur herkez yapabiliyorsa daha da cesaretlen ve üzerine git vajiyi tanıdın onda bi sorun yok parmak egzersizlerinde nefes çok önemli bak sokamıyorum diye bir şey yok sen zaten ucunu az bişey koysam doğru nefes aldığında resmnen parmağın içeri çekilir gibi olucaktır.

Bu konudaki sorunum zaten cesaratimin olmamması hep canım acıyacak girmiyecek gibi düşünüyorumm....Şu an regl dönmeindeym zaten..

ben de bu siteyi keşfettikten sonr çok kararlıydım ama hala parmak egzersizine başlayamadım nsıl yeneceğim olmuyor işte. mucize artık benim için. yani parmğımı sokma düşüncesine bile dayanamıyorum. ben hep böyle eksik mutsuz olacğım. nurrancım bir hftada nasıl başardın parmak egzersiziyle mi

Kızlar ben bu akşam p.. denemesi yapıcam mutlaka...
ınşallah olacak diyorum. Gözümü kararttım, elimden geleni yapıcam...
Zorluycam kendimi, siz de dua edin bana...

X