bebeklerin uyku düzeni..

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
arkadaşlar bebeklerinizin uyku düzeni nasıl geceleri kaç saatte bir uyanıyolar yazarmısınız.benim kızımın gece en uzun uykusu 2 saat kurulu saat gibi 2 saat aralıklarla uyanıyor.her uyandığındada emmek istiyor sabaha kadar 3-4 kez uyanıyor saat 12den öncede uyumuyor böyle alıştı galiba.bide sadece anne sütüyle beslenen bebekleri ne kadar süre emziriyorsunuz yazarsanız çok sevinirm.teşekkürler şimdiden:teselli:a.s.

valla benimki mama da yiyor anne sütü yanında, uyku düzeni diye birşey yok,artık bekliyoruz sabaha karşı dörtte mi uyur sekizlere onlara mı vurur, beyfendinin keyfi ne zaman gelirse :)

arkadaşlar bebeklerinizin uyku düzeni nasıl geceleri kaç saatte bir uyanıyolar yazarmısınız.benim kızımın gece en uzun uykusu 2 saat kurulu saat gibi 2 saat aralıklarla uyanıyor.her uyandığındada emmek istiyor sabaha kadar 3-4 kez uyanıyor saat 12den öncede uyumuyor böyle alıştı galiba.bide sadece anne sütüyle beslenen bebekleri ne kadar süre emziriyorsunuz yazarsanız çok sevinirm.teşekkürler şimdiden:teselli:a.s.

valla güzelim biz de sendeniz sadece mama alıyor oğlum 4ay 3 günlük çalar saat gibi iki saatte bir bazen saat başı ayakakt canı ne kadar isterse o kadar içip uyur beyefendi uyandığında sanırsın saatlerdir aç ne versen yiyecekmiş gibi sabırsız böcüğüm şöyle sakince agularla ne zaman uyanır aceba:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

inşallah en kısa zamanda derin derin uyurlarda kuzularımız bizde biraz uyuruz genelde 4.aydan sonra düzelirmiş uykuları ama bakalım ne zaman düzene girecek.saolun arkadaşlar.

benm uyuz kızımda kurulu saat gibi.3 saatte bir kesin uyanır.hatta bign uyku sersemi diyorum ki kızım daha yeni yatırdım ne aalıyon?meğer 3 saat olmus yatalı:eek: saat şaşar cemre şaşmazyasakkelime saati kendi belirledi.emme saatinide uyuma saatinide.uyumasıda 10 bucuk.o saatten önce uyusada mutlaka 10 gibi uyanuıo biraz oyalandıktan sonra 10 bucukta uyuyo cins:nazar:

bzim kız ın uyku saati 7dir bazen bunu 9a kadar sarkıtabiliyoz tabi oda gündüz iyi uyursa ilk uykusundan 4 saat sonra uyanır daha sonra da 2 şer saat aralıkarla sabah 5-6 ya kadar uyur ben uyku saatini belirlemek için özel bişey faan yapmadım kendi böyle istedi hanfendinin şimdilik iyi ama gec uyandığında emmesi tekrar uyuması falan yarım saati geçiyo bazı bebekler 5 dk emip uyurmuş ama buna da şükür

benim oğlumda eğer gündüz iyi uyumadıysa 11de uyur gece 2 defa emer sabahta 11 de uyanırız mesela bugün 12de kalktık anasına çekmiş

benim oğlum saat 10 buçuk gibi uyur 3 buçukda kalkar sonra da saat 6 buçuk gibib kalkar 8 e doğru da tamamen uyanır.buarada oğlum hem anne sütü hemde mama alıyor.gece sadece emziriyorum

benim kızım akşam 23.30da uyur sabah 07.40 da uyanır.emzirip geri yatırırım.11 gibi uyanırız:)çok şükür uyku düzzeni çok gzl.allahımda bozmasın

demekki her bebek uyku düzenini kendi ayarlıyor.saolun arkadaşlar ben acaba benim kızımdamı anormallik var diyodum ama herkes bizim gibiymiş...:))

yaklaşık olarak 3 aya girene kadar 2 saatte bir uyanıp emiyodu.sonra bazen uyuyordu,bazende başında nöbet tutuyorduk.yakında 4.5 aylık olacağız.sütüm yeterli gelmediği için gece yatarken mama veriyorum.4 saat sonra kalkıp emiyo.2-3 saat daha uyuyo.Allah'a şükür artık rahatız.

yaklaşık olarak 3 aya girene kadar 2 saatte bir uyanıp emiyodu.sonra bazen uyuyordu,bazende başında nöbet tutuyorduk.yakında 4.5 aylık olacağız.sütüm yeterli gelmediği için gece yatarken mama veriyorum.4 saat sonra kalkıp emiyo.2-3 saat daha uyuyo.Allah'a şükür artık rahatız.

darısı bizlerin başına canım bebişinde maşallah.kaydirigubbakcemile5

X