Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım inan neden korktuğu nasıl korktuğunu neler yasadıgını cokk iyi biliyorum ama inan bana bu korkuların yersizzz bu korkularıın bosunaa lütfen daha fazla zaman oldurmeeee bosunaaaa zamanını stresle gecirmee..korkacak hic bir sey yokkk orada sinir uçları yok agrı yok sadece kastığın için istem dışı kasılmaaa sana agrı verir kaslarını kasmamayı öğrenmelisin buda egzersizlerle olur bende bu illlete uğraştım basımı dayamadığım care aramadığım sey kalmadı bu egzersizleri yap sonra kabus bitiyor anlıyor aslında hic birsey olmadığını ve olmayacagını

Parmak egzersizi mi yapayim dr emla verdi fayda bile etmedi :KK43:

Erteledim hep bugun yarin diye dr 1 ay once dr gittim parmak egzersizi yap dedi oda zorladi beni kayganlastirici ile yapiyorum

yarın oburgun inan bana bu gece gunlerinee cok pismannn olursunnnn iyiceeee düşün canımmmm ben bunu yapacam de ve egzersizlere başlayalım bak ben hafta sonu yokum haftayada burda olacam lütfen elimden geldiğince yardımcı olmak isterim..bak bende aynısını yasadım bosunaa kendini esini uykularını harap etme gel tamamen bitirecem de ve oyle basla

yarın oburgun inan bana bu gece gunlerinee cok pismannn olursunnnn iyiceeee düşün canımmmm ben bunu yapacam de ve egzersizlere başlayalım bak ben hafta sonu yokum haftayada burda olacam lütfen elimden geldiğince yardımcı olmak isterim..bak bende aynısını yasadım bosunaa kendini esini uykularını harap etme gel tamamen bitirecem de ve oyle basla

Bitirelim canim ya cok istiyorum ben her sabah mutsuz uyaniyorum artik bitsin egzersizi yapalim ayna karsisinda inceledim ikinma hareketi yaptim biraz iyi geldi

Bitirelim canim ya cok istiyorum ben her sabah mutsuz uyaniyorum artik bitsin egzersizi yapalim ayna karsisinda inceledim ikinma hareketi yaptim biraz iyi geldi

tammm sen dediklerimi yapacıgına soz ver bnde 4 güne bu kabuun biteceğine soze veriyim:KK16:dedigim gibi yappp rahat ol sadece ıkınmyaa odklannnn ve müziğini ac sarkınııı bagıraaa bagıraaa soyleee ıkın rahattt ol deliğin yeri kendi gösteriyor ve sen en buyuk ıkınmanı yaptığında daha da cok genişliyor soyle diyim canım istersen parmak egzersiziyle basla istersen aparatla bence parmak egzersizi cok iyi bugun sadece ıkınmyı yap yarın parmak egzersizine baslarız..

tammm sen dediklerimi yapacıgına soz ver bnde 4 güne bu kabuun biteceğine soze veriyim:KK16:dedigim gibi yappp rahat ol sadece ıkınmyaa odklannnn ve müziğini ac sarkınııı bagıraaa bagıraaa soyleee ıkın rahattt ol deliğin yeri kendi gösteriyor ve sen en buyuk ıkınmanı yaptığında daha da cok genişliyor soyle diyim canım istersen parmak egzersiziyle basla istersen aparatla bence parmak egzersizi cok iyi bugun sadece ıkınmyı yap yarın parmak egzersizine baslarız..

Tamam sabaha kadar deniycemm ins bu sefer olur yarin da parmak egzersizi yaparim 4 gun super olur insallah

Tamam sabaha kadar deniycemm ins bu sefer olur yarin da parmak egzersizi yaparim 4 gun super olur insallah

olur canım sen rahat ol bugun den baslardım ama seni sıkmak istemiyorum yarın kegele baslarız sonra hafta sonu sen zaten rahatlıkla egzersizi devam ettireceksin pazartesi yinee konuşuruz salı günü yepyeniiiiiii bir gunee uyanırsınnn içini rahat tut ben yaptıysam herkes yapar ben ki herseyden korkardım :KK1: senin için rahat olsun bu azimle basarırsın:KK16:

olur canım sen rahat ol bugun den baslardım ama seni sıkmak istemiyorum yarın kegele baslarız sonra hafta sonu sen zaten rahatlıkla egzersizi devam ettireceksin pazartesi yinee konuşuruz salı günü yepyeniiiiiii bir gunee uyanırsınnn içini rahat tut ben yaptıysam herkes yapar ben ki herseyden korkardım :KK1: senin için rahat olsun bu azimle basarırsın:KK16:

Allah razi olsun ne guzel moral verdin valla yarin msj atarim artik mutlu olac yupppiii

Allah razi olsun ne guzel moral verdin valla yarin msj atarim artik mutlu olac yupppiii

canımmm ne demek için rahat olsun sen yaparsın ve yapacaksın unut artık olumsuzlukları yarın baslarızz bugun hep ıkınma egzersi yap lavabodaykende ıkınmaa egzersizi yap alışırsın zaten hemen hem sakinleşir nefesiini kontrol edersin yarında ilk egzersize baslıcaz :KK16:

Su regl bitsede bide ben başlasam keşke egzersize.. Kozlar sizce dogum günü mumlariyla yapılabilir mi? küçük mumlar varya onlarla

Kızlar yardım edin.Dörtay önce vajiyi yendim ama hala egzersiz olmadan beraber olamıyorum.İlişki öncesi bir 15 dk egzersiz yapıyorum ama ona rağmen kısmen acı çekiyorum ve kesinlikle zevk alamıyorum.Benim rahmim tersmiş onunla ilgili olabilir mi?Siz nasıl hallettiniz bu sorunu,tecrübeli kızlardan yardım istiyorum :KK43:((

Kzlar ben ikinci kez p..tam aldim bu kez hic farketmedim bi baktim kanamis, orasi yara oluyor mu knadktan sonra,bir gun sonra tekrar iliskiye girilebilir mi

Kızlar yardım edin.Dörtay önce vajiyi yendim ama hala egzersiz olmadan beraber olamıyorum.İlişki öncesi bir 15 dk egzersiz yapıyorum ama ona rağmen kısmen acı çekiyorum ve kesinlikle zevk alamıyorum.Benim rahmim tersmiş onunla ilgili olabilir mi?Siz nasıl hallettiniz bu sorunu,tecrübeli kızlardan yardım istiyorum :KK43:((

cnm aynı sorun bendede vardı iki hafta surdu ama sonra gecio hem isteyerek zewk almak istemen lazm gönllü ilişkye girmelsn snra alıştkca gecio

canm bak inanki yapınca bumuymus dıyeceksnz sizin bizden eksgnz yada fazlanz varmı bizde sizin yasadklarnızı yasadk ama bıttı sende bitireblrsn

çok şükür buna inancımı yitirmedim yani yapamam edemem diye yazanlari okuyunca öyle düşünüyorum.ama tek korkum çok zaman geçmeden yenmek.doğru hareket etmek.belki de bir yanlış yapıyoruz ve sürekli onu tekrarlıyoruz bilmiyorum sebep ney ama 7aydır uğraşıyoruz:-(

X