Cilt Bakımı Ürünleri Güneş koruyucu olarak ne marka önerirsiniz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
geçen yıl sebamed kullandım yalnız biraz yağlıdır. olay'ın de 15 spf nemlendirici losyonu var o da çok güzel ama koruyuculuğu düşük tabi. bu yaz garnier'ın ambre solaire kullanıyorum 50 faktörlü şmdilik memnunum ama şu güneş kreminden sonra makyaj yapmak çok zor yaaa :1no2:

geçen yıl sebamed kullandım yalnız biraz yağlıdır. olay'ın de 15 spf nemlendirici losyonu var o da çok güzel ama koruyuculuğu düşük tabi. bu yaz garnier'ın ambre solaire kullanıyorum 50 faktörlü şmdilik memnunum ama şu güneş kreminden sonra makyaj yapmak çok zor yaaa :1no2:

İşte la roche posay'de bu sorun kesinlikle olmuyor...kaydirigubbakcemile5

2 aydır vichy 50 faktörünü kullanıyom...ilk sürdüğümde yüzüm biraz parlıyor...makyaj konusunda bir yorum yapamıyacağım çünkü makyaj pek yapmam....

Hiç tereddüt etmeden alabilirsin canım. Ben Aven ve La roche arasında kalmıştım. Avene de güzel ama daha krem gibi yağlı bir yapısı var günlük kullanıma o kadar uygun değil.
"La roche posay anthelios xl fluide extreme 50+" adı tam olara böyle. Eczaneye gidip, yağlı ciltler için olan ürününü istiyorum dersen bunu verirler zaten.

tamam cnm çok tşkler a.s.

ben vücutta Lancaster spf 40 losyon ve Ambie Solaire 50+ losyon
yüz kremi olarakda Coppertone Forteplus 50+ (hem yüz hem vücut)
Coppertone bu konuda en başarılı markalardan biri..bu ürün de çok güzel kaydirigubbakcemile5

Hiç tereddüt etmeden alabilirsin canım. Ben Aven ve La roche arasında kalmıştım. Avene de güzel ama daha krem gibi yağlı bir yapısı var günlük kullanıma o kadar uygun değil.
"La roche posay anthelios xl fluide extreme 50+" adı tam olara böyle. Eczaneye gidip, yağlı ciltler için olan ürününü istiyorum dersen bunu verirler zaten.

islandcım sana tekrar çok tşk ederim , geçen hafta aldım bu güneş kremini ya nasıl memnunum anlatamam , kesinlikle yağladırma vs yapmadı ki yağlıya dönük karma bir cildim vardır benim , çok memnunum cnm sağollla.s.

islandcım sana tekrar çok tşk ederim , geçen hafta aldım bu güneş kremini ya nasıl memnunum anlatamam , kesinlikle yağladırma vs yapmadı ki yağlıya dönük karma bir cildim vardır benim , çok memnunum cnm sağollla.s.

Rica ederim canım benim. Benim cildim çok yağlıdır ben de bile problem olmadı, çok memnunum.kaydirigubbakcemile5
Sen de güle güle sürüştür...kaydirigubbakcemile2

ben hep arko nem 30 yogun koruma gunes sutunu kullanıyorum cok ıyı hıvbır zararını gormedım denıze gıtmesem bıle yazın yuzume ve gerdanıma suruyorum yanması dıye suyada dayanıklı ))fıyatıda uygun kremlerını de kullandıgımız ıcın arko nem guvenılır sarı bır sısesı var ))

koruyucu olarak 3 senedir coppertone spf 45 kullanıyorum.memnunum tavsiye ederim... :lepi:

la roche posay çok övülmüş. demek makyaj yapmayı da kolaylaştırıyor. artık deneme zamanı gelmiş yani sağol canım a.s.

Yapısı su gibi hatta tutkala benzettim:bbo:
Ama gerçekten cilt hemen emiyor yok gibi bir şey. Eczacıya söyleyin yağlı ciltler için olanını istiyorum diye. Ben onu kullanıyorum ve problem yaşamadım.yerimseniben

merhaba..
güneş koruyucumu değiştirmek için araştırma yaparken bu pek fedakar paylaşım sitesini gördüm ve üye oldum az önce:)

la roche hakkındaki övgü dolu sözler üzerine bi sorumu/sorunu dile getireyim dedim:

cappertone kullanıyordum ben (face+body)..
cildim (t bölgem) oldukça yağlı. parlama/terleme yapıyor. beyaz beyaz küçük şeyler de türemeye başladı!.. bu nedenle değişime karar verdim. bu işelrden anlayan biri güneş koruyucularını dikkat et yüz ve vucut için ortak olanlardan alma, onlarda yağ oranı daha yüksek dedi..

şimdiiiii.. "la roche posay anthelios xl fluid extreme" çok tutmuş sitede, internetten araştırdım bu ürün de face+body.. acaba yalnız yüz için olanı var mı? diye baktım: "la roche posay creme tinted" adıyla bişi buldum. bu ürün hakkında diyecek bişeyi olan var mıııı?

ya da face+bodt olsun sen dediğimizi yap mı diyosunuz? gidiym alıym mı"la roche posay anthelios xl fluid extreme" i?

yardımınıza pek muhtaç, yeni yetme kullanıcı:)

merhaba..
güneş koruyucumu değiştirmek için araştırma yaparken bu pek fedakar paylaşım sitesini gördüm ve üye oldum az önce:)

la roche hakkındaki övgü dolu sözler üzerine bi sorumu/sorunu dile getireyim dedim:

cappertone kullanıyordum ben (face+body)..
cildim (t bölgem) oldukça yağlı. parlama/terleme yapıyor. beyaz beyaz küçük şeyler de türemeye başladı!.. bu nedenle değişime karar verdim. bu işelrden anlayan biri güneş koruyucularını dikkat et yüz ve vucut için ortak olanlardan alma, onlarda yağ oranı daha yüksek dedi..

şimdiiiii.. "la roche posay anthelios xl fluid extreme" çok tutmuş sitede, internetten araştırdım bu ürün de face+body.. acaba yalnız yüz için olanı var mı? diye baktım: "la roche posay creme tinted" adıyla bişi buldum. bu ürün hakkında diyecek bişeyi olan var mıııı?

ya da face+bodt olsun sen dediğimizi yap mı diyosunuz? gidiym alıym mı"la roche posay anthelios xl fluid extreme" i?

yardımınıza pek muhtaç, yeni yetme kullanıcı:)

Canım benim kullandığım fluid extreme eğer cildin yağlıysa kesinlikle bunu almalısın.
Vücudun için fiyatı daha uygun bir marka seçebilirsin. Ben geçen denize gittiğimde elim titreye titreye sürdüm tüm vücuduma azıcık bişey zaten bitecek diyesırnaşık şey

Tamamdır. La Roche ... fluide extreme 50+ alıyorum sizi mi kırıcam:)
ben de vucut için başka bişey kullanmak istiyorum zaten. fakat internetteki bu ürünün resminde (face&body)yi görünce, sadece face olanı yok mu ki dedim..
senin msjından anladığım yalnızca yüz için olanı var bu ürünün ki sen de onu kullanmıssın. eczane yolunu tutayım ben..

Bu arada; island başta olmak üzere:) siteye üye olmamı sağlayan, kadınların birbirini kıskanan imajını yerle yeksan eden çok paylaşımcı bütün üye kadın adaylarına ilk merhabamı ediveriyorum:p

nicelerine,

çok tşk ederim island....

Arkadaşlar ya.. öneriler doğrultusunda hangi marka güneş kremi alacağımı karar verdim ama.. aynı markanın aynı adla bikaç çeşidi olduğunu görüyorum internetten. ((islaaaand duy beni:)lütfen tez zamanda çevrim içi ol yaa!)) :)

SORU:
La RochePosayın aynı adla aynı koruma faktörüyle üç ayrı koruma ürünü var. Yağlı, kumrala dönük, alerjik yüzüm için hangisini alayım?

- ANTHELIOS XL SPF 50+ Ultra Akışkan
- ANTHELIOS XL SPF 50+ Kadifemsi
- ANTHELIOS SPF 50+ KREM

X