Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

[QUOTE=yesilcan86sen bi şekilde ayarla tokat araştırmaya git mutlaka, işinin ehli şahane bi doktor var orda Mehmet bey, eğer gidersen çarşamba gününe getir, sadece çarşamba günleri hastanede oluyor, ikinciye yorulma boşuna, eğer eşin gidemiyosa sen bi arkadaşınla yada komşunlada gidebilrsin[/QUOTE

ama seanslara eşli almıyolar mı ben öle biliyorum

kızlar gerçi uzun zaman oldu ama ben yine de tekrardan yazayım belki size bir yararı dokunur..bende evlendiğim ilk gun vajinismus denen kötü beyin oyunuyla tanıştım maalesef..işte o günden sonra artık hersey bana zehir olmaya başladı..kendimi yetersiz hissettim her gün ağladım hergün boşuna uykusuz kaldım...geceleri sabahları düşündüğüm tek sey bunu nasıl yenebilirim oluyordu...yolda bir kadın gorsemm ay ne kadar güzel bu kesin yapmıştır diyordum ya da herhangi bir cift görsem direk ağlıyordum bir ben mı bunu asamaıyorum bir ben mi bunu yapamıyorum die..keza oyle de geçti bir kac ay..denemediğim yol kalmadı agrı kesiciler kas gevşeticiler uyku ilaçları emla kremler ya daha neler neler hic biri fayda etmedi cunku bu bedensel bir sorun deil beyinsel bir sorundu..yani aslında vajinismus deil beyinismus var..şimdi gelelim konumuza kızlarrr ben bunu astıysam herkes hayli hayli asar ilk bu sitede kegel parmak egzersizlerini duyduğumda bir de bunun için gecelerce yatamaz oldum yapaamam mahfolurum dedim..ama karar verdim kaderim ve okayoka arkadaşımın desteğiyle once vajinayı tanıdım ayna karsısında ıkınma egzersizleri yaptım 15 20 dakika boyunca..ıkınmayı ayarladıktan sonra gerisi kolay..sonra zeytinyağı yardımıyla ilk orta parmak egzersizine başladım..derken iki parmak ve bir aparat yaptım aynı gun bitti gitti..aslında hic bu kadar abartmaya bile gerek yokmuş sadece bir kayganlaştırıcı o da rahat olsun diye başkada bir seye ihtiyaç yok..inanın bana o dar sandığınız yer vücudun en esnek ve en ağrısız yeri o yüzden korkmayın agrı dediğin daha doğrusu sandığınız sey sadece kendinizi kasmanızdan dolayı oluyor bu eziyeti kendinize yapmayın ilk aylarınızı böyle harcamayın ve ertelemeyin erteledikçe beyninizde bunu daha da büyüteceksiniz kızlar..umarım bunların bir yardımı dokunur..buaradavajina yola hafif popoya doğru eğilimlidir..ilişki sırasında kayganlaştırıcı kullandıktan sonra belinizin altına bir yastık koyun ilk girizte hafif ıkının ve korkmayın siz nasıl olduğunu bile anlamıcaksınız..elimden geldiğince bunu yasamıs biri olarak yardımcı olmak isterim size

bızede yardımcı olmalısın :KK43: :KK70:

7 ay hemde en güzel zamanlarımız gitti bu yüzden, hala bile acıyo diye kassam kendimi gerçekten acıyo bütün iş beyinde arkadaşında yazdığı gibi beyin oyunu Allah yardımcısı olsun bütün arkadaşların

Tekrar merhaba hanımlar, 10 gün önce yendim bu illeti. Yazılarımdan hatırlayanlar vardır. Allah'a şükür çok rahatladım, üstümden koca bir yük kalktı sanki. Buradaki kadın dayanışması sayesinde yendim vajinismusu, bu yüzden hepinize sonsuz teşekkürler.

Fakat ben size başka bir şey daha sormak istiyorum. Benim öyle yanmalarım, aşırı kanamalarım falan olmadı. Ama bende de bir kasılmadır aldı gidiyor.. Kendimi yüzde yüz rahat bırakamıyorum ilişki esnasında. İlla kasılıyorum. Zevk almayı düşünemiyorum bile, şöyle bir akışa bırakamadım kendimi... Hiç zevk yok, anca canım acıyacak mı diye düşünüyorum, başka bir şey düşünemiyorum. Bu daha ne kadar böyle devam eder hanımlar? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Tekrar merhaba hanımlar, 10 gün önce yendim bu illeti. Yazılarımdan hatırlayanlar vardır. Allah'a şükür çok rahatladım, üstümden koca bir yük kalktı sanki. Buradaki kadın dayanışması sayesinde yendim vajinismusu, bu yüzden hepinize sonsuz teşekkürler.

Fakat ben size başka bir şey daha sormak istiyorum. Benim öyle yanmalarım, aşırı kanamalarım falan olmadı. Ama bende de bir kasılmadır aldı gidiyor.. Kendimi yüzde yüz rahat bırakamıyorum ilişki esnasında. İlla kasılıyorum. Zevk almayı düşünemiyorum bile, şöyle bir akışa bırakamadım kendimi... Hiç zevk yok, anca canım acıyacak mı diye düşünüyorum, başka bir şey düşünemiyorum. Bu daha ne kadar böyle devam eder hanımlar? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

herkess bunlarıı yasıyorr canım hepimiz yasadık bir ay sonra bunlarınnn hepsiii duzelmişşş olacak ..alışmış olacaksınnn daha doğrusu beynini artık tamamen rahat bırakmıss olacaksın belirli bi müddet alışana kadar kayganlaştırıcı kullan sonra zaten kendiliğinden alıştığını göreceksin için rahat olsun

selam. ben de vajiyi yenmeye yeni karar verenlerdenim. parmak egzersizi yapmadığnı söylemissin. ben de hiç bi şekilde parmak sokamıyorum yani söz konusu bile değil. onun için kulak çöpüyle denemeye çalıştım önce. sanırım yönünü bulamadım çok acıdı devam edemedim. bugüne kadar hiç denememiştim, onun için yönü doğru bulmak bile ayrı bi dertmiş. aparatla mı çalıştın ne kadar sürdü denemelerin :KK5:

ben parmagımı dahı ustune getıremıyodum oyuzden parmak egzersizi hic yapmadım yeneli 2 ay olck 2 ay once tam 1ocak 2014 gecesınde yendım ben hep uste cıkdım ve kendım yön vererek yapmaya calısdım korkdugum kasdıgım yerde durdum cıkmadım penısden asla az az oturdum denemelerım hep surdu ama tam anlamda yapmaya 1 hafdada 2 gune br esımle denedık ve 1 ocakda yendım bana gore degıldı aparatlarla denemek en guzelı penısle deneme yapma cunku daha sonra hep penis olacak o yuzden ne kadar korksanda üst pozisyonda rahatlayarak sıkmadan az az ucuna bıle otursan bakdın oluyor kendın ılerletceksın yeterkı korkupda hemen cıkma veya kacma jel kullandım ben ılk yendıgım gecede az surdum kendım afedersin ıslanmısdım zaten dikleşmemle yendım ınanki ne agrı bısey zarın yırtıldgnı hsstdm dedim ki yazık bna 3 sene bunun ıcınmı korkdum agrımadı bıle abartıcak kadar ve yönü apartlarla kolay bulamaya bılırsın o yuzden ustde penisle denemek daha mantıklı zaten oyle bişey ki eğimli zaten dumduz bır yol degıl yenince goruceksın

kesinliklee yardımcı olurum yarın gecicem denk geldiğim kim varsa konuşup yardım etmk isterim cnıım

msj sayım 50 olmadıgından özelden yazamıyorum sana malesef :KK43: zaten şuan regliyim reglim bitene kadar 50 msj da olursa inş özelden görüşmeyi cok isterim..bahsediğin seylerden ıkınma olayını biliyorum ama genede baştan başlıcam.. detaylarıda özele geçtiğimde anlatırım :) şimdiden tşkler :KK3:

Son düzenleme:
Canım teşekkürler cvbın için öncelikle.
Parmak egzersizi beni zaten çok yıprtıyo hiç vajinismus olmayan bi kadın bile parmak sokamayabilir bence okadar kolay bişey değil bu ya ama dr illa gerekli olmak zorunda diyor.. Eşimi sevmediğimi hissediuorum okadar seviyodum hemde nolduda böyle oldu hastalıktanmı acaba çok merak ediyorum iğrenti bi tuhaflık bi sinirlilik bi alınganlık eve gelince bile uyuz oluyodm bazen bu ne biçim bi hastalıktr ya .. Peki sen doktora gittinmi hiç...

o igrenme soguma bu durumun verdıgı bır sonuc esını gorunce beynıne ılıskı gelıyor ılıskı dıyınce korku hepsi ondan ama bu durum kalıcı olmadan ınsallah yenebılırsın ben doktora gtdım kadın doktoruna okadar aklıma yer etmısdı kızlık zarı cok agrır cok kan akar dıye kadın doktoruna gtdım kızlık zarını aldıramazmıyım dedım dusun kadın bana boyle bısey olaamaz anca pskilog yardımcı olur dedı e bnde asla byle bsyı baskasına anlatamam hırslandım brde tanıdıklarım hep gebe kaldı cok uzuldum ıyıce hırslandım ve yapdım onemlı olan kasmamak ve panik yapıp hemen cıkmamak yapamıyorum dememek korkdugun yerde dur ama asla penisle alakanı kesme ugras baska seyleer dusunerk bn cok sukur yendım ınsallah yenemeyenlerde yener hepimizin tatlı br bebegı olur ınsallah

sevgili vajinusmuslu arkadaşlarım,size bir öneride bulunacağım.
ben 2.5 yıldır evliyim.yaklaşık 1 yıl kadar bu sitedeydim.bir çok egzersizleri yaptım ama başarılı olamadım.2 aydır bi psikiyatri uzmanından yardım alıyorum şu an eş iki parmaktayım.
demem o ki sizde bi psikiyatriden MUHAKKAK yardım alın.çünkü herşey bilinç altındakilerle çözülüyor.maddi durumu olmayanlar üzülmesin,devlet hastanelerindede psikiyatri servisleri var,ben ona gittim.çünkü bu şekilde kendi kendimize çözemiyoruz.doktor öncelikli olarak sizinle bol bol konuşma terepasi yapıyor ve sorunun nereden geldiğini çözüyor ve bu sorunların çoğuda geçmişe dayanıyor.eğer istiyosan sana ilaçda yazıyor.ben kullanıyorum çok faydasını gördüm.seni hayata yaşamaya bağlıyor,hiç bir kaygı düşüncesi vermiyor.topluma bile giremezken şimdi çok rahat hissediyorum kendimi.çünkü morel çok önemli,
ben demiyorum bu site boştur,belkide beni yönlendiren burasıdır.yine sürekli takip edin,tecrübelerinizi paylaşın ama yinede bi psikiyatriden yardım alın.ertelemeyin yalvarıyorum.ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

Teşekkürler serap92 paylaşımların için insan cesaret alıyor gerçekten.Henuz asamadım bende ama artık egzersizlere cesaret edebiliyorum,yapabiliyorum bu çok önemli bir gelişme benim için.Adetim bitsin yeniden denemek için çok hevesliyim,hep kaçınan ben..burda sizlerden cesaret aldım.Hatta geçen gün uzmana tekrar gideyim dedim daha önce gitmiştim ama bir sonuç alamadım birazda benden oldu kaçındım dediklerini yapmaktan.Sonra eşimle beraber dedik ki kendimiz artık deneyebiliyoruz,biraz uğraşalım takılıp kalırsak gidelim,bunlar bile çok mutlu ediyor insanı

Teşekkürler serap92 paylaşımların için insan cesaret alıyor gerçekten.Henuz asamadım bende ama artık egzersizlere cesaret edebiliyorum,yapabiliyorum bu çok önemli bir gelişme benim için.Adetim bitsin yeniden denemek için çok hevesliyim,hep kaçınan ben..burda sizlerden cesaret aldım.Hatta geçen gün uzmana tekrar gideyim dedim daha önce gitmiştim ama bir sonuç alamadım birazda benden oldu kaçındım dediklerini yapmaktan.Sonra eşimle beraber dedik ki kendimiz artık deneyebiliyoruz,biraz uğraşalım takılıp kalırsak gidelim,bunlar bile çok mutlu ediyor insanı

eger ki egzersizler gercekden senin için fayda yapıyorsa hıc kacınma aksatma esınle beraber,kımısı egzersız yapmadan asar kafada btmesıdr onemlı olan odur ben hırs ve kafada bıtırdım ve 3 sene bunun ıcınmı dedım bunca yıpranma cok sukur ve duanın sabır cekmenin cok faydasını gordum cekıncek korkulacak hcbısey yok rahat ol kasma kendini yeter bir bakmıssın oluvermiş kendin bile anlamaycaksın

Canim sen yendin galiba tam.p... alirken ben ikinamiyorum galiba ya heycandan ya korkudan bilmiyorum artik aparatta ilerledim ama p... denemem hix bisekilde ilerlemiyo
bak derin derin nefes al ve derin derin iç geçirir gibi rahatla o gevşediğin hani hıııı diye iç çekilir ya öyle yaparken çok güzel ilerler birde derin nefes aldın verdin ya en son derin nefes al ve o nefesi ıkınırken kullan.sanki kabız gibi.

X