Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kimse buraya giripte senin gibi sacma sapan þeyler yazýp show yapmýyo kendini ne sanýyosun sen ya.iyiki çýktýn burdan kurtulduk senden
Lalecim uyari ceza almani istemem lutfen hic gerek yok...burda ziyaretci olarak konuyu aylarca okuyan insanlari uye olmaya iten guc burdaki sicak samimi ictenlik ,zor aninda duygusal patlamalar yasadiginda esinle sorunlar yasadignda belkide dibe vurdugunda burdaki bi cok kisinin destek olmasi elinden tutmalari bikmadan usanmadan bunu yapmaktan gocunmadan defalarca seni ayaga kaldirmaya ugrasmalari...ve bir cok neden bi cok kisinin yalniz hissetmeyip buraya uye olmaya iten neden ve ilk yazilari aranizdaki samimiyet ne guzel oluyo genelde zaten...bazen kari koca iliskisine benzetiorum ben burdaki dostlugu ben hani derya.nikah memuru " iyi gunde kotu gunde" hep beraber olmaya soz verirya onlarda ...burdaki kizlarda oyle mutsuz aninipaylasir onu mutlu eden anini paylasir her uye yapmistir bunu beraber ayni yollardan gecip ayni sikintilari ceken vaji daslariyla anini paylasmistir ...isteyen paylasmayada bilir tabiki de o ayri soru baslikli bi msj atar cvp bini alir cikar ...sonucta kimler gelmis kimler gecmis burdan sen ben veya oburu nun gelmemesiyle bu topik yikilmaz ...show a gerek yok :KK66:

Son düzenleme:
sizlerin duaları ve yardımları ile olacak içim pırpır etti 3. Olunca çiçekrose,zealea olur dediklerinde inanmamıştım oldu çok şükür :KK70: :KK9:

:KK9: yuppi! tebrikler. simdi 3'e iyice alis. bunun süresini yalnizca sen bilebilirsin. rahat oldugunda dilatörü cikarip cok bekletmeden ayni aparati yönlendirdigin gibi bol jel sürülmüs bu defa miki beyfendiyle alistirmalara baslarsin. alistirma zaten genelde basariyla sonuclaniyor. ne kadar cok bekletirsen o kadar iyi. 24 ekim neymis, peh. :KK52::KK52::KK52:

Napion canmm sesin cikmio
Evde yoktum kuzum annemdeydim yaa ...sen nasilsin ya sen jeli braktinya bu cok guzel ya nasil oluyo jelsiz..
kızlarrr az önce test yaptım çift çizgiyi gördüm hemen çok heyecanlıyım paylaşmak istedimmm sanırım tam yenemeden vajiyi hamile kaldım. eşime söyllemeden size yazdım inannın. o gelsin acilde kan testi yaptırmaya gidicem .... dua edin...

Canim cok sevindim tebrik ederim darisi basimiza:KK16::KK16::KK16:

kızlarrr az önce test yaptım çift çizgiyi gördüm hemen çok heyecanlıyım paylaşmak istedimmm sanırım tam yenemeden vajiyi hamile kaldım. eşime söyllemeden size yazdım inannın. o gelsin acilde kan testi yaptırmaya gidicem .... dua edin...

Canimmm cok sevindimm inan ben bile heyecanlandim suann ins hayirli saglikli bi evladin olurrr yaaa o duyguyu cok merak ediyorumm ben 1.5tillik evliyim ama hicc test yapma ihtiyaci duyamadim bazen diorum iki gun geciksede reglm bende yapsam die:KK5: insss aksam test yaotirincada guzel sonuclar alirsin...:emir_bebek:

:KK9: yuppi! tebrikler. simdi 3'e iyice alis. bunun süresini yalnizca sen bilebilirsin. rahat oldugunda dilatörü cikarip cok bekletmeden ayni aparati yönlendirdigin gibi bol jel sürülmüs bu defa miki beyfendiyle alistirmalara baslarsin. alistirma zaten genelde basariyla sonuclaniyor. ne kadar cok bekletirsen o kadar iyi. 24 ekim neymis, peh. :KK52::KK52::KK52:

ama daha 4. Var onu yapmadan miki olurmuki bu arda hadiseden "mesajımı almıştır o"şarkısını mikiye armağan ediyorum :nazar::KK9::KK9::KK9:

Evde yoktum kuzum annemdeydim yaa ...sen nasilsin ya sen jeli braktinya bu cok guzel ya nasil oluyo jelsiz..

Canim cok sevindim tebrik ederim darisi basimiza:KK16::KK16::KK16:

Evet canm biraktik cunku onlari surunce adam istemio kendiliginden gelismeliymis eee napicaksin baktim adam bana uyum saglayamio ben onun dedigi gibi yapiorum.ne emla ne bepanthen nede jel hicbiri yok sev..uzun tutuyozz sonra icine aliorum ama hala kontrol bende olmali diorum ben yerlestirigorm.artk korkum yok almaktan yana tek sokintim hizlanamamak 1ay oldu daha icie bo...amadi.umutt bende test yapmak istiyorm bende anne olmak istiyormm bende bbek magazalarina gitmek istiyirumm:KK5::KK5:

Ya altheacım ya ben bugün serçe parmakla ilk kez bir giriş yaptım...çok heycanlandım çok sevindim, tir tir titredim, ağladım falan ...biraz beklettim sonra çıkardım, sonra gene yapayım dedim ama olmadı, deniyorum deniyorum olmuyo tekrar...:KK50::KK50:...napçam? yönü bulamıyorum galiba...zaten oturarak yapamıyorum, deli miyim neyim?:KK37: Bu forumun gelmiş geçmiş ilk ayakta egzersiz yapan üyesi benimdir heralde...hiç kimseden duymadım çünkü...:KK53:...diyorum ya 1 kerecik girdi...içeriyi hissettim...bi daha da giriş yapamadım...önce kaskatı kapandı ondan giremedim, sonra da açık olduğu halde giremedim...of pof pifff... Yardım...Ha bi de sadece fitokrem kullanıyorum...

ayakta egzersiz yapmak aslinda en dogru yöntemlerden biri. dilatör setlerinin kullanim kilavuzunda hatta bir ayagi sandalye koyarak gösteriyorlar kullanim seklini. ilk asamalari atlattiktan sonra hep ayakta aldim, o sekilde rahat ediyordum. yatarak bir defa bile yapamadim.

ilk giris yaptiginda bilincaltinin verdigi tepki de normal. zamanla kiriliyor, un ufak oluyor. 2.yi yaptiginda daha güvende hissedersin. ayakta yapiyorsan da yön ayni. önce düz, sonra hafif arkaya dogru egim. vajinanin kapanmasi mümkün degil, bunu biliyorsun, ayakta gevsek durmak biraz zor, farkinda olmadan kasmis olabilirsin. inatla devam et. en zor asamayi yapmissin. bundan sonra kimse seni tutamaz. tebrikler :KK9::KK9:

Evet canm biraktik cunku onlari surunce adam istemio kendiliginden gelismeliymis eee napicaksin baktim adam bana uyum saglayamio ben onun dedigi gibi yapiorum.ne emla ne bepanthen nede jel hicbiri yok sev..uzun tutuyozz sonra icine aliorum ama hala kontrol bende olmali diorum ben yerlestirigorm.artk korkum yok almaktan yana tek sokintim hizlanamamak 1ay oldu daha icie bo...amadi.umutt bende test yapmak istiyorm bende anne olmak istiyormm bende bbek magazalarina gitmek istiyirumm:KK5::KK5:

Canimsin ben dahil bi cok kisi istior ama ne zaman olur bunu yaradan bilir hauirlisi olsun uzulme ...bi zaman kurtulmak icin beklioruz..bi zamanda anne olmak icin her seyin bi zamani var :KK66:

çokkkkkkkkk mutluyum kızlar ben de yendim ben de tam olarak gelinim artık sonunda bugün yaptık ve oldu inanamadım bile hem de tamamıyle her şeyiyle oldu süper bir duyguymuş ya kelebek gibiyim:KK16: :KK16:

ayakta egzersiz yapmak aslinda en dogru yöntemlerden biri. dilatör setlerinin kullanim kilavuzunda hatta bir ayagi sandalye koyarak gösteriyorlar kullanim seklini. ilk asamalari atlattiktan sonra hep ayakta aldim, o sekilde rahat ediyordum. yatarak bir defa bile yapamadim.

ilk giris yaptiginda bilincaltinin verdigi tepki de normal. zamanla kiriliyor, un ufak oluyor. 2.yi yaptiginda daha güvende hissedersin. ayakta yapiyorsan da yön ayni. önce düz, sonra hafif arkaya dogru egim. vajinanin kapanmasi mümkün degil, bunu biliyorsun, ayakta gevsek durmak biraz zor, farkinda olmadan kasmis olabilirsin. inatla devam et. en zor asamayi yapmissin. bundan sonra kimse seni tutamaz. tebrikler :KK9::KK9:

Bu egzersizler için set mi satılıyor?

darısı başımıza ne güzel bende bunları yazmak istiyorum ne kadar süredir uğraşıyordunuz

inşallah canım sen de yeneceksin egzersiz yapan herkes yenecektir buna inan,2 hafta egzersiz yaptım eşimle birlikte parmak egzersizi yaptık ve meyvesini aldık bu kadar çabuk olacağını ben de tahmin etmiyordum hiç, ama isteyince sabredince ve üstüne gidince oluyormuş

inşallah canım sen de yeneceksin egzersiz yapan herkes yenecektir buna inan,2 hafta egzersiz yaptım eşimle birlikte parmak egzersizi yaptık ve meyvesini aldık bu kadar çabuk olacağını ben de tahmin etmiyordum hiç, ama isteyince sabredince ve üstüne gidince oluyormuş

İşte benim hatam burada... Bir-iki gün egzersiz yaptım, sonra mantar oldum, sonra 2,5 ay yatılı misafir geldi, sonra soğudum bir daha da egzersiz yapmadım, egzersizsiz deniyoruz onda da başarılı olamıyoruz tabi...:KK43:

İşte benim hatam burada... Bir-iki gün egzersiz yaptım, sonra mantar oldum, sonra 2,5 ay yatılı misafir geldi, sonra soğudum bir daha da egzersiz yapmadım, egzersizsiz deniyoruz onda da başarılı olamıyoruz tabi...:KK43:

cnm egzersizi gerçekten bırakmayın biz önce egzersiz ardından p... denemesi yaptık 3 gün boyunca önce yarıya kadar yapabildik şimdi hiç egzersiz bile yapmadan denedik ve oldu çünkü orası alıştı bir şeylerin girmesine,önceden ben ki parmağın oraya girmesini düşünmekten bile ürkerdim, sonra kendimi alıştırdım buradaki kızların sayesinde 1 parmak 2 parmak dreken p... geçtik ve sonuç mutlu son:KK16:

egzersize başlayın herkes elinden geldiğince burda yardımcı olur elimden geldiğince ben de olurum, hiçbir şeyi sormkatan çekinmeyin adım adım ilerleyin ama öncelikle karar verin bunu yenmeye ve kendinize inanın

cnm egzersizi gerçekten bırakmayın biz önce egzersiz ardından p... denemesi yaptık 3 gün boyunca önce yarıya kadar yapabildik şimdi hiç egzersiz bile yapmadan denedik ve oldu çünkü orası alıştı bir şeylerin girmesine,önceden ben ki parmağın oraya girmesini düşünmekten bile ürkerdim, sonra kendimi alıştırdım buradaki kızların sayesinde 1 parmak 2 parmak dreken p... geçtik ve sonuç mutlu son:KK16:

Ya ben egzersize başladığım ilk gün hatta ilk saatler sırasıyla, serçe, işaret ve orta parmağı sokmuştum, sonra da işaretle orta parmağı beraber denedim ilk boğuma geçemedim.

Yahu bu köylerde falan zamanında 16 sında 17 sinde daha hiç cinsellik bilmeyenler nasıl giriyorlarmış ilişkiye ben anlamıyorum:26:

Kızlarrrrrrrrrrrr :KK9: :KK9: :KK9:ekim gelini oldummmmm :KK76: :KK76: :KK76: :KK76: çoooooooook mutluyummmmm :21: :21: :21:aşkımın yüzünü güldürdümmmmmmmm :118: :118: :118: Darısı başınıza inş.:122: :122: :122: Allahım formda olan herkese çok çok teşekkür ederim alalh razı olsun sizden destekleriniz için:KK16: :KK16: Yanımda oldugunuz ıcın:118: :118:

X