Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

altta gördüğün resimleri iyice incele ve parmağını ya da aparatını alırken popo yönüne ittirmeye gayret et, vajinamız dümdüz bi yapı değil, hafif eğimli resimlerde daha net görceksin:KK34:Eki Görüntüle 717576 Eki Görüntüle 717577 Eki Görüntüle 717579 [/B][/FONT][/COLOR]
[/QUOTE]

Arkadasım cok sağol ilgin icin. Bizi bizden baskası anlayamaz. Dediğin gibi yanlış yone denemiş olabilirim neticede ilk kez deniyorum. Bi daha cesaretimi topladığım zaman fotolara göre yapacagım. Yalnız kafama takılan bisey var. Bu kizlik zarı nerde allaskina. Biz böyle denerken onu delip gecmezmiyiz. Yani hissettiğim acı zara değmiş olmam olabilir mı. Böylesine şiddetli acitir mı ki

Arkadasım cok sağol ilgin icin. Bizi bizden baskası anlayamaz. Dediğin gibi yanlış yone denemiş olabilirim neticede ilk kez deniyorum. Bi daha cesaretimi topladığım zaman fotolara göre yapacagım. Yalnız kafama takılan bisey var. Bu kizlik zarı nerde allaskina. Biz böyle denerken onu delip gecmezmiyiz. Yani hissettiğim acı zara değmiş olmam olabilir mı. Böylesine şiddetli acitir mı ki[/QUOTE]

Arkadaşım zar perde gibi bir yapı değil p.. Ve p.. Kalınlığındaki şeyler haricinde zarar görme olasılığı çok düşük sen egzersizini yap gönül rahatlığı ile

Canim benim sen olayi bitirmissin desene hele diyorum 4 cm lik bisey olsa okadar zaman niye ugrassinn es denemesine rahat gecebilirsin ozaman sen ne guzel iste ben daha 10 cm de pinwkliyom

Esimle denedik ve olduu cnmm tam aldim :)sadece en sonunda zorlayinca acidi gibi geldi vajinanin icinin boyu ne kadar acaba ?

Bugun basardim cnm 😊bir hafta boyunca aparatlarla calistim vee bugun p.. tam aldim ,sunu anladim ki aparatla orasi genislemis gibi geldi bana cok faydalu oldu aparat :)

Offff Allahım bnde o günleri görcekmiyim acba.s gerçekten 1 haftada çözülüyo mu ya bzm yıllarmz gidiyo bn sürekli deniorm eşimle oda parmağnı getiriyo bnde arda deniyorm okdr hiç öle bi düzene koyup egzersiz yapamadm şmdilik sdce parmağım griyo p..s sığmıyo 2 yda 3 cm giriyo snra kapı kapalı resmen oraya kemik kapanmış gibi parmağımlada denedğimde üst tarafında çok sert bi kemiğe değio parmağım kastğmdan mı oluyo bnm vajinam esnemiyo mu acba anlamadm ki

inşallah, tabi bu süre birazda sana bağlı bağlı, biraz cesaretle daha kısaltabilirsin. zaman kaybetme hemen git tedavini ol, ne berbat bişeydir bu durum iyi bilirim. Allah kolaylık versin canım

ben doktora gittımde bulundugum bolgede cinsel terapist yok malesef kadın doğum doktoruda parmak egzersizi yap demişti denicem bakalım :KK70:

ben doktora gittımde bulundugum bolgede cinsel terapist yok malesef kadın doğum doktoruda parmak egzersizi yap demişti denicem bakalım :KK70:

kadın doğumcular anlamıyor bu işten kaç tanesine gittim saf saf yüzüme bktılar, eğitim araştırma hastanesi yokmu yakınlarında ben tokat gibi küçük bi ilde tedavi oldum, mutlaka vardır bi çözüm

Offff Allahım bnde o günleri görcekmiyim acba.s gerçekten 1 haftada çözülüyo mu ya bzm yıllarmz gidiyo bn sürekli deniorm eşimle oda parmağnı getiriyo bnde arda deniyorm okdr hiç öle bi düzene koyup egzersiz yapamadm şmdilik sdce parmağım griyo p..s sığmıyo 2 yda 3 cm giriyo snra kapı kapalı resmen oraya kemik kapanmış gibi parmağımlada denedğimde üst tarafında çok sert bi kemiğe değio parmağım kastğmdan mı oluyo bnm vajinam esnemiyo mu acba anlamadm ki

Bnm 6ayim gitti cnm ben onceden 3 parmk faln denemistim ama yine p.. alamadim , cevresi 10 cmlik mumdan aparatla bir hafta hergun iki kere denedim ,hem girebildigine sahit oldum hem de orasi genisledi , bu arada vajinanin ustunde kemik var zaten onun alt tarafina dogru grdirilioz cnm

Esimle denedik ve olduu cnmm tam aldim :)sadece en sonunda zorlayinca acidi gibi geldi vajinanin icinin boyu ne kadar acaba ?
Canim benim goxun aydin tebrik ederimm ben kac aydir burdym hala yerimde sayuom sen masallah yendin bile darisi biz yenemeyenlerin basina vajina boyu iliski sirasinda uzuyo diye biliyorum canim oyle okumustum yani hepsini alabilir azda olsa kasma hala vardur ondan olmuuodur tamami alistikca olur bende burda akil veriyom ama kendime yetmiyo aklim :)) canim bide sen anlat bastan sona nasil oldu es denemesinde naaptin nasi oldu

eşli de deneye bilirsinde ama iki parmaktan sonra makas hareketi yapacaksın canım çabuk çabuk geç bunları maksat alıştırmak daha sonra 3 parmak yapacaksın bu arada tebrik ederim srni guzwl ilerledin yolun sonu göründü
İnş.başarırım canım ya nolur dua et bana ben herkese yenmesi için dua ediyorum.Bu arada iki parmakta kaldım çünkü araya regl girdi inş.bittikten sonra aynı hızla devam ederim.norbit sence eşli denemede üstte olmak mı yoksa altta olmak mı?sence hangisi deneme açısından kolay olur.

İnş.başarırım canım ya nolur dua et bana ben herkese yenmesi için dua ediyorum.Bu arada iki parmakta kaldım çünkü araya regl girdi inş.bittikten sonra aynı hızla devam ederim.norbit sence eşli denemede üstte olmak mı yoksa altta olmak mı?sence hangisi deneme açısından kolay olur.

canim bence altta popo alyina yastik koyarak kolay oluyor

Allah'ın izniyle Haydar dümenin reçetesi+zeytinyağı+şarkı söyleyerek+parmak egzersizleri ile dün akşam itibari ile inşallah kurtuldum.Ayrıca öncesinde 3 hafta boyunca 21 defa her cuma günü Cuma suresi bir suya okundu ve ondan içmiştik eşimle hepsi birleşince vajinismus denen hastalık 4 senenin üzerine bitti çok şükür burada tecrübelerini paylaşan detaylı olarak anlatıp birbirine yardımcı olan herkesten Allah razı olsun psikologlar bunun çözümü için vicdansızca 4 bine kesin çözüm 3 bine kesin çözüm diyip durdukça iyice iş çığrından çıkıyor sanki o mevla olmazsa yenilemeyecekmiş gibi Allah yardım ettikten sonra herşey oluyor vesile kıldıklarından tekrar Allah razı olsun bunları buraya yazdığınız için çok çoook çooookkkkkk sağolun bu mutluluk bambaşka bişeymiş inşallah bebeklerimizide kucağımıza almak nasip olur özellikle smob arkadaşımıza tekrar teşekkür ediyorum gönlünün hayırlı muradlarını versin Allah:))):KK76::KK76::KK76:

Allah'ın izniyle Haydar dümenin reçetesi+zeytinyağı+şarkı söyleyerek+parmak egzersizleri ile dün akşam itibari ile inşallah kurtuldum.Ayrıca öncesinde 3 hafta boyunca 21 defa her cuma günü Cuma suresi bir suya okundu ve ondan içmiştik eşimle hepsi birleşince vajinismus denen hastalık 4 senenin üzerine bitti çok şükür burada tecrübelerini paylaşan detaylı olarak anlatıp birbirine yardımcı olan herkesten Allah razı olsun psikologlar bunun çözümü için vicdansızca 4 bine kesin çözüm 3 bine kesin çözüm diyip durdukça iyice iş çığrından çıkıyor sanki o mevla olmazsa yenilemeyecekmiş gibi Allah yardım ettikten sonra herşey oluyor vesile kıldıklarından tekrar Allah razı olsun bunları buraya yazdığınız için çok çoook çooookkkkkk sağolun bu mutluluk bambaşka bişeymiş inşallah bebeklerimizide kucağımıza almak nasip olur özellikle smob arkadaşımıza tekrar teşekkür ediyorum gönlünün hayırlı muradlarını versin Allah:))):KK76::KK76::KK76:

arkadaşım lütfen tam olarak bizimle paylaşırmısın:-( gerçekten ihtiyacımız var.yada buradan açık yazmak istemezsn lütfen özeldn ayrıntılı önerilerini bekliyorum:-(

kadın doğumcular anlamıyor bu işten kaç tanesine gittim saf saf yüzüme bktılar, eğitim araştırma hastanesi yokmu yakınlarında ben tokat gibi küçük bi ilde tedavi oldum, mutlaka vardır bi çözüm

bende tokat ziledeyim ama eşimin işinden dolayı gidemiyorum merkeze..memleketım sivasta da var eşli gitmemiz gerektiğinden oraya da gidemedim bakalım denemelere başlıcam artık :KK70:

senin adına cok sevindim ama bizede biraz acmalısın :KK70: nasıl başardıgını :KK53:

Ne olur bana da yardim edin :KK43: 5 aydir bu problemi cozemedim parmak egzersizine basladim suan ama canim cok yaniyor kafayi yiyecem olmuyo yapamiyorum kasiyorum kendimi

X