Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ahh canim en onemli meselen bu olsun herseyden once bu soruna zaman ayir aslinda herseyimiz vajiye bagli neredeyse mutulugumuz, huzurumuz,kendimize guvenimiz, eslerimizle bagliligimiz, evliligimizin temeli,huzuru,dunyaya getirmek istedigimiz melegimiz herseyimiz herseyimizzz buna bagli kafamizda bu sorn varken nefes alislarimiz bile eksik o yuzden herseyden once buna yogunlas canim ne kadar egzersiz yaparsan o kadar kolay asarsin doktor desteginde var ne mutlu sana hadi silkelen ve basla yardima ihtiyacin varsa burasi yetiyo istediginde gel ve paylas burayla herkez elinden geleni yapar inan

kız sen nerelerdesin kaç aydır, şimdi hortlamışsın!!!:KK20::KK20::KK20::KK20: görüşmeyeli iyisindir umarım, nere kayboldun bakiiim hııı??? :KK3::KK3::KK3::KK3:

nasılsınız kızlar? yenen arkadaşları tebrik ederim.sela nerlerdesi kuşum sen tatilden yenimi geldin yoksa .ben hergün siteyi ziyraret ediyorum.ne var ne yok diye umutcuğuma bakıyom inş. az kaldı herhalde yenmesine hayırlısıyla.

nasılsınız kızlar? yenen arkadaşları tebrik ederim.sela nerlerdesi kuşum sen tatilden yenimi geldin yoksa .ben hergün siteyi ziyraret ediyorum.ne var ne yok diye umutcuğuma bakıyom inş. az kaldı herhalde yenmesine hayırlısıyla.

yok ben sinir krizindeydim, tatilde değil. burdaki arkadaşlara kızıp çıktım, 1 haftadır girmiyordum. sinirim geçti geri geldim :KK6::KK6::KK6::KK6:

canım benim sizlerin buraya gelen arkadaşlara çok faydanız oluyor.sen o kızdığın kişiyi duymamazlıktan gel tatlım siz kurtarıcı meleklersiniz.sana Allah razı olsun dedilermi yeter kuzum yanaklarından öptüm.:KK54::KK54:

canım benim sizlerin buraya gelen arkadaşlara çok faydanız oluyor.sen o kızdığın kişiyi duymamazlıktan gel tatlım siz kurtarıcı meleklersiniz.sana Allah razı olsun dedilermi yeter kuzum yanaklarından öptüm.:KK54::KK54:

işte allah razı olsun diyeceklerine suratına çemkirirlerse cinnet moduna geçebiliyorsun. dediğini yapıcam zaten, kızdıklarıma cevap yazmıyorum. insanda biraz akıl izan olur, olmayana da allah versin napak :KK8::KK8::KK8:

canııımmmm herşeyin yolunda olmasına çok sevindim,geçici bir dönem olduğunu biliyordum.:KK76:insan yürümeyi nasıl unutmazsa o işi de unutmaz canım bunu aklından sil at:KK34:eee artık senden bolbol action haberlerini bekliyorum.iyisin hadiii kızzz şatilliiiiii:KK9:

kızlar merhaba. Ben de 2,5 aylık evliyim ve vaji. sorunum vardı. yaklaşık 2-3 haftadır da egzersiz yapıyorum hergün düzenli olmasa da.. Dün gece şöyle bir iç geçirdim ve deneyelim dedi eşim ısrar etti,tamam dedim kıramadım. İnanın binbir çeşit pozisyon denedik olmadı. Üstte rahat olacağımı düşünüyordum fakat üstte bunu kendimin beceremeyeceğini de iliyordum,nitekim altta deneymeye karar verdim.(egzersizden alıştığım gibi) ilk önce parmak denemesi yaptık sonra belimin altına yastık koydum ve eşim kendini ve beni güzelce kremledi kayganlaştırıcıyla(çabuk kuruyor sıksık tekrarladık)sonra denedik heyecanlandım nefes alıp verdim bolca ıkındım, heyecandan sanırım onda sönme oldu arada. sonra aynı parmak giriyormuş da egzersiz yapıyormuşum gibi rahat bıraktım kendimi. sonunda bir baktık ki olmuş....... Ama inanın ki parmaktan daha zzor oldu ama oldu. Birazcık yanma ve dolgunluk hissim oldu...Emin olmak için eşim sık bakiiim dedi kaslarını. Diyor ''Anaaaaaaaaa! olmuş valla içerde MİKi'' :KK70: Sonra ağladık beraberce sevindik. Güzel kadınım dedi bna aferin sana artık kadınım oldun dedi, öptü kokladı beniii.. çok güzel bi duygu bu,,, öncelikle kendim fakat onun için başarmak istedim bunu. çünkü ben onu mutlu ettiğim kadarıyla mutluyummm, aşkım obenim yaaaaaa... şimdi ben de çok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmm....
bu esnada bir süre içimde bekletti,ben gitgele izin varmedim. O arada bir hareket ederken elim kolum ağrıdı diye basılırken yatağa canımı yaktı ben ona kızdım bağırdım ama napimmm:) İstiyor hemen hoppala cupppalaaa:KK70: Dedim dur hemen yok öyle.......Bir de prezervatif kullandık biz elimizde ok.'in geciktirici etkilisi vardı. Allhım o kadar mı dandik bişey olur hemen daha zorlamadan yırtılmış içimde, çıkardık. bi de canımı yaktı przvtf çabuk ıslaklığını kaybetti. gırçç gırç sanki naylon market poşeti vr içimde allahım.. durex iyi diyorlar onu deniycez.Buarada bakire olmama rağmen benden ne egzersiz ne deilk ilişki esnasında kan gelmedi. Herneyse kızlar çok şükür ilk anı atlattım. Sonrasını napıcam diye düşünüyorum. Adet olacağım için bikaç güne kadar mola verdik gibi görünüyor. Ama inanın ki bütün iş cesarette bitiyor. Ben yaptıysam herkes yapar. Şimdi iş sadece vajiyi biraz daha esnetmek o da düzenli denemelerle ve nefes aralıklarıyla........... Ben teşekkür etmek istiyorum burdan bana destek olan herkese, tüm arkadaşlarıma.. İyi ki böyle bir sayfa var ve iyi ki sizler varsınız. Yardımcı olan herkesten allah razı olsun. Dilerim rabbim kısa zamanda sizleri de muradınıza kavuşturur. Ve tabii ben de sorunsuz alışmaya çalışır devam edebilirimmm inşallah:) Yardımcı olmak isterim dileyene nacizane elimden geldiğince..... Takip ve paylaşımda olucam fırsat bulduğum kadarıyla..... sorularım belki sorunlarımla da:) sevgiyle kalın güzel bayanlar. hoşçakalınnnnnnnnn[/QUOTE

tebrikler canım mutluluğun daim olsun :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

napıyosun canm yazdığını okudum dün. bana şaşırıyodun bak sen de aparatla uyumuşun. sıran gelmiş senin de kuzum yeni gelin adayımız sensin bekliyoruz halay için..:KK34:

çok güzel enerji alıyorum sizden çok teşekkürler canım benim.yaaa dün biz deneme yapacaktık aslında ama talihsizlikler peşimde bu aralar.dün sınavım vardı,sınav çıkışı fuara uğrayıp ordan eve geçip denemelere başlayacaktık.neyse sınavdan cıktım tam fuara varıcaz kaza yaptık ne olduğumuzu anlayamadık:KK43: allah korudu da hafif bir kazaydı ama bütün günümüzü mahfetti.eee arabasız kaldık bır de bız ilçede oturuyoruz oraya koştur buraya koştur ben ayağımdan tedevi görüyordum üstüne tuz biber oldu,ayağım daha beter oldu.eve gidince deneme yapalım mı dedım,haklı olarak hiç o havada değilim dedi eşim.sonra o deneme yapalım dedi bu defa ben ayağımı çok zorladığım için ağrıdan kıvranıyordum ben olmaz dedim.böylelikle 1 günümüzü daha ziyan etmiş olduk.öyle işte:KK25:

çok güzel enerji alıyorum sizden çok teşekkürler canım benim.yaaa dün biz deneme yapacaktık aslında ama talihsizlikler peşimde bu aralar.dün sınavım vardı,sınav çıkışı fuara uğrayıp ordan eve geçip denemelere başlayacaktık.neyse sınavdan cıktım tam fuara varıcaz kaza yaptık ne olduğumuzu anlayamadık:KK43: allah korudu da hafif bir kazaydı ama bütün günümüzü mahfetti.eee arabasız kaldık bır de bız ilçede oturuyoruz oraya koştur buraya koştur ben ayağımdan tedevi görüyordum üstüne tuz biber oldu,ayağım daha beter oldu.eve gidince deneme yapalım mı dedım,haklı olarak hiç o havada değilim dedi eşim.sonra o deneme yapalım dedi bu defa ben ayağımı çok zorladığım için ağrıdan kıvranıyordum ben olmaz dedim.böylelikle 1 günümüzü daha ziyan etmiş olduk.öyle işte:KK25:

hayırlısı böyleymiş canım ya çok geçmiş olsun hem kaza için hem ayağın için.. o zaten en doğru zamanı bekliyodur takılma fazla biraz da akışına bırak bakalım:KK34:

umuttt napıyosun canım.dün kötü bir gün geçirdim kaza yaptık falan.eve gelir gelmez foruma baktım sende ve incide bir gelişme var mı diye.ama eşim yanımdaydı bişey yazamadım.hadi artık kıralım şu şeytanın bacağını:KK34:

hayırlısı böyleymiş canım ya çok geçmiş olsun hem kaza için hem ayağın için.. o zaten en doğru zamanı bekliyodur takılma fazla biraz da akışına bırak bakalım:KK34:

sağol canım.artık bu akşam yaptık yaptık yoksa sonraki 2 gece eşim işte olcak yine ara vericez falan sıkıldım artık.hem ben eylül gelini olmak istiyordum zamanım azaldı

sağol canım.artık bu akşam yaptık yaptık yoksa sonraki 2 gece eşim işte olcak yine ara vericez falan sıkıldım artık.hem ben eylül gelini olmak istiyordum zamanım azaldı

olursun inşallah canım deneme öncesi egzersiz yapmayı unutma tabii eşin görmesin egzersiz yaptığını.. kolay gelsin akşam yine bakıcam buraya..

umuttt napıyosun canım.dün kötü bir gün geçirdim kaza yaptık falan.eve gelir gelmez foruma baktım sende ve incide bir gelişme var mı diye.ama eşim yanımdaydı bişey yazamadım.hadi artık kıralım şu şeytanın bacağını:KK34:

Yawrum sen ban bakion ben sana ikimizdede bi cacik yok :KK37:neyse cnm uzatmalari oynuyoruz hissediorum ben:KK66:) yaa bu arada cok gecmis olsun her serr de bi hayir vardie cnm uzulme...bende beyfendileri beklerken bos durmuyom kiz laptop bozuk yazamadim 9 cm lik bi aparat yaptim da onuda aliorum rahatca yaa benim deneme yapmam lazim bir an once benim herifte ozledi de nasil yanassam bde tereddutleri var yine yasarmiyim o sorunu diee ...ayy allah korusun yaa..

Yawrum sen ban bakion ben sana ikimizdede bi cacik yok :KK37:neyse cnm uzatmalari oynuyoruz hissediorum ben:KK66:) yaa bu arada cok gecmis olsun her serr de bi hayir vardie cnm uzulme...bende beyfendileri beklerken bos durmuyom kiz laptop bozuk yazamadim 9 cm lik bi aparat yaptim da onuda aliorum rahatca yaa benim deneme yapmam lazim bir an once benim herifte ozledi de nasil yanassam bde tereddutleri var yine yasarmiyim o sorunu diee ...ayy allah korusun yaa..

teşekkürler canım çok sağol.senin kocan zaten çok nazlandı yeter artık,iyi düşünün iyi olsun.valla benimkide görüyor ya egzerizlerde rahatladım hadi sen egzersiz yap diyor inmiyor tepemden.o deneyelim dediğinde içimi bir korku kaplıyor nedense ama ben kendiliğimden gitsem bişey yok.9cme gelmişsin bak ne güzel.bir daha doktor randevun var mı?

althea cok gecmis olsun...ayagin ne durumda? hayirlisi olsun üzülme. bide bence biz cok mekanik yapiyoruz. iste yarin olsun, öbürgün deneme falan diye daha cok kasiliyor da olabiliriz...akisina birakmakta fayda var.
umuut sende gelisme var mi canim?

althea cok gecmis olsun...ayagin ne durumda? hayirlisi olsun üzülme. bide bence biz cok mekanik yapiyoruz. iste yarin olsun, öbürgün deneme falan diye daha cok kasiliyor da olabiliriz...akisina birakmakta fayda var.
umuut sende gelisme var mi canim?

çok teşekkürler canım sağol.Ayağım ve dizim aylardır ağrıyordu hatta bu hafta yine doktora gitmek zorunda kaldım bu yüzden.dün o teleşla oraya git buraya git derken fena zorladım hala ağrım var ama ben onunla yaşamaya alıştım artık.Eşimin evde olduğu günler kısıtılı olunca o güne şartlıyorum kendimi.hal böyle olunca kurbanlık koyun misali geriliyorum galiba.Neyse bakalım elbet olacak.sen nasılsın bir yaramazlık yoktur umarım

X