Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Altheaa cnm bu aksam guzeeel haberlerini bekliorum insallah hadi bakalim kiz ayagni suru her an ne olucagi belli olmaz :))innnsallllahhh...

Incim kizz yawrum hic insan o isi unuturmu :)) aslinda bende oyle derdim pskolojik bir haftabsonra gdince dr kapanmistir simdi ye bda nasi gircek die :KK14: oturmya ble cekinirdim :) daha kalini girerdi ama:) kapanmaz sen pen...aldin bunu surekli tekrarla sunu kendine sen yendin artik kuzum pardoon...anneeeeeem:) esinide bekleme oyle cnm bir iki gun bende gdiodum banyoya hazirlanip giyinip adamin basinda tv izlerken bekliodum ..tabi bi gerginlikte oluyo heyecan oluyo esde anlio bu bizdeki heyecani..sen krem falan kullanionmu daha cnm.

3parmaktan sonra bende dün kesin olacak sandımm ama yine kastım yine kassstımm:KK43:((((( emla fln sürsemde o bacaklar tutuluyo yaa yarısı giriyor ama diger yarısını alamıyorumm

Oramin kapandigini hissediyorum bizim bir gun durup bir gun denememiz gerek halbuki bana cesaret morall depolayinn yoksa suan karsimda umursizca tv izleyen adama catmak uzereyim:KK47:
Allahiimm sen yardim et yendik yeneli 5-6kez yaptik sadece..sizce nasil gidisat devami gelirmi unutmam dimi
gunduzleri egz yapiorum sirf unutmamak ve esnetmek icin son denemede tam anlamiyla olmamisti offffff offf

incicim öncelikle merhaba ben de yeneli 9 gün oldu ....ve biz de 3 kere deneyebildik ...aynı problem eşimde de çıktı ...tam da be cesaretimi toplamışken şimdi de onda olmuyor ...ama diyeceğim şu ki sabırlı ol korkma pozitif düşün ...yavaş yavaş rayına girecek ...hem eşlerimiz bizi kaç ay idare ettiler belki de sıra şimdi biz de değil mi ????
biz yendik ya bu illeti bunun mutluluğunu yaşa ...gerisi gelir ...ben eşime üzülüyorum canı çok sıkkın belli etmemeye çalışıyor ama morali fena halde bozuk.hatta sinirli de baya ama ben ona mümkün oldugunda sevecen sabırlı yaklaşıyorum çünkü biliyorum ki düzelicek bu durumda ...yeterki üzülmeyelim sıkmayalım bu güzel canımızı değil mi ?? öpüyorum hoşçakal

selam kızlar,gelir gelmez yazıyorum,eskilere bakma fırsatım olmadı inşallah çokca gelin çıkmıştır,harika bir tatildi,inanılmaz güzel bir balayı oldu benim için,sakın ertelemeyin egzersizlerinizi,evcilikden gerçek bir evliliğe dönüşüyor hayatınız,öyle gözde büyütülecek hiçbirşey yok inanın,yapamazsam ben yapamazdım ...

2 yıllık evliyim son 4 aydır psikoloğa gidiyoruz bu derdi yenmek için doktor bizi 2 parmak 2 boğumda sanıo ama biz hala 1 parmaktayız çünkü egzersizleri yapmıyorum neden bilmiyorum ama herşeye zaman ayırıyorum egzersize gelince zamanım olmuo açıkcası etrafımda beni cesaretlendirecek destek olacak derdimi anlatacağım kimsem yok.eşimde bana destek yerine köstek oluo ztn her konuda konu ne olursa olsun beni suçluyor.lütfen yardım edin

2 yıllık evliyim son 4 aydır psikoloğa gidiyoruz bu derdi yenmek için doktor bizi 2 parmak 2 boğumda sanıo ama biz hala 1 parmaktayız çünkü egzersizleri yapmıyorum neden bilmiyorum ama herşeye zaman ayırıyorum egzersize gelince zamanım olmuo açıkcası etrafımda beni cesaretlendirecek destek olacak derdimi anlatacağım kimsem yok.eşimde bana destek yerine köstek oluo ztn her konuda konu ne olursa olsun beni suçluyor.lütfen yardım edin

ahh canim en onemli meselen bu olsun herseyden once bu soruna zaman ayir aslinda herseyimiz vajiye bagli neredeyse mutulugumuz, huzurumuz,kendimize guvenimiz, eslerimizle bagliligimiz, evliligimizin temeli,huzuru,dunyaya getirmek istedigimiz melegimiz herseyimiz herseyimizzz buna bagli kafamizda bu sorn varken nefes alislarimiz bile eksik o yuzden herseyden once buna yogunlas canim ne kadar egzersiz yaparsan o kadar kolay asarsin doktor desteginde var ne mutlu sana hadi silkelen ve basla yardima ihtiyacin varsa burasi yetiyo istediginde gel ve paylas burayla herkez elinden geleni yapar inan

kızlar merhaba. Ben de 2,5 aylık evliyim ve vaji. sorunum vardı. yaklaşık 2-3 haftadır da egzersiz yapıyorum hergün düzenli olmasa da.. Dün gece şöyle bir iç geçirdim ve deneyelim dedi eşim ısrar etti,tamam dedim kıramadım. İnanın binbir çeşit pozisyon denedik olmadı. Üstte rahat olacağımı düşünüyordum fakat üstte bunu kendimin beceremeyeceğini de iliyordum,nitekim altta deneymeye karar verdim.(egzersizden alıştığım gibi) ilk önce parmak denemesi yaptık sonra belimin altına yastık koydum ve eşim kendini ve beni güzelce kremledi kayganlaştırıcıyla(çabuk kuruyor sıksık tekrarladık)sonra denedik heyecanlandım nefes alıp verdim bolca ıkındım, heyecandan sanırım onda sönme oldu arada. sonra aynı parmak giriyormuş da egzersiz yapıyormuşum gibi rahat bıraktım kendimi. sonunda bir baktık ki olmuş....... Ama inanın ki parmaktan daha zzor oldu ama oldu. Birazcık yanma ve dolgunluk hissim oldu...Emin olmak için eşim sık bakiiim dedi kaslarını. Diyor ''Anaaaaaaaaa! olmuş valla içerde MİKi'' :KK70: Sonra ağladık beraberce sevindik. Güzel kadınım dedi bna aferin sana artık kadınım oldun dedi, öptü kokladı beniii.. çok güzel bi duygu bu,,, öncelikle kendim fakat onun için başarmak istedim bunu. çünkü ben onu mutlu ettiğim kadarıyla mutluyummm, aşkım obenim yaaaaaa... şimdi ben de çok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmm....
bu esnada bir süre içimde bekletti,ben gitgele izin varmedim. O arada bir hareket ederken elim kolum ağrıdı diye basılırken yatağa canımı yaktı ben ona kızdım bağırdım ama napimmm:) İstiyor hemen hoppala cupppalaaa:KK70: Dedim dur hemen yok öyle.......Bir de prezervatif kullandık biz elimizde ok.'in geciktirici etkilisi vardı. Allhım o kadar mı dandik bişey olur hemen daha zorlamadan yırtılmış içimde, çıkardık. bi de canımı yaktı przvtf çabuk ıslaklığını kaybetti. gırçç gırç sanki naylon market poşeti vr içimde allahım.. durex iyi diyorlar onu deniycez.Buarada bakire olmama rağmen benden ne egzersiz ne deilk ilişki esnasında kan gelmedi. Herneyse kızlar çok şükür ilk anı atlattım. Sonrasını napıcam diye düşünüyorum. Adet olacağım için bikaç güne kadar mola verdik gibi görünüyor. Ama inanın ki bütün iş cesarette bitiyor. Ben yaptıysam herkes yapar. Şimdi iş sadece vajiyi biraz daha esnetmek o da düzenli denemelerle ve nefes aralıklarıyla........... Ben teşekkür etmek istiyorum burdan bana destek olan herkese, tüm arkadaşlarıma.. İyi ki böyle bir sayfa var ve iyi ki sizler varsınız. Yardımcı olan herkesten allah razı olsun. Dilerim rabbim kısa zamanda sizleri de muradınıza kavuşturur. Ve tabii ben de sorunsuz alışmaya çalışır devam edebilirimmm inşallah:) Yardımcı olmak isterim dileyene nacizane elimden geldiğince..... Takip ve paylaşımda olucam fırsat bulduğum kadarıyla..... sorularım belki sorunlarımla da:) sevgiyle kalın güzel bayanlar. hoşçakalınnnnnnnnn

yazdıkların ağlattı beni ya ben çok korkuyorum bu süreç uzayacak yapamıycam diye :KK43: burda sürekli takip ediyorum bu illeti 8 yıl çeken bile var ya benim de o kadar uzun sürerse diye çok korkuyorum Allahım yardım et :KK43:

ahh canim en onemli meselen bu olsun herseyden once bu soruna zaman ayir aslinda herseyimiz vajiye bagli neredeyse mutulugumuz, huzurumuz,kendimize guvenimiz, eslerimizle bagliligimiz, evliligimizin temeli,huzuru,dunyaya getirmek istedigimiz melegimiz herseyimiz herseyimizzz buna bagli kafamizda bu sorn varken nefes alislarimiz bile eksik o yuzden herseyden once buna yogunlas canim ne kadar egzersiz yaparsan o kadar kolay asarsin doktor desteginde var ne mutlu sana hadi silkelen ve basla yardima ihtiyacin varsa burasi yetiyo istediginde gel ve paylas burayla herkez elinden geleni yapar inan

çok teşekkür ederim inan yazdıklarını okurken duygulandım çok yalnızım birinin desteğine çok ihtiyacım var

Buna sevinecegim aklimin ucundan gecmezdi ama oldu iste.
Dunn gece tekrar yaptkk veeee hattaa emlasiz bepanthensizzz...
Esimm gecw oyle bi ortam hazirladiki superdii....
Oceann cicekrosaaa umut athea sessizcekimsesizce yaramazpisi ve dier vajidaslarimmm xookkk saolunnnn desteginiz icin... Ohhh bee artk kesinlikleee yaparimm unutma die bise yokmus... :KK3:

Buna sevinecegim aklimin ucundan gecmezdi ama oldu iste.
Dunn gece tekrar yaptkk veeee hattaa emlasiz bepanthensizzz...
Esimm gecw oyle bi ortam hazirladiki superdii....
Oceann cicekrosaaa umut athea sessizcekimsesizce yaramazpisi ve dier vajidaslarimmm xookkk saolunnnn desteginiz icin... Ohhh bee artk kesinlikleee yaparimm unutma die bise yokmus... :KK3:

bende bir kereden sonra yapamam diyordum ama yok öyle birşey devamı geliyor canım merak etme,hala kendimi kastığım için sadece girişte biraz acıyor ama ondan sonra alışıyyorum..

kızlarrrrrrrrr bu illeti yendiğimde üzerimden de büyük bir yük kalkmıştı.. yendiğim zaman hemen hamile kalmayı istiyordum. zaten eşim evlendiğimizin daha ilk ayından beri nekadar çok istediğini dile getiriyordu.. ama asla sıkmadı bunaltmadı hep destek oldu yanımda oldu çok zor günler atlattım.. ve yeni öğrendim hamileyimmmmmmmmmmmm çok mutluyummmmmmm rabbimin bu güzel hediyesine binlerce şükürler olsun..... rabbim olmayan isteyen herkezin gönlüne göre versin .... soracağınız bütün sorular için yardımcı olabilirim..

canım akşam eşim geç geleceği için özel bir durum yoktu.bu gece de geç gelecek.kız ben pek sevdim bu mumla uyuma işini:KK9:akşam 10 cmlık le 1.5 saat kadar uyudum ohhhh misssss:21:biz artık c.ertesi deniycez konuştuk eşimle.sen ne yaptın bakim:18:

oo şahane bir iş yapmışsın tebrik ederim. diğer kızlara örnek olsun. ne kadar çok beklerse o kadar rahat oluyorsunuz, içinizde boşluk hissi oluşuyor. e orası boş diye bilince kasmaya da hacet kalmıyo. bir bakmışsın mikinin hepsi içinde. hadi hayırlı işler, halay var 3 vakte kadar :KK52::KK52::KK52:

Coook kotu hissediyorum kendimi:KK43:( ya en son.cumartesi denedik yarisini alabilmistim vee o.gun bugundurr tik yokk adama deneyelimmi diorum.bugun.dur yarin.uykum var sen egz yap die die 5gun gectii ve suan.gozunun icine bakiom hadi demio yaa 5gun az deil ara vermek beni korkutuyo ya unutursam cesaretim. Kirilirsa die halbuki isten gelincede konustum desmm hic yanasmiorsun deneyelim diorum ertelion noldu ne var yorgunum dio.
Ya ben napicam sizdede oldumu.boyle bide 5gun aradan sonra yapabilirim demi :KK43:(
Aglamak zirlamak tepinmek istiyormm...:KK14::KK5:

inciiiiiiii!!! seni boş bırakmaya gelmiyor haa, gene karalar bağlamış oturmuşsun, bu ne haaaal!!! çabbuk toparlan, elini yüzünü yıka, şöyle giyin süslen şatilli ol :KK1::KK1::KK1::KK1: sonra da keyfine bak, kocan istesin diye yapma bunları içinden geldiği için yap. bu senin anlattıklarını hepimiz yaşadık. biz yenince beylere performans korkusu geliyor, ilişkiden kaçmaya başlıyorlar. kaçmakta da haklılar, çünkü sertleşme sorunu yaşıyorlar. bunu aşmanın yolu da bişe yokmuş gibi hayata devam etmek. çünkü onlar bunu kafaya çok takıyor. senin eşinde sorun yoktu bildiğim kadarıyla ama sorunu olmasa bile "ya olmazsa" diye endişe ediyor olabilir. bir de yorgun olabilir gerçekten. benim eşim çok yoğun ve stresli çalışıyor, hafta içi hiç yapamıyorduk. o yüzden alışamadım hemencecik. bir de sertleşme sorunu vardı, iyice bunalıma girmişti. ben yendikten sonra 1 ay ara verdim, sonra başa döner gibi oldum. ama daha yeni yeni düzeldim sayılır. bak sana moral olsun diye yazıyorum, bütün bunların arasında, yendikten sonra hiç egzersiz yapmadım ilişki için. zorlandığım oldu, yapamadığım oldu ama yılmadık, denemeye devam ettik. egzersiz olmadan yapabildim hep. canını sıkma o yüzden, unutma diye bir şey yok. bir kere olunca hep oluyor. daralırsan elbette egzersiz yap ama sakın ha sakın, egzersiz yapmadım deneme yapmadım heralde başa döndüm diye düşünme. çünkü öyle bir şey yok. ben egzersizi yendikten sonra sadece doktora giderken yaptım. o da kendimi rahat hissedeyim diye.

kızlar merhaba. Ben de 2,5 aylık evliyim ve vaji. sorunum vardı. yaklaşık 2-3 haftadır da egzersiz yapıyorum hergün düzenli olmasa da.. Dün gece şöyle bir iç geçirdim ve deneyelim dedi eşim ısrar etti,tamam dedim kıramadım. İnanın binbir çeşit pozisyon denedik olmadı. Üstte rahat olacağımı düşünüyordum fakat üstte bunu kendimin beceremeyeceğini de iliyordum,nitekim altta deneymeye karar verdim.(egzersizden alıştığım gibi) ilk önce parmak denemesi yaptık sonra belimin altına yastık koydum ve eşim kendini ve beni güzelce kremledi kayganlaştırıcıyla(çabuk kuruyor sıksık tekrarladık)sonra denedik heyecanlandım nefes alıp verdim bolca ıkındım, heyecandan sanırım onda sönme oldu arada. sonra aynı parmak giriyormuş da egzersiz yapıyormuşum gibi rahat bıraktım kendimi. sonunda bir baktık ki olmuş....... Ama inanın ki parmaktan daha zzor oldu ama oldu. Birazcık yanma ve dolgunluk hissim oldu...Emin olmak için eşim sık bakiiim dedi kaslarını. Diyor ''Anaaaaaaaaa! olmuş valla içerde MİKi'' :KK70: Sonra ağladık beraberce sevindik. Güzel kadınım dedi bna aferin sana artık kadınım oldun dedi, öptü kokladı beniii.. çok güzel bi duygu bu,,, öncelikle kendim fakat onun için başarmak istedim bunu. çünkü ben onu mutlu ettiğim kadarıyla mutluyummm, aşkım obenim yaaaaaa... şimdi ben de çok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmm....
bu esnada bir süre içimde bekletti,ben gitgele izin varmedim. O arada bir hareket ederken elim kolum ağrıdı diye basılırken yatağa canımı yaktı ben ona kızdım bağırdım ama napimmm:) İstiyor hemen hoppala cupppalaaa:KK70: Dedim dur hemen yok öyle.......Bir de prezervatif kullandık biz elimizde ok.'in geciktirici etkilisi vardı. Allhım o kadar mı dandik bişey olur hemen daha zorlamadan yırtılmış içimde, çıkardık. bi de canımı yaktı przvtf çabuk ıslaklığını kaybetti. gırçç gırç sanki naylon market poşeti vr içimde allahım.. durex iyi diyorlar onu deniycez.Buarada bakire olmama rağmen benden ne egzersiz ne deilk ilişki esnasında kan gelmedi. Herneyse kızlar çok şükür ilk anı atlattım. Sonrasını napıcam diye düşünüyorum. Adet olacağım için bikaç güne kadar mola verdik gibi görünüyor. Ama inanın ki bütün iş cesarette bitiyor. Ben yaptıysam herkes yapar. Şimdi iş sadece vajiyi biraz daha esnetmek o da düzenli denemelerle ve nefes aralıklarıyla........... Ben teşekkür etmek istiyorum burdan bana destek olan herkese, tüm arkadaşlarıma.. İyi ki böyle bir sayfa var ve iyi ki sizler varsınız. Yardımcı olan herkesten allah razı olsun. Dilerim rabbim kısa zamanda sizleri de muradınıza kavuşturur. Ve tabii ben de sorunsuz alışmaya çalışır devam edebilirimmm inşallah:) Yardımcı olmak isterim dileyene nacizane elimden geldiğince..... Takip ve paylaşımda olucam fırsat bulduğum kadarıyla..... sorularım belki sorunlarımla da:) sevgiyle kalın güzel bayanlar. hoşçakalınnnnnnnnn

gözünaydııııın!!! tebrikleeeeeeerrr!!! hobaaaaaaa :KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64::KK64: :KK64: :KK64:
:nazar::nazar::nazar:

Tebrik ederim Babetya!! Darısı başımıza inşallah..

Ben de egzersiz yapıyorum ama hiç ilerleyemiyorum.. serçe parmagımın ucunu alabiliyorum sadece daha fazla gitmiyor.. aynada bakıyorum orada bir et parçası gözüküyor boşluk deil.. o et parçasına değiyorum orda kalıyorum nasıl yaptınız kızlar ya o kadar ilerlemeyi??? :KK43:

o et parçasını yok etmenin çok kolay bir yolu var. aynada dene önce gözünle gör ikna ol, sonra egzersizin çok kolaylaşacak zaten. bacakların ayrı oturuyorken poponu azcık kaldırırsan o parça yukarı kayıyor ve tamamen açıklık görüyorsun. yalnız dizlerin kırık ayakların yere basıyor olsun, poponu ayağından güç alarak kaldır, kalçanı kasma. dene bakalım işe yarayacak mı. sonucu paylaş burda mutlaka.

X