Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

nehir seni tebrik ederim hayırlı olsun canım:)) başta bahar olmak üzere Allah isteyen herkese versin inşallah dualarım sizlerle.bu arada hephüzünlü yenmemiş miydi yanlış mı hatırlıyorum???
canım sagol ...cok ıstıyorum ama hayırlıs dıyorum hep..vardır bır zamnı elvet

inanamıyorum bu ne güzzel haber ya cnm bnm çok sevndim bnde müjdeli bi haber yazayım demiştim süper ya allahım analı babalı büyütsünhihoyyythihoyyythihoyyytsenağlamaçok duygulandım ne kadarlıkmış herseye aglar oldum ya.neyse bnde dün ultrasona grdim bebeğim canlanmış bir haylaz görseniz 4boyutlu ultrasona grdm poposunu sallıyor eli ayagı hiç durmuyor fırlama resmen şov yaptı bize allahım esirgesin:nazar::nazar::nazar:

idrar testinde 2 kirmizi cikti persembe gunude kan testine gidecem adetim baya gecikti

nehircim tebrik ederim tatlım seni.çok sevindim.darısı baharımızın başına ve tabiki isteyen herkese Allahım versin aratmasın inşallah.ohh be böyle başaranlar hamile alanları okudukça çok mutlu oluyorum. beraberce neleri atlatıyoruz ya çok büyük bi mutluluk. önce parmak egzersileri sonra vajiyii yeniyoruz sonra hamilelik haberleri oyy oyy

nehircim tebrik ederim tatlım seni.çok sevindim.darısı baharımızın başına ve tabiki isteyen herkese Allahım versin aratmasın inşallah.ohh be böyle başaranlar hamile alanları okudukça çok mutlu oluyorum. beraberce neleri atlatıyoruz ya çok büyük bi mutluluk. önce parmak egzersileri sonra vajiyii yeniyoruz sonra hamilelik haberleri oyy oyy

aynen canim ya vajiyi atlatin ardindan hepsi geliyor insallah baharimda hamile olur

nazarlardan korusun RABBIM ....:nazar:

baharcım sana çok dua ediyorum inş. allah sanada nasip eder onca kişiye yardım meleği oldun.bu ay tutar inş. bende kurtulsaydm şu ilk aylardan aptal gbi oldum bugün tansiyonum yne 8-4 millet bişey dese beynim gec farkına varıyor sacma sapan cvblar veriyom vallahi kilo veriyom öyle dr.3tane serum yazdı kusma olmasın dye 10 tane antibiyotik iğne oda ne biçim yaktısenağlamakendimi atıcaktım nerdeyse yere.veledin keyfi yerinde beni mahvetti şimdilik hareketlerini hissetmiyorum 1ay sonra gör bni artık.dr.dansöz olcak bu dyor tam bi oynak :nazar:yay burcu olcakki bde vay halimedelikafadulden

mrb arkadaşlar ben de geçen yıl vajinismus sorunu yaşadım.yazılarınızı görünce o kötü günlere tekrar döndüm.ben tedavi görüp atlattım sizin için bikaç şey yazmak istedim.kegel egzersizleri ön aşamada gerçekten işe yarıyor.önce tek parmak.derin nefeslerle tamamen aldıktan sonra çift parmak deneyin.ama emin olunki nefes çok önemli.ama ben iki parmak aldıktan sonra daha ileriye gidemedim.yani ilişki gerçekleşmiyordu.titremeler derin ağrılar kasılmalar.bunun önüne tek başına geçmek zor.belki geçenler vardır ama ben yapamadım.geçen sene dr murat ulusoydan randevu aldım.şimdi aydın kuşadasında hipnoz merkezi var.gerçekten mükemmel bir dr.hipnozla çözüyor sorunu ama bilinciniz tamamen yerinde.yani sanki biri biyerlerden beyninize güven boca ediyor.sorununu kendi başına halledemeyecek biri varsa dr murat ulusoyu tavsiye ederim.umarım hepiniz atlatırsınız...

mrb arkadaşlar ben de geçen yıl vajinismus sorunu yaşadım.yazılarınızı görünce o kötü günlere tekrar döndüm.ben tedavi görüp atlattım sizin için bikaç şey yazmak istedim.kegel egzersizleri ön aşamada gerçekten işe yarıyor.önce tek parmak.derin nefeslerle tamamen aldıktan sonra çift parmak deneyin.ama emin olunki nefes çok önemli.ama ben iki parmak aldıktan sonra daha ileriye gidemedim.yani ilişki gerçekleşmiyordu.titremeler derin ağrılar kasılmalar.bunun önüne tek başına geçmek zor.belki geçenler vardır ama ben yapamadım.geçen sene dr murat ulusoydan randevu aldım.şimdi aydın kuşadasında hipnoz merkezi var.gerçekten mükemmel bir dr.hipnozla çözüyor sorunu ama bilinciniz tamamen yerinde.yani sanki biri biyerlerden beyninize güven boca ediyor.sorununu kendi başına halledemeyecek biri varsa dr murat ulusoyu tavsiye ederim.umarım hepiniz atlatırsınız...

Sorunu halletmiş olmanıza sevindim. Öyle ya da böyle, önemli olan başarmış olmak...
Ben de kendi kendine halledenlerdenim. Dr'a gittim ama jinekolog ya da psikolog değildi. Normal dahiliye dr'una gittim birkaç tavsiyede bulundu sadece...

zerr ve venüsten
teşekkür ederim canlar desteğiniz için..... kaydirigubbakcemile
ya arkadaşa da ayıp oldu sevinmişti tam...gölgelemek istemezdim ama dünkü olaydan sonra...yoksa en ufak bi haset falan söz konusu değil he aksine dua ediyorum ben bebek bekleyenler için de kolaylıkla sağlıkla olsun diye... gamyoncuiremsu
hani artık 3 yılım doluyo ve haliyle ben de doluyorum ara ara...hele ki gözüyle görünce insan hemen istiyiveriyo iste.... :ecrin_bebek:
depresyonun da kapısından döndüm mafoldumben ben de şaşırıyorum ama bugünlerde çabuk mu toparlıyorum ne...dualarımız belki... boshayallersmile
akşam kırgındım ama gel dedim eşime egzersiz için.. alsanaalsanasmile
gündüz kendim 3 parmakta da 2 boğum almıştım...onunla önce tek parmağı his kasmadan sn lerde aldık çabucak çok şaşırdı kasılmaların çok azalmış dedi...sonra da ilk defa onunla 2 prmk denedik ki kalın parmakları,benim 3ü bile ondan daha ince...oldu.... :umursamaz:
belki tedavinin tamamlanmasını beklemeden denemeliydim olurdu gibime geliyo...ama aklımızda hiçbişi kalsın istemedik.....
amma velakin sanırım adet oluyorum...işte hephüzünlünün sonu...... :1no2:

Son düzenleme:
baharcım sana çok dua ediyorum inş. allah sanada nasip eder onca kişiye yardım meleği oldun.bu ay tutar inş. bende kurtulsaydm şu ilk aylardan aptal gbi oldum bugün tansiyonum yne 8-4 millet bişey dese beynim gec farkına varıyor sacma sapan cvblar veriyom vallahi kilo veriyom öyle dr.3tane serum yazdı kusma olmasın dye 10 tane antibiyotik iğne oda ne biçim yaktısenağlamakendimi atıcaktım nerdeyse yere.veledin keyfi yerinde beni mahvetti şimdilik hareketlerini hissetmiyorum 1ay sonra gör bni artık.dr.dansöz olcak bu dyor tam bi oynak :nazar:yay burcu olcakki bde vay halimedelikafadulden
ALLAH razı olsun canım...ıhsalhhh bende yasarım bu duyguları ....RABBIM ısteyen herkezın kucagını bos koymasın ...kızlar sagolun dualarınıza ıhtıyacım var....bu kadar zaman gectı ..hala beklıyoruz ..ıhsalhh bu ay olur...
zahracım sana ne sorucam bebegının kalp atıslarına bakmak ıcın alttan ultrosyonlamı baktılar yoksa karnındanmı

nehircim bebeğin hayırlı olsun ... inş. doğumun kolay olur ... Allah ona sizin yokluğunuzu göstermesin size de onun yokluğunu

..........................................................................................................

mafoldumben .... olmuyor ..... yapamıyorum ...... artık dayanamıyorum ......

uzun bi tatile çıkıyorum ... desteğiniz için hepinize teker teker teşekkür ediyorumm

RABBİM yardımcınız olsun inşaallah döndüğümde kırmızı liste bitmiş olur ve

inşaallah bir daha böyle bi liste oluşmaz mafoldumben

ALLAH a emanet olun ....

güzelim burdan öyle kolay kolay çıkış yok kaydirigubbakcemile mavilenmeden gidemessin :eek:klava: hayırdır noldu niye karamsarlaştın ? bize yaz lütfen nedir seni bu hale getiren ?

olmuyor venüsten ya mafoldumben çok uğraştım ama olmuyor dokunamıyorum do ku na mı yo ruuuuuuu mmmmmm mafoldumben ben ne kadar beceriksizim ya ....
bi can bu kadar mı tatlı olur ( yada az ) ...................
ama sana cok kızızcaz sımdı ...ne oluyo topla kendını bakayım...
sendne daha kotu durumla olanlar bıle basardı ...hemen oyle kendını bırakma ..bılıyorum cok zor..neler hıssettıgını o kadar ıyı bılıyorumkı ....hergun aglamanın ..en mutlu olduugn anda bıle o seyın sureklı beynını kemırlemısının ...bı bebebk gorduugnde ıcının nasıl acıdııgnı cok ıyı bılırım...hemde cok ıyı..bak ınan bana benım kadar canın tatlı degıldır ..eben cok korkak bırıyım ama bak mucadele ettım basardım...pes etme lutfen guclu ol...hem nereye gıdıyosun bakayım

X