Saç Rengi ve Saç Boyama loreal casting color creme gloss 730-bal köpüğü

A

ateş böcüğü

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ateş böcüğü
kızlar bu renge boyayan,beğenen beğenmeyen bana bi fikir werebilicek olan war mı? boyayanlar memnun kaldım mı kapatıcılık özelliği az mı?kutudaki renkle benzeşio mu? soru bombardımanına tuttum ama çok beğendm kutudaki rengini yardımlarınızı bekliorum kızlarr:)))sırnaşık şey

Canım ben kendim boyamadım ama boyayan bir arkadaş yazmıştı sanırım burada kutudakinden biraz daha koyu çıkıyor. Aslında kendi saç rengin önemli, bal köpüğünden daha açık bir renkse o zaman tam tutabilir.

ewet canım daha açık...ama şöle bi durum war benm saçım açık kumral,açık bi renge boyamıştım aylar önce onlar aka aka nerdeyse sarı oldu dibinden de 4-5 parmak koyu kendi saçım geldi acaba bu boya rengi eşitler mi die merak ettm

evet arkadaşlar bende bal köpğü istiyorum varmı boyayan ve resim eklerseniz çok memnun olurum...

kızlar yokmu bal köpüğüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

Ben balköpüğüne boyadım ilk boyamada beyazlar tam kapanmıyor ikinci boyamada kapanıyor üçüncü boyamadan sonra tamamen kapanıyor.Tavsiye ederim.

merhaba bayanlar
:kedi:lülülülülülüefet yaa bende yarın akşam loreal bal köpüğü alıcam nasıl olcak çok merak edıyorum bı kız arkadasım var cok guzel dedı değcem bakalım size resmimi gösteririm

ok canım yarın akşam burdayım yine bakıcam resmine roşum arkadaş bal köpüğü boyuyor sürekli paletteninki koyu diyor ama lorealinki güzelmiş natural colorunkide en açığı oluyormuş ama biraz kızıllık varmış boyada böyle bal rengi gibi değil diyorlar

bende aldım bal kopugu ama cesaret edemıyorum resım varsa lutfen koysun bırılerı fıkrımız olur en azından a.s.

o bayan kapalı canım o yüzden koyamaz birileri koyar elbet bende sarı alıcam ama markada karar veremiyorum turuncu olur diye korkuyorum

hmm anladım cnm.keske yardım edebılseydım ama fazla fıkrım yokkı boyalar hakkında :1no2:

ya aldım boyayı elımde duruo ama korkuyorum boyamaya kotu olursa dıye kaydirigubbakcemile3

ben de dün aldım ama, henüz cesaret edemedim:1no2:, edebilirsem yarın denemek istiyorum. benim korkum sadece renkle ilgili değil, hiç kendim boyamadım. ama, bu kadar yapan varsa ben de başarırım herhalde dimi:kedi:, bana gaz verin lütfeeenn:Saruboceq:

saçlarım kumral, en son 5-6 ay önce gölge yaptırmıştım, hem kosundan çok rahatsiz oldum, hem de saçlarım çok kötü oldu, bir de okadar para bayılmıştım. aslında daha önce böyle olmamıştı, üstelik sık işlem yaptırmam, bakım da yaparım ama, çok rahatsız oldum.

alırken bana kumralı önerdiler ama, benim aklım bundaydı. bakalım inşallah iyi olur.

kızlar boyadım sacımı bal kopuguneee kaydirigubbakcemile2

loreal casting'in kahve tonlarında bir rengini çok beğenip almıştım. ama sadece saçımı yıprattı, boya hiç etki etmedi, 2 paketti üstelik. aynı şekilde kardeşim de almıştı, yine güzel bir kahve tonunu, o da tutmamıştı. ki bizim saçımız boyayı kolay alır. kısacası, ambalajı güzel ama ürün çok başarısız diyorum ben kızlar

allah allah sasırdım cnm ya benım 3.boyayısım castingle 2defa kumral boyamıstım bu defa bal kopugu boyadım hıc yıpratmadı sacımı cok guzel yaptı yumusacık oldu sactan saca fark edıyo demekkı...ece_55 canım foto koyabılmem ıcın 100 msg gerekıomus :S guzel oldu ya cok kızılııgı daha sarı tonlarına döndü ben memnun kaldım yine :eek:

loreal casting'in kahve tonlarında bir rengini çok beğenip almıştım. ama sadece saçımı yıprattı, boya hiç etki etmedi, 2 paketti üstelik. aynı şekilde kardeşim de almıştı, yine güzel bir kahve tonunu, o da tutmamıştı. ki bizim saçımız boyayı kolay alır. kısacası, ambalajı güzel ama ürün çok başarısız diyorum ben kızlar

cnm bu durum her saçta aynı olmuyo,
düştüün duruma üzüldüm ,
mesela ben senin yaşadıın sıkıntıyı loreal recital preference serisinde dore sarıyı boyadıım da yaşadım,renk çok güzeldi,ama saçlarım adeta akarcasına dökülmüştüakannehir
toparlanması aylar sürdü:gitme:

ama ben 2 hafta önce loreal castıng bal köpüğüne boyadım, rengim çok güzel ,yıkandıkça daha bi açılıp güzelleşti,saçlarım da ışıl ışıl yansımalar var,
bide hiç yıpranma olmadı, aksine hacim kazandı ,ben çok memnun kaldımCADIARZU

ya cnm ılk boyadıgımda baya acılmıs gıbı geldı ama yıkadım baktım cok ta acılmamıs ya belkı yıkandıkca akar cunku kumrala boyadıgımda oyle olmustu yıkadıkca rengı ortaya cıkmıstı ama suan pek degısıklık yok gıbı gelıyo bana

X