Cilt Bakımı Ürünleri Güneş koruyucu olarak ne marka önerirsiniz

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

infanta

sabırla bekliyorum......
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2008
954
3
40
evet arkadaşlar ben güneş koruyucu krem kullanka istiyorum
ama ne maraka iyidir bilemiyorum
kullanarak kalitesini ispatlamış kişler lütfen paylassın a.s.

Canım ben sebamed kullanıyorum.Gerçekten çok memnunum tabi yazın kullandım memnundum yani. Dermatologlardan kışın da kullanılması gerektiğini duymuştum ama kullanmıyorum şuan.Hatta yaşlanmaya karşı yapacağımız en iyi yatırımmış. Yazın hatırlıyorum da onu kullanmaya başladığımdan beri cildim çok güzelleşmişti.Tavsiye ediyorum canım. a.s.

Ben de sebamed losyon kullanıyorum.
Cildim pul pul olur bazen, bana iyi geldi.

güneş kremi adı altında topici var soruyun hangi cilt tipine hangi marka iyi gelir fikir edinirsin :))

evet arkadaşlar bende iyi bir güneş koruyucu arıyorum çünkü ellerimdeki lekeleri lazerle yok ettiyorum enza 50 faktörlü iyi bir marka bulmaya çalışıyorum

ben sebamed 60 faktörlük losyon kullanıyorum .çok açk tenliyim ve çillerimin çok çıkmasını da önlüyor.

kızlar bende iyi bir güneşkremi arıyorum açık tenli değilim buna rağmen güneşe çıktığım zaman hemen leke oluyor kırmızı kızrmızı noktalar halinde suratım kızarıyor sebamed acaba sivilce yaparmı ay bide güneş kremleri bende sivilce yapıyorÇok üzgünüm çoook öle bir sorunumda var:1no2:

Daylong, Coppertone, Sebamed gibi ürünleri duydum ve araştırdım.
Bana Daylong ve Coppertone iyi gibi geldi.
Ben çok beyaz tenli olduğum için 50+ kullanmayı düşünüyorum.
ıyice araştırdıktan sonra almayı düşünüyorum.
Bu ürünlerden kullanan oldu mu acaba?

Arkadaşlar ben Sebamed'in bebekler için olanını kullanıyorum. Bir arkdaşım tavsiye etmişti. Esmerim güneşe çıkınca hemen kararıyordum. Yüzümde çiller oluşuyordu. Şimdi böyle bir sorunum yok.Çok memnunum. Bebekler için olduğundan alerji yapmıyor. Bütün cilt tiplerine uygun.

Daylong, Coppertone, Sebamed gibi ürünleri duydum ve araştırdım.
Bana Daylong ve Coppertone iyi gibi geldi.
Ben çok beyaz tenli olduğum için 50+ kullanmayı düşünüyorum.
İyice araştırdıktan sonra almayı düşünüyorum.
Bu ürünlerden kullanan oldu mu acaba?
ben coppertone 45 spf kullanıyorum ve memnunum iyi koruyor leke oluşmadı çok şükür şimdilik.cildim karma biraz parlıyor yüzüm sürünce ama yağlanma gibi değil sanki canlı bir görüntü veriyor

Elbette La Roche-Posay :1rolleyes: Eğer sizde benim gibi beyaz tenli ve hassas bir cilde sahipseniz,diğer güneş koruma ürünlerinin yağlı yapısından,siyah nokta+sivilce+parlama sorunundan sıkıldıysanız denemenizi tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Yağlı bir cildin varsa kesinlikle la roche posaykaydirigubbakcemile5
Gerçekten harika. Ben sadece denizde kullanırdım güneş koruyucu, çünkü cildi yağlandırmayan bir ürün bulamamıştım. Şimdi rahatlıkla kullanabiliyorum. Yapısı o kadar güzelki varlığı bile anlaşılmıyor.hihoyyyt

Yağlı bir cildin varsa kesinlikle la roche posaykaydirigubbakcemile5
Gerçekten harika. Ben sadece denizde kullanırdım güneş koruyucu, çünkü cildi yağlandırmayan bir ürün bulamamıştım. Şimdi rahatlıkla kullanabiliyorum. Yapısı o kadar güzelki varlığı bile anlaşılmıyor.hihoyyyt

benimde çok acil yeni bir güneş koruyucu edinmem gerekli , daha önceden sebamed kullandım ama şimdi çok daha iyi birşey almak istiyorum .

beyaz tenliyim ve cildim yağlıya dönük karma
bu la roche posay in tam adını yazabilirmisin canım lütfen ? ona göre eczaneden alcam da
şimdiden tşkler a.s.

benimde çok acil yeni bir güneş koruyucu edinmem gerekli , daha önceden sebamed kullandım ama şimdi çok daha iyi birşey almak istiyorum .

beyaz tenliyim ve cildim yağlıya dönük karma
bu la roche posay in tam adını yazabilirmisin canım lütfen ? ona göre eczaneden alcam da
şimdiden tşkler a.s.

Hiç tereddüt etmeden alabilirsin canım. Ben Aven ve La roche arasında kalmıştım. Avene de güzel ama daha krem gibi yağlı bir yapısı var günlük kullanıma o kadar uygun değil.
"La roche posay anthelios xl fluide extreme 50+" adı tam olara böyle. Eczaneye gidip, yağlı ciltler için olan ürününü istiyorum dersen bunu verirler zaten.

X