Saç Rengi ve Saç Boyama loreal casting color creme gloss 730-bal köpüğü

• Konu Sahibi ateş böcüğü
cnm bu durum her saçta aynı olmuyo,
düştüün duruma üzüldüm ,
mesela ben senin yaşadıın sıkıntıyı loreal recital preference serisinde dore sarıyı boyadıım da yaşadım,renk çok güzeldi,ama saçlarım adeta akarcasına dökülmüştüakannehir
toparlanması aylar sürdü:gitme:

ama ben 2 hafta önce loreal castıng bal köpüğüne boyadım, rengim çok güzel ,yıkandıkça daha bi açılıp güzelleşti,saçlarım da ışıl ışıl yansımalar var,
bide hiç yıpranma olmadı, aksine hacim kazandı ,ben çok memnun kaldımCADIARZU

roşum bende dün gezinirken o dediğin boyanın aynısını gördüm ambalajı gerçekten çok dikkat çekiyor arkasındada saç rengini tam sasrı yapar gibi izlenim veriyor ama ne yapıcam bilmiyorum acaba hangi marka sarı daha iyidir kolestonmu palettemi lorealmi

roşum bende dün gezinirken o dediğin boyanın aynısını gördüm ambalajı gerçekten çok dikkat çekiyor arkasındada saç rengini tam sasrı yapar gibi izlenim veriyor ama ne yapıcam bilmiyorum acaba hangi marka sarı daha iyidir kolestonmu palettemi lorealmi

cnm aslında sana şunu söliim,
sölediin 3 markadan en iyisi koleston diyebilirim ,sarı seçeneği çok fazla ve güzel görünüyo,
ama işte kullanmadıım için sarıları hakkında bi fikrim yok,
çevremde sarı boyamışada hiç rastlamadım,
bugünlerde fırsat bulup çarşıya çıkarsam senin için depolara bi soruşturacam,
saç diplerin tam ne renk ve uçları ne renk boyalıydı bi de banakaydirigubbakcemile

bencastin coloursun bal köpüğüne boyadım..saçımda sadece platin gölgeler vardı çok seyrek..çok açık bir renk olmadı..ilk bikaç gün boya akana kadar rengi içime sinmedi hafif turunculuk oldu kına yakılmış gibi...ama aktıkça çokkkkk güzell oldu..çok güzel bir kumral oldu..ve sanki saçıma bakım yaptırmış gibi oldu saçlarım..yumuşacık ve çok parlak oldu..sonra sarıya boyattım kuaförde..ayrıca bu boyayı evde arkadaşım boyadı..kesinlikle casting coloursu tavsiye ediyorum hep arkadaşlarıma ve çikolata kahvesini boyatan arkadaşımda çok memnun kaldı..teşekkür etti bana..diğer arkadaşımda casting colours serisinin 3 lü özel karışımı varmış yeni..ona boyatmış..önce yeşilimsi olmuş saçları..ama şuan harika bir sarı görünüyor...
bence denemeye değer bir boya...

kız lar castin g coloursu mutlaka deneyin..ürün satıcısı falan değilim..ama denedimm.deneyenleri gördüm ve kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum..ışıl ışıl oluyor saçlar..ben şu 3 lü karılımını kayseride bir kaç yere baktım bulamadım..bulunca onu deniycem..

Bende bir ara kullanmıstım bilmiyorum güzel bir boya acık kestane kullanmıstım ben zemin bakır karamelin akmıs haliydi ona ragmen nastan cok koyu tuttu.Ama zamanla acıldı rengi daha turuncuya dönük parlak bir renk aldı..

Benim amacım rengimi koyulastırmak oldugundan istemedigim bir renk olmadı diyemeyecegimbilmiyorumkismile

dün akşam loreal casting bal köpüğü ile saçlarımı boyadım. Sonuç hüsran :çok üzgünüm:
çok moralim bozuk, saçlarımda hiç boya yok, siyahta değil saçlarım çok daha azçık kahverengi gibi... boyadım hala aynı, şimdi işyerindeyim kimse farkrtmedi bile mafoldumben
boşyere vakit kaybettim hevesim kırıldı, üstelik eski saçım daha iyiydi şimdi ışıkta saçma bir kızıllık oluyor saçımda, kutudakinin aynısı olmaz daha koyu olur falan diye bende düşündüm ama bu kadarını tahmin etmezdim. bir kaç tane beyazım vardı onarda aynen duruyor. saçları sarı olanlar çok açık kumral olanlar belki bu marka ile rengi yakalayabilir ama sakın siyah, kahve, koyu kumral denemesin boş yere... bu arada hafif nemli saça uygulanıyor, boya kolay uygulanıyor akmıyor kokmuyor, uygulaması basit ama sonuç :1no2:

slm kızlar ben saçımı sildirdim ve açık kumrala boyattım sonra üstüne loreal casting bal köpüğü boyadım.ilk boyamam.Ylnız diplerden kendi rengim biraz çıkmıştı dipler pek etkilenmedi renkten acaba 2. 3. boyamadadipleri etkiler mi.Uçlar güzel oldu ama dipler koyu kaldı

selamlar..bende platinden döndüm arkadaşlar önce kuaförde kahveye boyatmıştım bayağı aktı sonra loreal açık havana ya boyadım rengim oturdu hoş bir bakırımsı kahve oldu tabi sonra gene akıp yeşilleşti sonra loreal casting 600 koyu kumrala boyadım ilk başta çok koyu bi renk oldu üzüldümfakat 2-3 yıkamada renk aktı ve oturdu yine hoş bir açık kahve oldu. yalnız diplerime hiç sürmedim boyayı devamlı kendim boyadığım için,kendi saç rengimin koyulaşmasından korktum..daha sonra 4-5 cm kendi dibim çıkınca daha koyu durduğundan 700 kumrala boyadım böylece diplerimde açıldı ve çok hoş oldu(kızıllık kavuiniçilik olmadı)..şuan saçlarımın rengi eşit ve parıl parıl,birde john freda kahve rengi saçlara özel şampuan kullanıyorum belki o yüzden de parıldıyor olabilr çok sağlıklı ve doğal görünüyor..yurt dışınde 734 ve 713 renkleri var getirtebilirsem o renklerden birine boyamak istiyorum en kötü 730 bal köpüğünü denemek istiyorum 700 saçımı açtıysa 730 da güzel olucaktır eminim ama dip dışındaki boyalı saçlarımı açarmı bilemiyorum korkum ondandır :)
BU ARADA HERKESıN SORDUĞU Bı SORU VAR,28 YIKAMADA ÇIKYORMUŞ DıYE..
bunun anlamı şu arkadaşlar 28 yıkamaya kadar kalıcı...yani saçınızda boya vardır üzerine bunu boyarsınız,ve her yıkamada bütün boyalar akar,bu da yarı kalıcı bi boya olduğu için insanlar hemen akarsa diye tereddüt etmesin diye böyle bir açıklama yapmışlar,kendi saç renginize yaparsanız 28 yıkama sonra saçınızda bi renk değişkiliği olmaz ancak boya üstüne sürerseniz akıp gidicektir ki bende öyle oluyor boyalı saçlarım hemen akıyor..o yüzden dipleriniz açıksa boyalı saçınız koyuysa koyu renge boyarsanız dha iyi sonuç alırsınız ama diplerinize açık renk uygulayıp boyalı saç koyuysa saçınızın boyalı kısmı akıcak ve saçınız 2 renkli olucaktır!!!730 boyayanlar resim koyabilirseniz sevinirim :))

roşumcum merhaba beni hatırlarsın belki resmini yollamıştın güvenle sakladım resmini bende hala cesaret edip boyayamadım saçlarımı bal köpüğüne tereddütlerim var hala turuncu kafa olmaktan korkuyorum:) çünkü saçlarımın birazı kendi rengim olan açık kumral sarı birazı 5 ay önce boyattığım koyu kumral bazı yerler açıldı ama karar veremedim hala bi kaç ay daha beklemek geçiyo aklımdan :KK66: ama boyaynlar resim koyarsa belki fikrim değişir bende tesettürlü olduğum için resim koyamıyorum

slm kızlar ben loreal castng 730 boyadım inanın hiç bi alakası yok saçlarım sarıydı kızılımsı oldu.sizin önere bileceginiz marka varmı bal köpügü olan

kızlar loreal castng 730 almayın derim ben boyadım hiç bi alakası yog resimdeki renkle koyu oldu saçlarım kınalı gibi :eek:lmaz:

canım ben pazar günü boyadım 1 yıldır kuaförümde boyatırdım bal köpüğünü hatta elimde çağlanın o sokakta yürürkenki fotosunu götürmüştüm bir yıldır aynen o saç rengindeydim,ama pazardan beridir saçlarım rezil durumda keşke kendim boyamasaydım 730 bal köpüğüne boyadım ve saçlarım 2 ton koyu oldu bal renginden tavsiye etmiyorum şimdi saçlarımı düzeltmek için binbir takla atıyorum...

aa kızlar ben de aldım bugün loreal casting bal köpüğü :KK43:( son yorumlara baktımd a keşke almasamıydım acaba? benim saçlarım uzun baya.. tek şişe yetermi ki? röfleli saçlarım koyu sarı yani platin değil.. diplerinden de biraz çıkmış durumda kendi rengim kestane rengi.. nasıl bişey olur bunun sonu :KK52: yardım kızlaaarr yardımmmm boyasam mı boyamasam mı

peki bu boya dipten gelen siyah saçları açıyor mu? açmıyormuş gibi geldi bana :S

merhaba kızlar bende loeral casting 730 bal köpüğünü aldım sacım en son 1 sene once boyamıstım ana sac rengım acık kumral suandada oyle acık kumral.fonledeımde sarıya kacıyo uyguladımda nasıl bı etkı edıcenı merak edıyorum yorumları okudum da bence alt sac rengıne gore kaynaklanıyo bende 3 ayda tamamen sılınmesı daha ıyı sac rengınden sıkılınca degıstırıle bılır ama benım bıldıgımana sacı acık kumral saca bal köpüğü süper oluyormus yapan bı kız arkadasım var mükemmel bende ondanetkılendım

tskler LOERAL casting ==

ben de boyamak istiyorum.foto koyabilcek kimse yok mu?

kullanmıştım ben daha önce çok beğenmiştim ama denizde aktığı zaman kullanmıştım ve tutmuştu boya.şimdiyse saçım kahverengi.yani en son garnier 6.35 çarpıcı altın kahveye boyamıştım 1ay önce biraz aktı..şimdi bal köpüğüne boyasam tutar mı acaba?amonyaksız olduğu için karasızım.onun dıiında bu boya en güzeli bence doğal ,kokmuyo ve parlatıyo..loreal casting in başka bi rengini önerebilir misin bnm saç rengimin üstüne??

X